Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (58)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Nico poate si de la vremea asta de kk sunt asa. si ca mergem in Alba si iar ma enervez, si-mi bag piciorul in toti. of, of.
Gata sunt numai zambete . e bine asa?
Cataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???????

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
www.dropshots.com/day.php?userid=121015&cdate=20060529&ctime=051122" target="_blank"> filmuletz Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

GIO..SI A MEA CUMNATA E IDEM...
Am luat-o la o discutie ca-ntre fete:sa-i zic..uite,Marius sufera ca sunteti asa distanti de o vreme...zic incearca si tu sa comunici cu el,bla,bla...
Replica ei:citi frati nu se inteleg intre ei?N-am fi nici primii nici ultimii..So....No Comment...

Nicole si Daria Sofia
Dariuca la 3 luni jumate


Botez Daria


""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Gi..Cata cred ca a plecat la spital la injectie...ZIC...
E PERFECT ZIMBAREATA...

Nicole si Daria Sofia
Dariuca la 3 luni jumate


Botez Daria


""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Nico , asta cica tine la el, caci pe el il suna pe mobil, cu mine nu prea vb. si asta ma deranjeaza. si el tine la ea si se-nteleg bine, doar ca e mai nebuna uneori si o doare-n fund de toti.
Parca zicea cata ca merge mai dupaamiaza la spital.sper sa vina pana plecam noi.
merg sa mai adun de prin casa, adica sa fac patul si sa pregatesc bagajele.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
www.dropshots.com/day.php?userid=121015&cdate=20060529&ctime=051122" target="_blank"> filmuletz Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

GIO, carutul ala de la Chicco se cheama City C nu stiu cum.
Nu te mai enerva pe cumnata, si a mea e o tuta, i-am zis de botez, mi-a zis ca vine si a uitat si pe urma mi-a facut soacra-mea gura ca de ce nu am invitat-o pe ea si pe cumnat la botez. Am sunat-o pe cumnata si aproape ca am facut-o proasta in fata, ceea ce facuse si cumnatul mai devreme, cand a auzit de la soacra ca cica nu i-am invitat la botez, el stia de botez, ca era langa tuta cand ii invitasem, ea a confirmat, pe urma am vorbit cu el, tuta a uitat ca a confirmat si pe urma se jura ca nu stie nimic!
Asa ca ce sa mai zic, io zic ca voi nu aveti cumnate asa de proasta ca a mea! A mea e cea mai cretina dintre toate!
E faza cu rudele pe care nu le alegi, le ai si aia e.
NICO, tin pumnii la vaccin, sa nu o doara pe Dariuta. Spor la treaba.
Sa va distrati maine la restaurant.

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici cu gradina mea zoologica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canda_h spune:

Neatza fetelor,

Mama Gio ce soacra beton ai ... las-o fata ca e cu pluta si nu te mai necaji tu din cauza ei. Da-i pas si la cumnatica care nu te prea are la inima. Spor la facut bagaje si sa aveti un weekend fain la Alba, fara stres!

Filip doarme de la 9:30 si rasuflu si eu un pic ca de obicei doarme numai aprox 40 minute.

Nico pupici la Daria ca sa treaca cu bine de vaccin si sa va simtiti bine maine la restaurant ... ce pofta mi-ai facut si mie de o iesire la papica buna.

Anda tinem pumnii ca sa fie de bine rezultatul la concursul ala.

Cata LA MULTI ANI pentru Bia ... sa se faca bine si sa creasca mare si sa va aduca numai bucurii.



Angi de motanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Hai ca am snat-o si pe mama sa ma mai descarc. si-mi zice: las-o tu, ca mai mult nu poate, ca asa e ea mai prostuta, ca va iubeste, bla, bla, bla. ca a facut o super curatenie, a mamenajat camera.i-a facut patut la Marco din haine de pat si plapumi. cred ea ca doarme copilul meu acolo.Doar i-am zis clar aseara ca eu dorm cu Marco, Clau langa noi pe un fotoliu pat. ii arat ca se doarme cum vreau eu, nu cum vrea ea.

Nico bafta la vaccin, lasa ca trece repede.
Anda, scuze, dar chiar e proasta cumnata ta.Auzi... caruciorul ala City ...nu se inchide tip umbrela nu? Caci aia de la Chicco mi-a zis ca se inchide in 2. pai asa e si al meu asta si nu mai vreau.
Canda ce bine ca doarme Filip. spor la treburi.

ca al meu plange. nu stiu ce l-a apucat. nu i-am acordat destuyla atentie azi.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TatianaG spune:



Cu intarziere, spun si eu
“LA MULTI ANI, COPII FRUMOSI! SA NE TRAITI SI SA FITI MEREU VESELI!”

La multi ani, MIRELA! Multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi!

RALU si CATA, multa sanatate fetitzelor!

La multe luni, BIA scumpa! S-aduci multe bucurii la mami si tati!

He, he, de n-ar fi soacrele, pe ce ne-am enerva noi? Am avea viata prea linistita .

GIOVA, te-nteleg cu nervii inainte de drum. Asa-s si eu, cand trebuie sa vina sau mergem noi la soacra, m-apuca nervii cu muuulte zile inainte. Sotul imi tot spune sa nu-mi scot ghearele de matza, dar nu pot altfel. (el imi tine partea, nu degeaba a plecat de-acasa).

La noi e o vreme de c.... Nu mai vine vara asta??? Zilele acestea a trebuit sa dau drumul si la caldura.

Va doresc o zi frumoasa!


Tatiana si
Clara Maria
(31 ian 2004) Album 1 Album 2 Album 3 Copilasi ian-feb2004
Daniel Cornel si Eduard Mihai (09 dec 2005) album NOUwww.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">Mamici ian-febr 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

LA MULTZI ANI BIA!
Fetelem, va pup si va doresc weekend frumos, chair dc vremea va fi cam ploioasa, ca eu plec la Bucu pt nunta de maine si las pe Emam cu mama si socrii pina duminica, dar am instruit-o bine pe mama cand papa emma sa fieisngura in camera ca socrela e tare curioasa si vb mereu si la bebe ii arde de ras si vorbit.Am ceva emotzii ca ca nu am lasat-o mai mult de 2h cu ai mei din familie, dar sper sa se descurce bine, ca ma incredere in mama.
Fug ca treb sa vina de afara ca iar a intrat soarele in nori si sa ma joc un pic si sa o culc si apoi sa termin bagajul, sa ma mulg si sa pap.



Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Bia, la multi ani, sa cresti mare si sanatoasa, ca frumoasa esti!

Denisa, .

Ma, si io cu una bucata soacra... toata noaptea la botez mi-a ridicat de corset, ca se vedea nush' ce pe-acolo, cica... ah, ce ma infurii! Maine ne cununam religios si ma imbrac cu aceeasi rochie ca asa am vrut eu si evident ca ea nu participa "ca-i batrana" si tare-mi pica bine absenta ei. Si mi-a spus (in absenta lui Vio!!!) sa nu ma mai imbrac cu rochia aceea de mi-a venit s-o strang de gatlej mai! Si-asta-i doar o parte... cu prima nora nu-si permitea, ca aia a tinut-o la distanta, dar cu mine da, ca io din "sarumana" n-o scot. Insa s-a cam lins pe bot de niste chestii...
Si-apoi cu una bucata cumnata (sotia fratelui) de care nu mai spun nik... o imbecila, retardata si cu.va pe deasupra...

Nah, ca m-am usurat! O parte, macar...

Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)

http://community.webshots.com/user/astery100






Mergi la inceput