Mamici cu fetite mici frumoase foc !

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

miraklucker,emaaimee intr-adevar aveti niste cretuline absolut superbe .
Acum chiar va doresc noapte buna.

ali
poze IARINA(16.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

iaca si eu la apel tarzior asa.as fi fost adormita de mult,dar vine sotul peste max oh si ma chinui sa nu adorm.asa ca scriu si eu sa nu pic de somn.

edit:mersi,Ali de aprecieri


de fetitza cu funditza,zisa piticotul urias umblaretz

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:


Remember me?in ultimul timp am stat cam rau cu timpul...Nu ca acum as avea prea mult dar...
V-am promis o listuta.O sa fac una provizorie si cand vom deschide capitol nou, o adaugam acolo.E OK asa?

De maimutul meu... ce sa va povestesc...Ii turuie gura toata ziua.Eu inteleg tot ce zice, ceea ce nu se poate spune si despre restul lumii.Asa ca fac pe translatorul.
Plus ca toata ziua explicatii peste explicatii...Seara ajung asa intr-o stare de mi-e lehamite sa mai vorbesc.Sotul imi spune ca asta-i super ... ca de-aia ne certam noi asa rar.
Cam asta ar fi.In rest... caldurile ne omoara si ca atare cred ca miercuri ne caram la tara.

Hai pupi si voua si la bebeline.


Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,5 ani) POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Helooooooouuuu..
Am aparut io si ati disparut voi?
Hai repede la cafeluta.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,5 ani) POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

sunt PREZENT dar nu la cafeluta ca nu beau deloc...la o tigara eventual

la papusici...
...si la mamici

ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 5 luni
tot la 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:


Ciao fetele , ce mai faceti?
Ce va fac papuselele? Am intrat sa va salut si va pe toate si mai ales pe printesele voastre

Am mai pus ai eu poze cu papusica mea

la papusici...
...si la mamici...
HAIDETI LA APEL!!!


ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 5 luni
tot la 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

salutare fetele , intrati si voi macar un salut sa dati si sa spuneti ce va mai fac papuselele.

ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Ali, eu sunt pe aici, cat voi mai avea liniste, ca cei mari sunt in picoare, a mica a adormit deja tura a doua! La noi ploua, vroiam sa o punem de un fitnes si mamica si copisii dar o amanam pe maine!
In rest, Daria a fost ieri cam bolnavioara a vomitat de vreo 3 -4 ori, de doua ori in masina, cred ca sunt caninii pe vine, are si scaune cam moi si noaptea se trezeste plangand.
pe selin nu o mai poti tine vrea sa o i-a la sanatoasa, din scaunel de incordeaza si mai de fiecare data ajunge pe jos, ii place sa stea in picioare, vrea in fundulet dar inca nu poate sta, e curioasa de toate cele si binenteles le probeste cu gura....deocamdata nici un dintilor la orizon...macar la ea!
Cam asta e!
htftz fjjn ....Daria va saluta si ea

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Salutare fetele...
miraklucker la Daria se poate sa fie si dintisorii ca si noi suntem vai de capul nostru cu kk moale dar nu poate sa fie si rau de masina?
Aoleouuu si eu care credeam ca numai Iarina mea vrea deja in picioare desi in fundic nu sta singurica dar ea vrea in picioare, daca simte ceva tare la talpi imediat se impinge sa ajunga in picioruse dar eu cred ca sunt inca prea micute sa le tinem in picioare. Noi ne intoarcem pe burtica , iar de ieri a trecut la faza de pe burtica pe spate si ce se mai distreaza ea...


la papusici...
...si la mamici...

ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

'Neata fetele sa va traiasca papuselele !!!

la papusici...
...si la mamici...

mai dati si voi un semn de viata.....

ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 5 luni

Mergi la inceput