Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (70)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Greu cu deplasarea..noi cu taxi nu am mers pina acum si inca nu ma bag..vreme de kk, deci astep zile mai bune..dar tot vreau POZE!!!!

poze noi-15 iunie - printesa mea
diverse
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

http://www.dropshots.com/utocatalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

ANA pai ia zi sa vedem daca e aceeasi "poanta" cu a mea . hai ca ti-am facut pofta,de nu te-ai abtinut!


LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Bai nu-mi aduc aminte..a zis careva ca are baiat de 78 cm?

poze noi-15 iunie - printesa mea
diverse
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

http://www.dropshots.com/utocatalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Hai ca am intrat sa va salut ca mi-a adormit bebeko, am citi vreo 10 pagini dar mai am de recuperat nu gluma, sunteti tari de tot cu scrisul.Trebuie sa tastez in soapta ca mi se trezeste Alain, am vazut ca v-ati distrat, ati spus fiecare cat ajuta sotul, partea aia n-am apucat sa o citesc inca dar cred ca numai ma enervez.....si i-o prinetz lui Jean...poster i-o fac daca ma supar.
La multi ani sarbatoritilor de astazi : Mark bebelas de Pisoi si Clara de mamicuta Ana, care fac azi 5 luni!! La multi ani dragutei de Mariuca a Andreei, si bebelinei Andreea, pe mamicuta cereia eu nu o prea cunosc. Sa cresteti mari si sanatosi!!!!
Merg sa-l pun pe bebe in pat si mai bag o cafea cat citesc ca sunt zombi, toata nosptea l-am invartit pe Alain care se intorcea de-a latul patului si se intepenea lungan cum este si incepea sa pufaie..

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

CATA - bag de seama ca matale te intalnesti cu Denisa la emisiunea lu' vecinica ta.

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Catalinooo de 87cm ... dar mai peste un an

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

facui si efortu suprem si consultai harta "regiunii" ca sa va dau si strazi..............ce nu fac io ca sa va bucur papilele gusative
uno-la mine in top - e o cofetarie care se cheama(parca): tic-tac-care e chiar in partea ailalta de parc de unde va intalniti voi......adica ......dupa ce va vedeti la biserica, va plimbati pe langa balta, hraniti puradeii, ii piguliti, ii admirati reciproc, nu dati note ca toti e cei mai..., cei mai...,povestiti numai de bine de restul "co-sectantelor", etc.....dupa toate astae sia lte cele.iesiti prin mijlovul restaurantului ala am un lapsuuus) cu rogojini pe gard si alte chestii lemnoase(n-ar fi rau sa trageti o berica ep acolo dpa ata oboseala).asa...iesiti in str c-tin brancusi, faceti la dreapta spre intersectia cu n grigorescu si pe partea stanga, langa statia de troleibuz e cofetaria....e chestie de 5 minute.;da are neste praji acolo.;singuru -.....avea masute ca de bar........;mie imi placeau asa mult prajile lor ca acolo mi-am comandat si tortu la nunta si apoi cum se mai insura vre-un invitat tr sa explic unde e cofetaria.........e mica -nu va asteptati la ceva imens

ana si alexandre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

78 mai nu 87!
Din pacate nu ma pot vedea cu voi, dar ia aveti voi grija sa nu va ploua sa va uda pin la oua!

poze noi-15 iunie - printesa mea
diverse
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

http://www.dropshots.com/utocatalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

a doua poanta e cofetaria "vio" parca......o fi "viorel"..asta e mai cu staif (a se citi mai occidentala) care e pe grigorescu spre salajan(cam la o statie de autobuz).acilesica crez ca ar fi mai nemerit date fiind circomstantele si participantii......mai ales ca asta e mai mare si aveti loc la mese si are si asta praji bune.........ailalta e cam mica daca sunteti multe ..........eu insa tot la aia mica ma duceam cu prietenele mele dupa ce ne varsam nadufurile prin parc, chiar daca astalata era fix langa mine .......mai e alata? ca eu nu le-am mai frecventat cvam demultisor.....si acum balesc.tre sa recunosc cu mana pe cravatica-bavetica

ana si alexandre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Bre Dar toata lumea sta sau a stat in Titan. Io acolo am crescut. La o staie de Potcoava (sau cum dracu s-o numi acum). Dar cofetariile astea tot nu le cunosc.
Cred ca Liliana si-a trimis soarele si pe la mine, ca incepe sa se insenineze.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput