Fecioare DC(7)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

buna dimineata si de la mine,dragi fecioare
Anacezara,cam asa e,ceva probleme cu banii.....dar poate se rezolva pana la urma!
pt. toate fecioarele

Vio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

Helbi, ce ma bucur ca mai aud vesti despre voi. Deci te-ai recuperat dupa operatie. Rezultatul e favorabil? Pup Bianca si sper sa-i treaca repede burtica.
Noi suntem ok, astept sa treaca vremea, sa ajung la termen. Am intrat in sapt. 31 de sarcina, fi-mea e in grafice. Tensiunea imi da batai de cap, dar sper sa fie totul ok pana la sfarsit.
Boeru pe unde o fi umbland?

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Se pare ca azi ne merge mai bine , iata ce zic astrele :

19 iulie
O cunostinta iti propune sa colaborezi intr-o afacere. Te sfatuim sa accepti, pentru ca sunt sanse sa scapi de problemele financiare. Ar fi bine sa te ocupi si de problemele de familie. Incearca sa termini ce ai inceput! Te sfatuim sa ai rabdare cu partenerul(a) de viata si sa ii asculti sugestiile.



albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

hello hello fecioarele............ce e linistea asta aici?????

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Ana-Maria am gasit bilete pentru Leptokaria , cu plecare din Cluj , din 01.09-10.09 la pretul de 135 euro . Noua ni se pare Ok ... Cazarea este la studiourile de tip Dafne 2 * + . Ai vazut asa ceva prin grecia , cum ti se pare ???

Noapte buna , feciorelelor !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

studiourile sunt cele mai bune....cere o camera pe spate ca altfel e fff cald si nu au aer condit(decat dc esti norocoasa..si oricum il platesti in plus). ai dormitor, mini bucatarie, baie si balcon....
bucataria e mobilata si utilata..nu te gandi la cine stie ce..dar ai de la vase..tacamuri..la oale..scrumiera..cel putin in alea pe care le stiu eu!
pretul e super bun....
distractie placuta!!!!!!!!!!!!!

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Mersi de explicatii Ana-Maria !!! Sotul meu avea retineri , se gandea ca e ceva de genul casutelor din statiunile de la noi .
Deci e bun si pretul ? Inseamna ca a meritat cautarea indelungata ...

Horoscopul pe ziua de azi parca se potriveste , mai ales ultima fraza , azi imi ajunge vara din germania cu prietenul in vizita ...

20 iulie
Talentul tau creativ este apreciat in societate. Ar fi bine sa il folosesti pentru rezolvarea problemelor profesionale si in afaceri. Sfaturile unei rude mai in varsta te ajuta sa eviti o problema financiara. Dupa-amiaza primesti vizita unor prieteni de familie, in compania carora te simti foarte bine.



albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Am trecut sa va ca plec la tzara. si fiinda e Sf. Ilie...la tzara se organizeaza balci si azi trecem si noi pe acolo. Sunt ffff fericita. Nu am mai fost de cand eram mica. Sigur imi va trezi amintiri frumoase!!!

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Ana-Maria despre vila Maria din Leptokaria , de 3 * poti sa-mi spui ceva ? Nu am mai gasit locuri la studiouri , asa ca am optat pt. aceasta vila . Pretul e de 144 euro / persoana . Eu zic ca si asta e OK ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

21 iulie
Esti nevoit(a) sa faci cheltuieli neprevazute. S-ar putea sa-ti schimbi programul in ultimul moment, pentru a te ocupa de o problema urgenta a partenerului(ei) de afaceri. Se anunta o zi deosebit de incarcata, asa ca te sfatuim sa te organizezi cat mai riguros.


Iar nu e de bine ...

albumele noastre

Mergi la inceput