Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (72)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Fetelor, toata noaptea numai conferinte am visat!!!!! Nu prea stiu cand ca am stat mai toata noaptea treaza sa o pazesc pe Selin, a tusit saracuta de numai si a avut si febra.....nu stiu cat ca nu i-am masutat-o si nici supozitor nu i-am pus.....pana la urma i-a trecut de la sine. Asa ca prin urmare azi am fost la nenea doctorul ....cica e un virus care-si face de cap si am primit niste pic de tuse pentru la noapte......ea a dormit cu tuse cu tot.....doar eu nu am putut.
Acum sunt amandoua langa mine, Daria o pupaceste de o stinge.....cred ca fac schimb de muci
Si la noi e o caldura de mori, si noi nu putem merge la stand.....poate diseara putin la lac daca-mi conving sotul care bineteles e super disperat ca sunt copii iar bolnavi!!!
Va pup pe toate
O zi buna!!!!

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Lasa mai Alina, nu te mai amari! Uita-te si tu la Cata, fata desteapta, isi traieste viata, nu pune botu la Irina.....si apropo, mai Cata mai tine-ne si tu la curent cu evolutia dintilor lui Bia, cum s-a mai kkt (snur sau....), ce mai zice mami, nasa etc..ca eu nici nu pot sa-mi traiesc viata daca nu citesc dimineata buletinul tau informativ!

Ioanalui www.babiesonline.com/babies/r/razvan%5Fgabriel/" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Cata, pe vremea asta la solar??? nu e mai bine la soare???.....parerea mea!
borcanasele poti sa le ti linistita atat cat sunt inchise in camera nu patesc nimic si daca sunt peste 25gr.....si cand le deschizi poti sa gusti tu intai, daca nu ti se par in ordine....asa esti si tu linistita.

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Bey asa e aici:

cu

si





LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Linda

Ioanalui www.babiesonline.com/babies/r/razvan%5Fgabriel/" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Asa mai fetele..pe fata sa stim si noi cum stam..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Alina eu am vazut la Sensiblu, de la Avent si cana cu prostie dintr-aia, de la 6 luni. iar de la 3 luni era si bibe si chestie dintr-aia.
Moni spor la treaba cu hartogariile. Imi imaginez faza cu Di cu capul in jos si picioarele in pat. dulceata mica.

Beyy terminati cu prostiile. tot ii dam de capat Intrusei.
Recunosc ca m-am ofticat rau la inceput, dar acum a devenit asa o ...apa de ploaie.
Poate sa faca ci-o vrea cu albumele din contul comun, insa nu are acces la cele de la semnatura.

Supa e la foc, la fel si carnita. bebe al meu a papat niste piure de fructe si acum se joaca.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Deci buna ziua!

Fetele din sectorul 4 a venit laptele praf! Asa ca sariti...care vreti!

Irina asa ...

Intrusa_dusa datorita tie ...

Andiaroro cum sa te invitam cand tu nu vrei sa trimiti ID de mess, asa ca te rog baga o invitatie la ursoaica_mama sau pune un PM. Astept!

Liliana asamami in parc cu noi...dar seara

Paula se gasesc cani la NUK.




Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Catalinai drpetate...asta este nu putem fi toate suple ci mai suntem si batoze...asta poate pt ca nu avem sansa sa facem una mica prin Marriot sau pt ca nu ne fugarim decat prin familie si moca chiar.
Asa ca mai bine ramanem noi cu suncile noastre si tu cu fugarelile tale si explicatiile...nu de alta dar poate doar asa luam si noi lectii de la o profesionista si slabim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

quote:
Originally posted by teolinda

Bey asa e aici:

cu

si





LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)



si eu?
care nu sunt nici dar nici
unde ma incadrez?

Mira sanatate micutelor.

Eu zic sa terminati cu ironiile ca nu e frumos si ajungem la zona ZOSTER.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput