Fecioare DC(7)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Floricelelorrrrr,ce faceti?
Eu m-am simtit foarte bine la nunta,dar am fost atat de obositaaaaaaa,abia imi tineam capul.
Nunta a fost la un restaurant mic din Barlad,nu ma asteptam sa fie atat de dragut.
Am sa pun mai tarziu niste pozici sa ma vedeti si sa vedeti rochitza pe care mi-am luat-o
Ma mir ca nu am racit,am stat si pe afara,a plouat mult,toata noaptea si eram subtire imbracata,rochia era ca un corset in partea de sus.
Revin mai tarziu gagicile mele

Irlandeza,sa ne arati poze de la concert

Sabina ,unde te-ai ascuns?Ia scoate capushorul la lumina
Cand e nunta?


Va pup


"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

horoscopul de azi :

12 iunie
Munca din ultima perioada isi arata rezultatele azi. Totul se datoreaza perseverentei si seriozitatii cu care tratezi problemele. Acorda mai multa atentie relatiilor sentimentale! Partenerul(a) de viata se simte neglijat(a).



albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Si horoscopul pe saptamana asta :

Saptamana 12 iunie - 18 iunie
Ai o multime de instrumente, dar creativitatea ta este cea mai folositoare la inceputul saptamanii. Noile tale proiecte au atras atentia si daca esti singur(a), nu vei mai fi pentru mult timp. Esti, de asemenea, foarte ambitios(oasa) si pe alte planuri. La mijlocul saptamanii, modul tau obisnuit de a rezolva lucrurile pare ineficient si plictisitor; o noua metoda de abordare se impune acum. Vineri, rezista tentatiei de a fi critic(a) fata de un prieten bun, si gaseste modaliatea de a-i oferi sprijinul tau. Apoi, duminica, atunci cand cineva te critica pe tine, fii indiferent(a). In adancul sufletului tau, stii cum esti.


albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Pustiu pe aici ... aveti dreptate , am si eu o leennneeee , de ma doare , vorba cantecului ...

Noapte buna !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Eu sunt prin zona

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Si eu sunt prin zona , ma chinui sa pun niste poze si nu vrea sa mi le ia , ce ma enerveaza , trebuie sa incerc de n'spe mii de ori ca sa pot pune o poza. Offff!!! Da' mai incerc.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

ce fac fetiliiiiiiiii???

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

buna fetelor!

Am intrat sa va salut.Sunt bine,merci alayna...ocupata...fug intre doua case...si cu nunta...care e pe 2 iulie.Si uite asa deabia mai imi fac timp sa intru pe DC si asta pt ca am innebunit si trebe macar sa ii vad fatza zilnic...dar nush cat rezist
Pup la toate fetele

japonia prin ochii unui amator



www.tickercentral.com/view/65wn/1" target="_blank">sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Wow Sabina,te cred ca esti foarte ocupata,acusica e nunta,abia astept sa vad pozici Ti-ai cumparat rochia,nu?Te cred ca nu mai ai timp de Dc ca inainte,lasa ca dupa nunta sper sa intri des cum faceai pana acum
A venit mamicutza ta?Cum se simte bunicul tau?Mai bine?Insanatosire grabnica din partea mea

Anacezara,astept horoscopul pe ziua de azi

Restul fetelor unde au disparut?


"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

A ajuns si horoscopul :

13 iunie
Se pare ca esti cam confuz(a) si nu este recomandabil sa iei decizii importante. De asemenea, te sfatuim sa amani activitatile care necesita un efort intelectual deosebit. Te sfatuim sa te limitezi la activitati de rutina si sa acorzi mai mult timp odihnei.



albumele noastre

Mergi la inceput