Mamici cu fetite mici frumoase foc !

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Buna seara gagici
bine ai venit danette
Mey fetelor si pe noi ne cam streseaza caldura asta dar ce sa facem o sa vina si iarna si atunci ne vom plange ca e prea frig. Nu mai am timp acuma ca s-a trezit papusica mea dar promit ca revim mai tarziu sau maine. Vroiam sa scriu mai multe dar asta e...


la papusici ...
...si la mamici

ali
poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

lume noua
bun venit si revenit.
am vazut pozici cu copilashi f scumpi.
trebuie sa te nominalizez:Mira,ce frumosi sunteti voisi eu tot asa mi-as dori sa avem o fam ca a voastra cu 3 copilasi.
fata mea mergesi asa de frumos e sa vad miunea mea mica mishunand peste tot
Doris,vine postul sfintei Maria,poate mai iei si tu o pauza cu nuntile pana pe 15
va pup,noapte buna.


de fetitza cu funditza,zisa piticotul urias umblaretz

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

si la noi e calduta mareee, azi am fost la strand, am ajuns pe la 3 acasa, parca eram batuta, David nici sa vorbeasca nu mai putea.....saracul el trebuie sa mearga pe jos, fetele domnesc in carucior!
Doris, si aici e canicula si elvetienii nu sunt prea obisnuiti cu asa ceva....chiar ieri ii povestem sotului ce canicule trageam la Timisoara si cum aerul era de nerespirat chiar si dimineata devreme aerul era de nerespirat nu stiai unde sa te mai ascunzi de caldura.
Emaaimee merci....dar deocamdata mi-e asa de greu cu toti asa mici si singura...abia astept sa creasca, macar putin.

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

buna,
ce mai faceti?la apel cineva mai vine
eu ma bucur de fiecare zi care trece alaturi de Oani.face progrese pe zi ce trece.
luni am mers la palja cu fata.imi era un pic teama,am carat toata casa.fetei i-a placut la nebunie nisipul



de fetitza cu funditza,zisa piticotul urias umblaretz

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

'Neata fetele ce mai faceti? Ce va mai fac printesele? noi suntem aproximativ binisor numai ca ieri papusica mea saracuta de ea a vomat[voma] ieri cam tare de 2 ori , speram ca astazi sa fim mai binisor.
Am semnat condica..... cine mai vine?


LA TOATA LUMEA

ali
poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

haideti fetele la apel !!!

ali
poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Aoleuuuu! Chiul in masa, fetelor! E drept ca nici eu n-am mai dat prea multe semne de viata, da' ma pregatesc de concediu...asa ca, credeti-ma!
bine ai venit danette! Din pacate, voi pleca curind, asa ca vom discuta mai pe larg la intoarcere! A, si sa nu uit! Minunica ta nu e frumoasa lumii...e SUPER Nu te superi daca am salvat si eu citeva poze in calc., nu?Nu m-am putut abtine! Mi-am dorit si eu ca macar una din fete sa iasa cu parul ondulat, dar nu prea am avut noroc.La Ali nu se onduleaza decit foarte putin
Aly, imi pare rau ca micuta ta s-a simtit ieri nasol.Sper ca azi e bine! Si mai sper ca a fost de la caldura...Din fericire noi vom pleca la tara, si deci vom scapa de caldura!
Pupici la fetite, dar si la mamici!
Voi reveni peste 2 saptamini cu poze "proaspete". Pina atunci va las cu cele facute mai saptamina asta!

poze cu motatele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Sa aveti distractie placuta la mare papuselelor!!! sa faceti,sa ai o cu sotul si sa se distreze si sa nu aveti parte de neasteptate.
Aaa.... am uitat sa iti spun sa luati tot soarele


ali
poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Unde sunteti mamicilor??? Ia veniti voi la apel !!!

ali
poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Hey, Aly, tu n-ai somn noatea de caldura??? Pai la ora aia dorm de rup patul Si-apopi, inca nu ai pris miscarea? Majoritatea mamicilor scriu de la servici...unde mai ai si de lucru din pacate Iar noaptea, pe racoare, nu prea iti arde de mers la servici... Ce face papusa ta? Cum a trecut ziua de ieri?

poze cu motatele

Mergi la inceput