Fecioare DC(7)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

quote:
Originally posted by ana_maria222

plec in grecia duminica la 14!!! ma intorc pe 27 seara!!!!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!



Si eu vreau in Grecia , si eu vreau .....
Haide ia-ne si pe noi ....

Bravo tie ca sti sa te distrezi . Drum bun , vreme frumoasa si distractie la ... maxim . Asteptam cu nerabdare pozici , macar sa vedem si noi Grecia in poze !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Si iata ce spun astrele fecioarelor pentru week ...

17-18 iunie
Sambata te poti ocupa de probleme financiare. Ai sanse sa redresezi bugetul familiei. Daca ti se propune o colaborare, ar fi bine sa nu refuzi. Iti recomandam sa te consulti si cu partenerul(a) de viata. Duminica in prima parte a zilei, nervozitatea te poate pune in situatii delicate fata de prieteni si de familie. Initiativele tale nu sunt prea bine primite astazi. Nu are rost sa insisti. Te sfatuim sa eviti discutiile in contradictoriu cu o ruda mai in varsta si sa acorzi mai mult timp odihnei.



albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

quote:
Originally posted by devylla
[Eu cu inghetata suntem prieteni dragi...o mananc indiferent de anotimp si cand sunt racita cobza mananc.
Daca cumpar doua inghetate una pentru mine si una pentru sot...yo o mananc pe moment iar sotul o lasa in frigider cateva zile.DAr nu rezist si dupa doua-trei zile i-o mananc si uit sa ii i-au alta.A zis ca de acum si le mananca pe loc.Ca yo dezastez tot in materie de inghetata.




Ce tare esti....eu sunt la fel Bag si eu la maxim,indiferent de anotimp si de sanatate
Nici prietenul meu nu prea mananca,niciodata nu o termina si mi-o da mie.Stie ca nu refuz

Ana Maria,ai plecat?te duci in excursie sau ai rude acolo?Cand te intorci?Asteptam pozeeeeeeee

Celelalte feciorici unde au disparut?

Anacezara,multumim pentru horoscop

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ce faceti fetelor ? E asa de cald ca nu mai stiu ce sa fac . Am deschis si usa si geamurile , e un curent in casa , dar racoare tot nu se simte. De 2 sapt. e asa , nu ca nu -mi place , ador caldura , dar e neobisnuit pt. Irlanda. Anul trecut pe la inceputul lui iunie inca mai purtam geaca de iarna , iar anul acesta si tricoul e prea mult.Dar decat sa sau sa fie frig , mai bine sa fie cald.Mai fac cate un dus rece si-mi revin pt. o perioada.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

kalispera!!!! asa o sa va salut de acum incolo!!! eu ma pregatesc de plecare.....sunt cu prietenu(sa-i zicem asa) la mine...bem un mate (miam-miam) si imi aranjez fardurile. mi-am pus parul pe moatze si zici ca am capul in coltzuri....dar mai conteaza????

o sa imi lipsiti de mor...poate gasesc in internet cafe pe acolo macar sa va salut!!! va pup pe toate si poate mai intru maine inainte de plecare!!!!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ana_maria drum bun , sa vi neagra si cu multe poze.O sa fie superb ai sa vezi , cumnata mea locuieste in Athena , mi-a spus numai lucruri bune despre Gracia.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Horoscopul zilei ... va d ca nu mi-a luat-o nimeni inainte :

19 iunie
Iti ameliorezi simtitor situatia financiara. Fie incasezi o prima, fie primesti o mostenire. Ai posibilitatea sa faci o investitie avantajoasa, dar fii atent(a)! Dupa-amiaza, te pregatesti pentru o calatorie in interes familial. Te sfatuim sa nu te grabesti si sa eviti speculatiile.


Doamne da sa fie adevarata prima parte ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Si horoscopul saptamanal ...

Saptamana 19 iunie - 25 iunie
Daca cineva te serveste cu pizza luni nu sta pe ganduri pana sa iti iei partea, caci s-ar putea sa nu te mai alegi cu nimic. Nu-ti place sa te repezi asupra lucrurilor, dar resursele sunt limitate si lumea este "flamanda". Marti exista o tensiune intre tine si colegii de serviciu, dar in cele din urma reusesti sa schimbi totul in favoarea ta, gratie personalitatii tale puternice. La mijlocul saptamanii, esti compatibil(a) cu cei din jur precum untul cu gemul. Iar daca te vei alia cu cineva joi, veti reusi sa faceti orice impreuna. Vineri si in weekend, vei fi nevoit(a) sa fii in permanenta comunicare cu ceilalti.



albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

quote:
Originally posted by anacezara

Daca cineva te serveste cu pizza luni nu sta pe ganduri pana sa iti iei partea, caci s-ar putea sa nu te mai alegi cu nimic.
albumele noastre




Asat s-a potrivit , a fost ziua unei colege si ne-a servit chiar cu pizza ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Eu tin postul Sfintilor Apostoli Petru si Pavel , de azi.Pt. o sapt. si jumate' , nu carne , nu lactate. Dar pot manca muuuuuuuuuuuuuuuuuulte fructe , ca nu degeaba-mi plac.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput