Mamici cu fetite mici frumoase foc !

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Mai, fetelor! Am si eu un of.Duminica voi pleca prima data cu fetele cu trenul! Si ma duc pina la capatul lumii, adica pina la Curtici! Sunt vreo 580-600km! A mai avut vreuna o asa experienta? Fetele sunt marisoare, dar distanta e mare iar ele cam neastinparate! E drept ca eu am plecat in toate vacantele cu trenul, dar ele nu l-au vazut decit la bariere! Mi-a teama mai mult de momentul cind va sosi trenul in gara si va trage semnalul ala din goarna care te asurzeste! Mi-a teama ca se vor speria si nu vor mai vrea sa urce in tren, sau ca vor fi miriite tot drumul...Incerc sa ma incyrajez singura, dar de ce se apropie ziua plecarii, d-aia sunt mai stresata.Asa ca, please, spuneti-mi, frumoasele voastre cu au reactionat cind au vazut trenul de aproape?

poze cu motatele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Ciao mamicilor!
dialnyko pai si asta cu caldura poate fi.... pai ma gandeam si eu sa nu se inchida subiectul si sa mai povestim si noi....
Papusa mea acum doarme , dar de dimineata am fost la dr. cu ea si e ok si cica e de la caldura in rest suntem bine si frumoase (asa o vad eu ca doar e papusica mea... nu?)
iti urez inca o data CONCEDIU PLACUT , cat despre papuselele tale cred ca o sa le placa , ca si eu de la 5 ani mergeam in cantonamente cu trenul si taaaaaarrreee imi placea. Sper sa nu ai probleme cu ele pe traseu. va pe toate mamicile


ali
poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

buna fetele.
Ali,ma bucur k Iarina e mai bine.
Dialnyko,si dra mea e cretulina,k tot suntem la capitolul in care ni le laudamnoi nu am mers cu fata cu trenul niciodata,nu stiu ce sa iti zic.cum sunt ele mai maricele zic eu k o sa fie ok.
am mai pus si poze noi de pe 3 cand pleca tati.si altele cu minunea mea.



de fetitza cu funditza,zisa piticotul urias umblaretz

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:


noi suntem de la mare din 2 orase:Dublin si Cta.suntem in Cta noi fetele de 3 luni si mai stam.iar tati e acasa.stam la bunici.vine sotul iar luni
dialnyko,concediu placut,va asteptam cu poze noi
noapte buna.


de fetitza cu funditza,zisa piticotul urias umblaretz

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

SEARA BUNA NU E NIMENI PE AICI ????? Eu am venit la semnat condica....si nu gasesc pe nimeni . Dragelor va doresc un sf. de saptamana placut si racoros.
la toata lumea dar in special la papusele ... si la mamici un buchet de


ali
poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

sunt la apel rapid,va pup,noapte buna.


de fetitza cu funditza,zisa piticotul urias umblaretz

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Uite si eu sunt...am culcat teroristii m-au terminat.....am ajuns tarziu acasa, fa-le de mancare. dus, ai mari mai mult s-a ujucat decat au mancat singuri in bucatarie pana am alaptat-o pe cea mica....alearga de la unul la altul ca nu vor sa doarma.....si sotul inca lucreaza pe la prieteni.
Va pup si un weekend placut....la noi e unul prelungit, marti de 1 aug e ziua nationala iar sotul are si luni liber.

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

.....si eu am o creata, creata care nu-i trebuie nici un fel de moate in cap. cum i le pun le si da jos, macar ii sta adunat in carlionti

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanielaAB spune:

Buna fetelor!Ma inscriu si eu pe lista cu fetita mea Alexia, care este papusica mea scumpa.Din pacate, inca nu avem poze pe net.
Pentru toate fetele care sunt in concediu:Distractie placuta!!!
Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

DanielaAB bine ai venit si asteptam si pozici cu frumusetea ta de papusica.

FETELE CE SE INTAMPLA DE NU MAI APARETI LA APEL?
IA VENITI MEY LA SEMNAT CONDICA ...!!!
EEEE...ITI FI VOI IN CONCEDIU DAR MACAR UN SALUT PE AICI...


Distractie placuta la toate (care pe unde sunteti) si o saptamana buna va doresc la toate. V-am pupacit si noapte buna


ali
[blue]poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput