All about Constanta (77)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://community.webshots.com/photo/551919071/2280369290087737923UbKmpL

am pus cateva poze noi cu gasca!!!
Pozele sunt facute cu ap cu film...asa ca nu sunt chiar calitative...

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Alexia
Stefan.
O zi frumoasa tuturor.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

La multi ani si de la noi copilasilor sarbatoriti simbata. Speram ca v-ati distrat bine si ati primit cadouri frumoase!
Oana, patinoarul cel adevarat este plasat intre Cazino si terasa Tomis - un cort alb, chiar pe plaja - gheata e beton, probabil au instalatii foarte bune. Inauntru e frig si bine, iar preturile sunt: 100 de mii patinele si 100 de mii cele doua orede patinat.
Sinzi, am vazut si pozele voastre, David si Mariuca fac un cuplu memorabil. Sunt atit de frumusei si chiar le sta bine impreuna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Gabi, mersi mult, cred ca ma voi duce si eu sa patinez vreo 2 ore ca de cand tot vreau (din copilarie tot astept)
Adriana, ce mai face Razvan ati fost la dr.?
Roxa, bine ca ti-a trecut amigdalita, si mie mi-a trecut.
Cornelia, alte amanunte de la munte nu ne dai? Sau poze?

Oana si Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

oau, patinoar.ce as vrea si eu.dar nu am patinat niciodata.l-am vazut si eu pe ala din mamaia, dar e mic.
oana, acum la 5 ma duc.sigur are rosu.sau daca nu sa-i mai dea alte masele, desi i-au iesit deja 2 randuri de masele.sa vad ce zice doctora.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani Alexia!
La multi ani Stefan!
Crixia,Cristina sa va bucurati de puiutii vostri si sanatate!
Scuze si de la noi pentru ca n-am fost pe faza.
Sanatate la toti si pe curand!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns July spune:

Alexia si Stefan,LA MULTI ANI!Sa le-aduceti parintilor numai si numai bucurii!

Roxi,naspa cu amigdalitele astea.Cu ce v-ati pus pe picioare?Aveti grija de voi!
Tania,nasesti?Sa fie-ntr-un ceas bun!
Gabi,unde-ai inscris-o pana la urma pe Alisia?Se evacueaza sau nu cladirea gradinitei?Ca nimeni nu stie nimic.

Salutari tuturor!Numai bine!
July si Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyyy spune:

buna fetelor:)
Roxanaz-multumesc pt intampinare!!!multumesc pt sfat legat de RH,detalii despre mine... am 24 ani neimplinti, ma numesc Carmen si ma bucur sa fiu cu voi aici.Legat de cezariana, cum am rasp si la alt sub postat de mine:Am ales cezariana pt ca imi este FRICA.Asta e,nu sunt deloc curajoasa,intru in panica,,,Am hipertensiune,imi apare din senin, si nu cred ca voi putea face fata cu brio nasterii normale.Ar mai fi inca un motiv: cu cezariana pot naste inainte de termen cu 1-saptam si asta ar fi perfect pt ca vreau sa fie si sotul alaturi de mine.in cazul in care as naste 8-11 nov sotul ar fi plecat cu cateva zile inainte si as ramane singura in casa.Ai sa ma intrebi daca nu am pe cineva care sa ma ajute,da o am pe mama , pe socrella:) insa sotul este cea mai apropiata pers pe care eu o accept.Spre exemplu vara asta am fost la un gratar pe plaja,,,,cu prietenii,,,,am avut palarie,ochelari si o rochita care imi acoperea: de la sani pana jos la genunchi,,,insa uite ca pe mine m-a prins soarele f tare de l;a genunchi in jos si am tras 1 saptamana! nu am putut merge multe zile,,,nici macar sa las piciorul mai jos de restul corpului pt ca imi venea tot sangele in laba piciorului, mi se invinetea si simteam ca imi exploda.Deci durerea era cumplita.Noroc cu sotul meu care a fost alaturi de mine si m-a ajutat f mult.Ma simteam oribil pt ca nici la baie nu eram in stare sa merg si el ma cara peste tot.Atunci am realizat ce inseamna sa nu iti poti folosi picioarele si sa depinzi de altcineva.Daca nu era sotul nu cred ca as fi acceptat pe altcineva lanaga mine pt ca este jenant.

Asa ca il vreau alaturi de mine macar in primele zile care am auzit ca vor fi cele mai grele,dureroase.
:)))


LA MULTI ANI ALEXIA!!!!!!! (CRIXIA)
LA MU7LTI ANI STEFAN!(GALARIA)
SA FITI SANATOSI!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

LA MULTI ANI SARBATORITILOR, CU INTARZIERE!
NOI NE PREGATIM DE PLIMBAREA DE SEARA SI SUNTEM DEJA CU GANDUL LA CONCEDIU...IN CARE VOM PLECA PE LA SFARSITUL SAPTAMANII ACESTEIA, PROBABIL...
SOFI ESTE BINE, I-A TRECUT BRONSITA, IN SCHIMB ARE SCAUNE MOI SI DE DIMINEATA A VARSAT. AM TRECUT-O DEJA PE MEDICAMENTE...

_
IUBESC VIATA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Va multumim de urari! Se facu mare fata mea, are deja 3 ani! Sunt nostalgica, dar nu-mi vine sa cred cat de repede a trecut timpul!
Am petrecut sambata cu cativa copilasi, iar Alexia a fost foarte incantata de petrecerea organizata!

Dupa, noi am plecat la Bucuresti la o nunta, iar de acolo am venit obositi.
Alexia s-a reintors in tabara de vara(Neptun), nu sunt prea incantata de ideea asta, e mai mult plecata, ne lipseste mult, dar ne consolom cu gandul ca-i face bine plaja. Daca as fi tinut-o acasa, n-as fi putut s-o duc eu la plaja.
si cateva poze mai recente cu Alexia:
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=552517863&security=XzpMGD

Mergi la inceput