All about Constanta (77)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

July, pupicei lui Teo! Multumiri pentru incurajari! Tot pe directoare o stiu si eu, asa mai indirect si as fi tentata sa o duc pe Alexia acolo! Ce stii de pediatrul de acolo?

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DIN 2 SI 3 IULIE! COPILARIE FERICITA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns July spune:

Oana,sa-ti fie sanatos si fericit feciorul!LA MULTI ANI!,ptr.Paul si Petre,scuze de intarziere.
Distractie placuta-n vacanta!

Crix,intreb cand dau de d-ra dr.si revin cu amanunte.
Tania,unde bantui?te cauta omul la cabinet si nu esti.

Cred ca v-ati distrat de minune la petrecere!Cornelia dupa cum observ stie sa fie o gazda perfecta!

Teodorei i s-a retras umflatura,insa i s-a extins pe toata pleoapa vanataia,parca-i machiata cu mov.Azi-noapte mi-a varsat din nou,sper sa n-aiba legatura cu lovitura.
Si ca sa fie tacamul complet azi m-a tamponat urat un taximetrist,exact in curtea spitalului,a dat in marsarier fara sa se asigure,eu fiind in spatele lui.Asa ca dimineata la 7 eu bantuiam pe la politie in loc sa fiu la munca.Sunt ofticata rau,nu ptr.masina,ci ptr.stresul ce urmeaza cu service-ul auto,asigurare si timpul pierdut.
Mai,fetelor,numai ghinioane am dintr-un timp,asistenta de la stomatolog ma prosteste-n fata ca a sters turbina,cand in colo era plina de sange si doar stie unde lucrez si ca sunt vesnic atenta la cum se lucreaza in cabinet,tehnicianei ii var o caruta de bani in buzunar ptr.coronite din portelan,dupa o luna mi se sfarama in gura.

A,azi am suflat si eu ptr.prima oara intr-un alcoolmetru.Zero rezultat.

Cam asta,pana maine sper sa nu mai vin cu noutati!Pupicei tuturor!

July si Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

WOW, July, ce clipe nasoale! Sa-ti dea Dumnezeu putere sa treci peste momentele astea chinuitoare! Stiu cum e la politie, ca si noi am avut de curand tabla botzita, nervi cat gara de nord.... timp pierdut la service.... griji intr-un cuvant!
Varsaturile lui Teo chiar sunt dubioase!
... iar cu asistenta stomatologului m-ai dat gata! Cum naiba le nimeresti si tu? Tocmai tie?!!!
Aveti grija de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

July, nu m-ai nimerit . Eu sunt pierduta rau la petreceri. Dar ma bucur daca s-au simtit bine copilasii, ca asta e cel mai important. Noi mai asteptam sa crestem (la Maria ma refer ).

Sper sa rezolvi cat mai repede si simplu cu masina! Si cel mai important: sanatate Teodorei!



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Urez si eu "La multi ani si multa sanatate sarbatoritilor !".
July numai bine va doresc!
Alina(lulu)si pe la noi prin fata blocului a trecut"marea"Mariuca era tare nelamurita cum mai iesim noi din bloc.
Cornelia la party ne-am simtit foarte bine!
Tatiana multumesc mult!(stii tu pentru ce)
va pup si pe curand!


www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Cornelia multumim de invitatie...ne-am simtit f bine!! Speram ca si la anul sa venim!!!

Tatiana, cred ca maine nu ajungem (plecam azi la munte) dar am ceva pt Bia o sa fie la Cristina!!


Oana, LA multi ani pt Paul!!!


http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=551919071&security=WIKZNR

poze din RO

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

July, sanatate lui Teo...
Las ca masina se repara...bine ca a fost un accident usor si tu esti ok...pacat ca dupa ce treci prin socul unui accindent, ai alte socuri apoi pe la politie si cozi...

Aseara am visat ca aveam si eu ochiul vanat (probabil influentata de ceea ce am citit ca s-a intamplat cu Teo...si mai ales ca eu am obiceiul sa intru in toate...)...
Si ieri am tras o tranta si am o "buba" la genuchi....

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

'Neata, fetelor!
Cornelush, am pus poze de la petrecere. Calitatea lor e cam indoielnica, probabil ca le-am facut in pasi de dans, f.multe mi-au iesit miscate... Oricum, din cele cateva mai bune se poate intui ca a fost un party reusit, cu copii frumosi si veseli. Noi cred ca vom reveni la Club in weekendul asta, Alisiei i-a placut foarte mult.
July, sorry pentru toate belelele tale, cu totii trecem prin perioade mai negre. Dar o sa iasa soarele, ai sa vezi! Fa si tu o rugaciune si incearca sa gandesti pozitiv.
Adina, cum se mai simte finutzul tau?
Aici, poze:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabrielatitz/album?.dir=4bd9re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/gabrielatitz/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

multumim de urari dragutele.am fata de un an
noi am cam absentat pe aici.k draga mea ma tot alearga si nu am timp deloc
tati al nostru ne-a facut o surpriza si a venit de ziua fetei si am fost toti 3.a plecat ieridar vine la sf lunii si o sa stea mai mult.
Sanzi,ai venit deci in Cta.poate ne vedem.
la multi ani sarbatoritilor de pe 1,2,3,4



de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belnicol spune:

Salutare fetelor din Constanta!
Imi cer iertare ca ma bag si eu peste voi, dar sper ca nu o sa va deranjez prea tare. Intru direct in subiect ca sa nu va plictisesc: as vrea sa vin si eu la mare anul asta citeva zile si m-ar interesa cam care sint tarifele la particulari, eventual in vreo statiune. Am fi vreo 6 persoane si 1 bb de 1,7 ani. Eventual niste nr. de telefon sa vorbim chiar noi cu oamenii. Daca stiti, daca cunoasteti ...
Sper ca nu am indraznit prea mult, daca da, imi cer scuze inca o data si nu o sa se mai repete.
Eu oricum va multumesc pentru ca ati avut rabdare sa-mi cititi mesajul.
Numai bine.

Nicoleta si Matei

Mergi la inceput