Fecioare DC(7)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Citit horoscopul pe acest week-end :

15-16 iulie
In prima parte a weekend-ului sefii iti apreciaza initiativele. Iti recomandam sa accepti sa lucrezi impreuna cu un coleg mai in varsta. S-ar putea sa ai mici probleme sentimentale. Asculta sfaturile unui prieten! Duminica esti inventiv(a), bine dispus(a) si gata sa intinzi o mana de ajutor oricui are nevoie. Reusesti sa te afirmi la locul de munca. Relatiile cu prietenii si familia sunt foarte bune. Spre seara, esti romantic(a) si nu este exclus sa faci un cadou persoanei iubite. Iti recomandam sa nu neglijezi odihna.


albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Ce mai faceti gagici?
Ce slabuta e prezentza in zona....

Ana_maria,lucrezi la o agentie de turism?Super.Am sa-ti dau un pm sau da-mi un pm cu un link de la firma unde esti angajata.Plz

Anacezara,hai sa-ti spun o faza tare,am observat ca te-ai inregistrat pe forum pe 09/08/2005 iar eu pe 10/08/2005.Imediat cu o zi dupa tine.



"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Salutare !!!

Au plecat fecioarele in concediu ???
Ce mai faceti fetelor ??? Care pe unde ati fost sau veti merge in concediu ?

Noi , dupa cum ati obs. , am vrea sa mergem in Grecia . Asteptam rasopuns de la o agemtie sa vedem daca mai sunt locuri pentru destinatia aleasa de noi . Daca nu vom cauta altceva .
Ana-Maria ai putea sa-mi spui ceva de Leptokaria sau Olympic Beach ? Cam acolo ne-am orientat . Am fi vrut Paralia , dar din cate am citi e mai aglomerat si mai galagios ...

Va doresc o duminica placuta tuturor !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

anacezara..ti-am trimis un pm!!!!!!!!

multe poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Am citit Ana-Maria , ti-am trimis raspuns !!!

Mai tarziu va scriu horoscopul ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

quote:
Originally posted by devylla


Ce mai fac fetele?Vorbarete...
Helbi de asemeni iti doresc sanatate si refacere cat mai rapida.

Maine vine mama...dar cum in ultima vreme nu am putut sa ne bucuram decat partial...bunicul meu a facut 40 grade si l-au internat din nou in spital...se pare ca corpul inca nu a acceptat sonda.Dar cica totul este spre bine...in fine...la cate am auzit...mi s-a scarbit de spitalele din Ro...
Va pup,va doresc un weekend cat se poate de placut...




Buna dimineatza dupa o absenta tare lunga!

Casa de Piatra, Sabina! Multa fericire si tot ce va doriti, sa vi se implineasca! Nu am reusit sa vad pozele, desi mi.as fi dorit tare mult! Poate imi dai link-ul din nou.......


Bun venit noilor "feciare", pe unele nu le-am cunoscut, dar le-am "citit" printre rinduri!

Florina si Ileana ce mai fac????

Eu sunt ok dupa operatie. Am fost plecata 2 sapt in Italia la mare, ocazie cu care am vizitat destul de multe orase: Verona, Venetia, San Marino, Rimmini, Padova si parcul de distractii Mirabilandia, o adevarata "nebunie pe apa", unde am stat 2 zile (acolo platesti o zi si ai intrare gratzuita a doua zi).
Plaja am facut in Lido di Jesolo, iar la intoarcere am ramas o noapte in Alpii Italieni in Cortina DÀmpezzo (tare frumos si acolo).

Acum as fi vrut sa plec in Ro 3 sapt, dar ieri am ajuns cu Bianca la spiutal, azi-noapte mi-a vomat si cred ca o paste asa numita aici "gripa stomacala" care dureaza citeva zile bune:-( Asa ca, am "pierdut" oferta de bilete de avion pt joi si o sa vad azi cum decurg lucrurile cu Bianca. Dac ae ok, poate venim vineri!

Mult in tara nu putem sa stam ca din 29 august Bianca incepe scoala!

Cam astea sunt nouatatile din ultima luna jumate.

Va doresc la toate o vara frumoasa si concediu placut (celor care urmeaza sa-l faceti in perioada urmatoare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

IN SFARSIT AM UN PICULETZ de timp sa va scriu horoscopul :


Fecioara
Zi norocoasa: miercuri
Piatra pretioasa: sardonixul
Numere norocoase: 4 si 8
Culoare: gri
Metal: mercurul
Locuri prielnice: orasele mici
Verb reprezentativ: "a analiza"


Horoscop zilnic
17 iulie
Incepi ziua foarte agitat(a), alergand dupa un imprumut urgent. Iti recomandam sa-ti pastrezi calmul, pentru ca esti predispus(a) la accidente cerebrale sau infarct. Ai rabdare! Dupa-amiaza, te ajuta o ruda indepartata. Poti sa te bazezi pe intuitia partenerului(ei) de viata.

Si cel saptamanal :

Saptamana 17 iulie - 23 iulie
Problema banilor este prima pe lista ta la inceputul saptamanii. Spiritul tau e la inaltime, prietenii tai sunt mai buni ca niciodata, dar aceasta problema finanicara este o opreliste. Stai prost cu banii in momentul de fata. Marti si miercuri incearca sa nu te mai gandesti, mergi la un picnic in padure, sau iesi la o plimbare cu bicicleta. La sfarsitul saptamanii incerci sa-ti indeplinesti obligatiile, dar sambata si duminica vei face ceea ce-ti doresti. Sunt multe persoane care ar dori sa te vada.






albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Wow Helbi,bine ai revenit printre noi .Sanatate Biancai ! Sper sa-si revina cat de repede
P.S. Stii vreo oferta buna de bilete din Frankfurt spre Iasi sau Suceava?(chiar Bucuresti pana la urma).Ar fi perfect daca as gasi peste 2-3 saptamani o oferta buna
Va pup pe toate

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

alayna, da-mi un PM cu datele exacte si ruta care te intereseaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Buna dimineatza fecioare !!!!

Eu tot mai caut oferte pentru Grecia cu plecare din Cluj ...

Va scriu horoscopul :

18 iulie
Este posibil sa ai o deziluzie in dragoste. Esti mai emotiv(a) decat de obicei si este greu sa te exprimi in mod deschis. Nu refuza comunicarea! Ar fi bine sa-ti temperezi orgoliul in relatiile cu prietenii, pentru ca risti sa te trezesti singur(a).






albumele noastre

Mergi la inceput