Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (70)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Bai, vremea e naspa, poate totsui se mai insenineaza un pic, ca si asa sunt obosita si indurerata, daca nu se face nici frumos...ma mai gandesc daca ies pe undeva.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Fii-miu e cuminte, soro. Auzi tu, ieri el dormea iar Ana isi facea de cap cu Nicolas. N-are nici o treaba. Iar daca vrea se emigreze...foarte bine, dar sa ia si pe mine.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Cred ca la p..vara!Dar ce, crezi ca as las-o cu el..cind m-as intoarce cred ca o gasesc cu berea in mina si la terasa la fotbal!Bacsa ca el e de impresie ca daca maninca 20/masa e suficient, ca inseamna ca nu vrea cupilul mai mult! Si pe 20 si ceva urmeaza Tenerifele 1 sapt..dar daca tot merge cu socru, poate bat si eu vreun apropo pentru Bia, macar sa ne alegem cu ceva!
Am uitat..am scris ca ma ameninta soacra de 1 luna ca are haine pentru Bia..a trimis prin socru o pereche de pantaloni din aia de-ti iau si pielea de pe tine, asa e de misto materialul si un pulovaras, ala mai acatari, dar marele haine!Si ma intreba daca nu are nasa permis sa mergem la Branesti unde stau ei la curte, ca ea de cind s-a nascut Bia ne-a vizitat o singura data cind au venit cu totii si ei stau in Buc in Cotroceni, deci departe de Unirii si fratele lui Dan are si permis!

poze noi-15 iunie - printesa mea
diverse
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

http://www.dropshots.com/utocatalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

LA MULTI ANI MARK si CLARA FRANCESCA!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Da..cuminte rau Tibi! Am vazut cum a stat sa-l pipaie Ana!

poze noi-15 iunie - printesa mea
diverse
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

http://www.dropshots.com/utocatalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Bai Cata, e clar ca nu este informata asupra ultimelor tendinte in moda la bebei. Mai consultat-te draga cu soacra-ta, ca ea stie. Si trimite-i limuzina sa vina la Bucuresti sa o vada pe Bianca.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

La multi ani Mark, Clara, scumpa de Maria si Andreea..sa cresteti mari si sanatosi!

poze noi-15 iunie - printesa mea
diverse
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

http://www.dropshots.com/utocatalina

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Buna dimineata!

Bey astea cu intalnalea.. sa nu trageti tzepe ca va cacl cu Matizu'. La mine aici la Autostrada Soarelui a iesit si ... soarele... iar IOR e la o aruncatura de batz.Asa ca sa faceti bine sa veniti ca nu ploua azi.

Haideti ca n-am timp de vrajeala ca ma pregatesc sa plec la cosmetica. Bagajul papanasului e facut... deci ne vedem acolo pe la 12 cel mai tarziu.

Daca totusi va imprastiati ca norii si nu mai vine nimeni dati-mi si mie un IESIEMIES.

Cata dar tu de ce nu vii soro? La poze vrei sa te holbezi, ha? Pune toaleta de gala la gagica si hai!

Hai va pup! O zi cu soare!

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

ca sa contribui si io cu ceva constructiv bunastarea si implinirea(nu ma injurati...mai bine un pupic)sectei va vand acusica neste "poate" cofetaroase din zona........ca vb aia.......in titan imi facui veacu bucurestenizat

ana si alexandre

Mergi la inceput