All about Constanta (77)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

Salutare la toata lumea.
Noi mai rar pe aici ca stam prost cu timpu' liber.
Urez concediu placut celor care si-l executa in perioada asta.
Sanzi bine ai venit si distractie maxima.
Emaaime acum am vazut ca intre fetitele noastre e fix un an si o zi diferenta. Ce mai viata aveam si io anu' trecut. Atunci am slabit la greu

Lizuca merci pt. info cu locul de joaca. O sa incerc sa-l identific. Frumusele pozele de la party, se pare ca distractia a fost maxima.

Iuly imi pare rau ca ai avut atatea experiente negative intr-o perioada asa scurta de timp. Groaznic. Multa sanatate tie si Teodorei si pentru tine si multa rabdare pt. ce drumuri o sa te mai astepte cu masina.

Pupici de la noi si o sa ne mai auzim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

Tatiana distractie maxima maine. Eu o sa ma delectez cu pozele de dupa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Iulyp, cum un an si o zi??? Nicoleta nu e nascuta pe 29 sept.? Andrei e cumintel? Cum va descurcati noaptea? la noi asta a fost o problema c anu mai dormea nici unul dintre ei la un mom. dat si eu faceam intr-una nopti albe.

Belnicol, nu stiu sa iti recomand ceva. In Eforie am inteles ca sunt preturi mai mici. Sunt multe vilute de toate categoriile. Iar pe marginea drumului stau o groaza cu cheia (eu am numar d eBucuresti si sunt asaltata zilnic )

Tatiana, noi venim. Ma mai gandesc daca il iau si pe Stefan, ca daca nu e Sanzi sa se ocupe de el e mai greu.

Gabi, multumim pt. poze. Nu mai stiu, pot sa le salvez de pe yahoo? O sa incerc s ama ocup si eu de poze azi. Sunt doar cateva si nu prea reusite, ca intai nu am avut aparat, apoi eu nu prea am avut timp de poze si Doru ... chef (din cauza de falca umflata).



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna si de la noi!
Sambata de la bine cunoscuta furtuna ne-am "pricopsit" cu un TV stricat si bonus nu am avut net pana aseara la ora 23.
Cu intarziere uram si noi sarbatoritilor "La multi ani si multa sanatate!"
Sinzi bine ai venit acasa si distractie placuta la munte.
July fruntea sus ca trece si perioada asta neagra. Sanatate Teodorei.

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna ziua1
Dupa o zi intreaga de corectare va salut putinel... sunt franta!...de la "perle" mi se trage...sa va zic si voua cateva, sa va descretiti si voi fruntile:...desi e de plans, nu de ras...
In caz ca nu stiati:
-Ela (din "Ultima noapte de dragoste....")umbla cu un anume domn Goe...;
-Ion a violat-o pe Ana ca sa-l faca pe Vasile Baciu sa i-o dea de sotie...
-Titu Herdelea l-a invatat pe Ion sa o violeze pe Ana;
-George Bulbuc l-a omorat pe Ion ca sa o salveze pe Florica, caci Ion intrase peste acesta noaptea, in casa;
-tatal lui Ion l-a omorat pe Petrisor (fiul acestuia cu Ana), caci a confundat biberonul cu sticla cu tuica;
-tatal lui Ion era un om talentat;
-Ela si Stefan Gheorghidiu erau fericiti, aveau o viata linistita si in noroi


Mai sunt si altele, dar din pacate azi nu le-am copiat pe toate, din lipsa de timp...va mai scriu si maine, dupa ce mai corectez!

Tatiana, noi venim maine!
July, poate sa ne vedem maine! Sper ca sunteti mai bine!


_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Lizuca, multumi pentru poze!

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belnicol spune:

Cornelia, multumesc mult.

Nicoleta si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

la multi ani sarbatoritilor
iulyp,fetita mea e nascuta pe 2 iul 2005,iar a ta e pe 29 sept 2004,cred ca incurcashi socoteala.ce mai face micutzul,aveti colicii?va dorim multa odihna,k si noi cam avem nevoie.
Fiquelle,stiu k era caraghioasa alaturarea. am scris cu 2 oki la fata si cu cel interior la pcsuper perlele,mai vreau si continuarea.
sanzi,distractie placuta la munte.
multa sanatate copilasilor bolnaviori


de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Mada, m-ai facut sa ies din carapace!!!!!!!!!!
Mortali copiii astia!!!!!!!!!
(pacat ca nu vad toate smilies, ca-l postam pe ala cu "rad tare")

Cornelia! Petrecerea a fost extraordinara, chiar daca Sebi s-a simtit grozav abia mai pe la sfarsit si nu mai voia sa plece (e numai vina mea, ca mereu intarzii... si pana se obisnuieste el cu harmalaia....)!
La multi ani Oana, Paul, Andreea (nepotica Danei)!!!
La multi ani Bia!!!!!!!!!!!! Copilarie fericita!
Tatiana, incercam sa ajungem.... sper sa si reusim....

O zi frumoasa!!!!!!!
pupici!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

La multi ani! Bianca!
Tatiana sa iti traiasca sa fie sanatoasa si sa te bucuri de ea. Inca o data, imi pare rau ca nu putem veni si noi.
Distractie placuta.


Oana si Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput