Manele !

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

quote:
Originally posted by aileene

nanani iaca mi-s aici , da nu pot ramane din cauza ca am fost plecata la vecinutii mei si m-am intors acasa , doar sa iau ceva si am trecut sa vad ce mai faceti , da cand colo numa si tristeti , cu draga de voicu_bebi , hai draguta lasa-l incolo de barbat ca bine zice nanani , ei barbatii is cam intorsi cu -n sus cateodata si tot noi trebuie sa le iertam , da ia intoarce-i tu atunci cand are si el nevoie , ca dara nu va deveni preot ca sa nu-i mai trebuiasca mama draga ! hai sa tragi o cu spuma care sa-ti lase mustacioare groase albe in compania noastra , nu fii tristuca , da ?
Iar tu draga nanani vezi sa nu intrecdi "masura" hic hic hic ..... pana vezi fluturasi !
Va tzuc asa ca-n Banat...una de-aia cu zgomot SMAAAAAAAAAK SARA BUNA FETELOR Ma intorc si eu ca uitasem dupa ce venisem , ah...da : MANELELE sa le-auda tat natu'...si frantzuzu , ca nu-i strica , noroc ca casile nu-s asa de apropiate una de alta ca altfel nenea politzaiu nu-i departe ! PA

"Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."!
Aileene + Alexandre...in curand 7 anisori...(22-sept'99)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos




esti nebuna , te-ai dus cu bibilica , aoleuuuuuuuuuu ....eu am sarit calul rau 3 litri lum. de bericica am baut si azi mooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
si inca una buna dragele mele ca mi-am pus o camasuta de noapte pe mine ca muream de cald , si in ,,, vai,,,, cat de distrata eram am uitat sa-mi pun piloteiiiiii , si cand m-am trezit el statea la discutii cu un prieten si radea de mine , ca cica era tot la vedere nu stiam eu de ce tot vine barbatu si ma inveleste ca eu muream de cald
de data asta am facut-o lata

voi ce mai faceti iubitele ??/ voiculitza te-ai mai linistit ??? uite un pupic de la mine

mamica de terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

nanani ce patisi fatooooooo? ti-am mai spus eu ca berea nu e buna ca te duceeeee... rau de tot , asa mai cu masura ! ma da rau te-ai mai aburit ! voicu_bebi saracuta se cearta cu sotioru si tu iti incarci bateriile in locul ei , mey , mey , mey...si mai stai cu gol golutz na hai c-asta-i buna ! acuma sa te-ascunzi de colegu sotului ca destul si-a limpezit ochii vazandu-te golutza !
acuma treaba e serioasa , fa-te frumoasa si dezmeticeste-te ca nu prea tine treaba , e duminica dara , nu ? hai baga si tu de-o manea si lasa la o parte , eu credeam ca glumesti nene , si cand colo tu o faceai "lata" ...! oricum sa-ti fie de bine , noroc ca nu ti-a fost rau iubita si apropo's...ce matinala esti !!! si o duminica placuta-ti doresc , dealtfel tuturor si numai bine !
voicu_bebi cum te simti iubita , sper ca mai bine si ca totul s-a rezolvat si numai bine-ti doresc !

"Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."!
Aileene + Alexandre...in curand 7 anisori...(22-sept'99)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Idora un si-o , duminica placuta !

"Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."!
Aileene + Alexandre...in curand 7 anisori...(22-sept'99)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idora spune:

aileene mersi, si tie iti doresc la fel

Haideti la dans fetelor

www.youtube.com/watch?v=HAEoZ2a7s6k&search=romania" target="_blank">Daniela&Liviu Guta

www.youtube.com/watch?v=GAmo41wOGDY&search=romania" target="_blank">Cristian Rizescu, Denisa &Play AJ

www.youtube.com/watch?v=m1ueVGmY0Q0&search=romania" target="_blank">L. Pustiu

www.youtube.com/watch?v=gVszrSiuNQM&search=romania" target="_blank">Brandy

www.youtube.com/watch?v=XbzErPI9GMg&search=romania" target="_blank">Dan&Elis Armeanca

www.youtube.com/watch?v=qMjY0F0vRxU&search=romania" target="_blank">F. Salam

www.youtube.com/watch?v=L9o6zKxCVNM&search=romania" target="_blank">N. Guta

www.youtube.com/watch?v=XyIam3Cikqs&search=romania" target="_blank">Nek, Susanu&Mr. Juve

www.youtube.com/watch?v=c68LfVqv7ug&search=romania" target="_blank">Adi de la Valcea

www.youtube.com/watch?v=8Qqbec7eRJo&search=romania" target="_blank">Cassanova

www.youtube.com/watch?v=yaKfcKdBA4I&search=romania" target="_blank">Cristian Rizescu

www.youtube.com/watch?v=Rny70vqnBhg&search=romania" target="_blank">Adi de la Valcea

