Mamici cu fetite mici frumoase foc !

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

salutare gagici !!! ce va mai fac papusile? Noi mai inainte am sosit de afara si chiar ma gandeam ...oare a mai intrat cineva la subiectul asta ? si cand am vazut ca da ce bine mi-a parut ca poate ,poate reluam discutiile.

pe toata lumea de la mamici pan' la papusici

ali
poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiasabou spune:

Buna,mamici de printese.
Fac si eu o pauza la serviciu sa intru sa va salut.
Bine ai venit Bebe Beca!
la toate si o zi buna!


Claudia si Rebeca (29 iunie)

poze Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Offf, bine-meritata pauza...de ce nu esti tu de vreo 7-8 ore???
Daca toata lumea ar vrea sa munceasca precum persoana mea s-ar duce de rapa si ce-a mai ramas din minunata noastra taraSerios vorbind, m-a cam luat durerea de cap de cit am muncit pina acu...Ca sa nu mai zic ca nu e treaba mea sa fac ceea ce facSi cind muncesti fara spor mai bine te odihnestiAm dreptate, fetelor? Dar ce va pasa celor care mai stati acasa?...E vara, iesiti cu bbii la plimbare...Stiu cum e, ca si eu am facut la fel pe cind altii munceau
Hai, o zi buna in continuare! Numai miine nu-i popimiine!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Am uitat sa va zic!Ieri, cind s-au intors motatele din parc, 'a mare s-a dezbracat la pieleCa ea vrea sa faca baie, ca e "tlanspilata"Si nici n-a vrut dus...baie, ca e "muldala lau de plaf"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Hey, mamici! Unde ati disparut toate? Veniti sa semnati condica!

poze cu motatele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

PREZENT EU MAI INTRAM SA VAD DACA MAI E CINEVA PE AICI DAR NU ERA NIMENI ASA CA M-AM LASAT PAGUBASA.

LA PAPUSICI
LA MAMICI


ali
poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Semnez condica si spun prezent...si imi cer scuze de absenta, dar am foarte mult de lucru in aceasta perioada...de, acum sunt nuntile in toi...
Ce mai faceti?
Ce mai fac printesele voastre?
Nu am apucat sa citesc tot din urma dar promit sa o fac.
Cine face lista?
Se pricepe cineva?
In TM e canicula de-a dreptul...insuportabil...sambata si duminica am fost cu Ines la strand, ne-am mai racorit...
Voi cum treceti peste caldura asta?
Va pupam pe toate, mamici si printese, si revin diseara...



DORIS siINES

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Uite, Ali intru eu!!!!
noi am fost plecati o saptamana la munte, socrii mei au o cabana deasupra de oraselul unde stau. Afost tare bine, cum s-au trezit i-am si scos afara, s-au jucat, am fost la strand, la un lac din apropiere, s-au balacit pana nu au mai putut chiar daca pentru gustul meu apa era rece.....David a facut chiar si in izvor baie....brrrrr nici nu ma puteam uita la el, ca ma apuca tremuratul!!
acum mai urmeaza vacanta la mare, dar deocamdata ne balacim in lac aici la noi, unde apa e asa de calda ca in vana !
Am avut si o realizare, daria nu se mai trezeste noaptea sa bea lapte, adica dimineata pe la 5-6, cum acolo faceam foc cu lemne, i-am pus de cateva ori laptele in termos, daca dormea prea mult il gaseam branzit de dimienata, asa ca am renuntat.....si vad ca merge
Selin s-a bronzaz in buci, si a dormit pana n-a mai putut,creste si ea, vrea sa stea in fundulet, se tot ridica daca o pun in scaunel, se rostogoleste, vorbeste si rade de prostiile alorlalti doi! Daca vreti sa ne vedeti cum me-am plictisit la munte in album la vacanta iul ne vedeti

claujro sa stii ca si Daria mea e tareeee pupacioasa....si geloasa¨
Acum va pup repede ca ma cheama echipa


Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danette spune:

Bine v-am gasit mamici cu fetitze frumoase foc!

vrem sa ne inscriem si noi in clubul vostru...
Iris tocmai a implinit in 23 iulie 1 an si 8 luni... este minunica mea... si desigur cum ziceti si voi "frumoasa lumii"
Inca nu am vizulizat toate miss-urile de pe-aici dar ma apuc de indata...
Aici sunt cateva poze cu Irisina mea:
http://community.webshots.com/user/zonzo101

Dana & Iris 1,8 ani


God is in details...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiasabou spune:

Buna,semnez si eu condica.
Bine ai venit Dana. la printesa ta frumoasa!
Si la noi e canicula,Rebeca e toata iritata pe piele din cauza caldurii.
la toate si numai bine!

Claudia si Rebeca (29 iunie)

poze Rebeca

Mergi la inceput