www.youtube.com/watch?v=S2YefPtgIn8&search=romania" target="_blank">Florin Peste

www.youtube.com/watch?v=KvKMpWGxfyw&search=romania" target="_blank">Sorina,N.Guta&Stefan de la Barbulesti

www.youtube.com/watch?v=Zf5ETrTO-8s&search=romania" target="_blank">F. Salam,L. Pustiu&Kamarad

www.youtube.com/watch?v=QVm4fGnpWIU&search=romania" target="_blank">N. Guta

www.youtube.com/watch?v=jJrJOB6zw7w&search=romania" target="_blank">Brandy

www.youtube.com/watch?v=wQwod4-hs&search=romania" target="_blank">L.Guta &Mr. Juve

www.youtube.com/watch?v=hK8CN4jrcL0&search=romania" target="_blank">Copilul de Aur&Laura Vass

www.youtube.com/watch?v=63pQiDOaWf8&search=romania" target="_blank">F.Peste &Denisa

www.youtube.com/watch?v=mMzoF7HrPfo&search=romania" target="_blank">N.Guta&Susanu

www.youtube.com/watch?v=AtkForUrA5M&search=romania" target="_blank">Carmen Dobre & L. Pustiu

www.youtube.com/watch?v=SFOElm9tQ_8&search=romania" target="_blank">Elis Armeanca,Adi de Vito, Salam, Copilul de Aur&V.Vijelie

www.youtube.com/watch?v=Gviv4SQcbNk&search=romania" target="_blank">Costi Ionita

www.youtube.com/watch?v=-afPczvnUJo&search=romania" target="_blank">Nicoale &Nicoleta Guta

www.youtube.com/watch?v=OH4f3qygw3k&search=romania" target="_blank">L. Guta

www.youtube.com/watch?v=-csz60R6sY0&search=romania" target="_blank">Copilul de Aur&Laura Vass



------------------------------------------------------------------------------
Viata e scurta si frumoasa.Ea merita si trebuie traita.Dar nu oricum.

În vremuri ale minciunii universale, a spune adevărul este un act revoluționar(George Orwell)
poze
Liseberg-Göteborg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

salut gagici ce mai faceti ???
hai, ca am inviat si eu dar sunt rupta de oboseala , dupa o sapt. de lenevit , si un weekend de neuitat........ am luat-o de coada la servici
idora multumim
va pup si mai revin.

mamica de terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

aileene unde esti mamiiiiiiiiiiii????????????????
azi nu apari ??? ce faci ? mai traiesti? nu mii indamana ca nu esti pe aici mi-e dor de tine faaaaaaaa

de fapt de toate

la mine e tarziu , ma duc la somn , si mai vb. maine dupa masa asa mai spre seara

mamica de terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

nu ca-s draguti?
enjoy:)

http://www.resursadefun.ro/gi34_manellica.htm






Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orchid spune:

quote:
Originally posted by nanami

aileene unde esti mamiiiiiiiiiiii????????????????
azi nu apari ??? ce faci ? mai traiesti? nu mii indamana ca nu esti pe aici mi-e dor de tine faaaaaaaa

de fapt de toate

la mine e tarziu , ma duc la somn , si mai vb. maine dupa masa asa mai spre seara

mamica de terorist




Aia boldita si-nrosita de mine mai sus ce este - nota muzicala FA?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

hello...la fetele maneliste....
va multumesc din sufletelul meu ca imi sunteti laturi...aileene...chiar ca barbatii astia sunt intorsi cu in sus cateodata mai ales al meu cred ca ii intrece pe toti....
nanami..e bine ca poti sa stai fara pilotei....in gol..ca dee la caldura asta..ieri muream de cald de nu mai puteam ...vroiam sa ma duc la un strand sa ma scald...
offf fetele ce sa va zic ca m-am impacat cu sotul...dar greu...acuma ne este mai bine..am stabilit niste lucruri...si vrem sa nu ne mai certam ca prostanacii din orice....
va pup...offf ce mai scrieti......haideti si la o berica d ela mine ca la setea care o am in mine...

Nunta noastra:19 august
Poze
Luna de miere...mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

quote:
Originally posted by orchid

quote:
Originally posted by nanami

aileene unde esti mamiiiiiiiiiiii????????????????
azi nu apari ??? ce faci ? mai traiesti? nu mii indamana ca nu esti pe aici mi-e dor de tine faaaaaaaa

de fapt de toate

la mine e tarziu , ma duc la somn , si mai vb. maine dupa masa asa mai spre seara

mamica de terorist




Aia boldita si-nrosita de mine mai sus ce este - nota muzicala FA?




hahahahaha.... imi vine sa ma hlizesc , dar nu pot iar pt. curiozitatea ta acel faaaaaaaaaa e tu ( ca eu sunt moldoveanca ) ai ceva-npotriva ??????



mamica de terorist

Mergi la inceput