O alta Timisoara! (6)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Miro bravo pt. sofat!!
Simina mersi, e ok asa cu pozele. ma bucur ca nu a racit Dejan.
Cosmi sa stii ca si eu ii ziceam lui Clau sa-mi ia un Logan ceva, dar mi-a zis ca mai bine mai pune putin si ia o masina straina, dar micuta. Ce sa-ti mai zic ca i s-a pus pata pe noul Passat. Cand a vazut cum e inauntru, aproape full optional, dar de unde 30.000 euro. ca mai bine mai cumpar un apartament, asta daca as avea banii astia.
Albi te mutasi draguta? pai e frig si la mine in ap. si stau cu fata la soare. aseara si la 6 dim. am dat drumul la centrala. lasa ca te acomodezi tu, ai sa vezi.

Noi ieri am comandat costum de ginerica, de la Dinasty, ajunge intr-o luna. e mai scump decat rochia mea dar nu conteaza.
Bb Marco s-a intors ieri de mai multe ori, spre bucuria noastra si aseara l-am dus la concert Holograf. jumatate din concert a dormit, jumatate era treaz, cu ochii beliti la reflectoare, zgomot si artificii.

Si eu am aflat de la noi de la bebei de cap. de 20 pag. e mult mai bine asa.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

si eu si eu!!!!!!!!!!! mi-a fost dor de voi!!!!!!!
Joi seara mi-a picat windowsu' - gata, praf, kaput, over!!!!!!! am zis k il fac vineri...aiurea...festival, studenti, atrnat prin parcuri, mers pe jos acasa...
Sambata...zi de nastere (verisoara)...fugit acasa, festival,studenti,umblat,stat prin baruri in fata unui cola...
Duminica...dormit, mancat, festival...noaptea m-a luat mama naibii...frisoane, greturi, ameteli, febra...acum inca ma tratez si inca nu's bine
Ieri pe la 10 seara mi-am facut compul meu iubit si am zis k azi tre sa intru si pe forum.
am citit pe scurt ce ati scris...comode, rochie de mireasa, serbari, iesiri de 1 iunie, ..., etc
va pup, o sa mai intru eu dar probabil nu asa des (se apropie bacul





Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Gio - si noi fuseram aseara la concert. Adevaru e ca m-am gandit la voi .. dar n-am indraznit sa te sun ... ma gandeam ca nu iesiti voi cu cupilu la oara aia pe afara. Se pare ca rau am facut.
Noi am stat taman in fatza Rectoratului. Voi pe unde erati?
Eram cu Dani, Albi si una bucata văr.

Ingerasha - cam multe chefuri ... si le-ai pierdut taman pe astea de 1 iunie si cel de aseara?
... taman acu se strica windowsu' ... de ce e frate cu al meu? Si noi avem probleme ... chestia e ca nu are loc Dani la calc sa-l rezolve asa ca mai tragem de el asa cat mai merge.

Va pupez pe toate si mai revin.


Miro18+
am o nepotica talentata, si un BB zbenguit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cosmina2 spune:

Fetelor,
asa cum a promis ANGY11,m-a sunat si deci am luat o pauza.
ANGY11 a ajuns cu bine.Pana la Lugoj a zis ca a stat in spatele autocarului,dar de la Lugoj a bagat viteza.Cand eu am vorbit cu ea zicea ca acolo e soare,iar la noi ploua de numa'.

Eu mai am azi un tur de fortza si am cam terminat cu actele si hartzogaraiele.

Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Miro noi eram pe terasa la Mc Donald's cu nasii lui bebe. pacat ca nu ai sunat. of, of.
Cosmina ma bucur ca a ajuns Alina cu bine.
Ingerash ma bucur ca esti bine si ai avut doar probleme cu compu.

Al meu e marait de 2 zile, o fi din cauza dintilor, nu stiu, cert e ca-mi vine sa ma .

revin mai tarziu.


Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Ceau fetele!

Eu am avut azi o zi din aia in care toti vor sa le rezolvi o gramada de lucruri odata...ba suna telefonul..ba decanul sa ii fac nu stiu ce legatura..ba seful de catedra ca el cu mine lucreaza cel mai bine si sa las orice altceva si sa ma ocup de el si de statele de functiuni...in fine...ma ustura ochii de atat belit in monitor si vad numa celule de excel....
Ioana si Miro..fain ca ati fost la concert....
Albinuto zici ca te-ai mutat...in ce zona..ai net acasa?
Alina..bine ca ai ajuns ok...Sa va distrati in excursie!
Cosmi...va sa zica esti pe gata cu actele si dupa aia cine-i ca tine...in concediul ...super...sa iti incarci bine de tot bateriile....Ce mai fac puiutii?
Ingerash...cand incepi bacul sa ne zici sa facem galerie..desi sunt sigura ca va fi floare la ureche....

Fetelor sa va pove una nasoala....ieri am aflat de la cresa ca o sa fie inchis toata luna iulie si pana in 15 august....eu stiam ca va fi in august inchis ceea ce ar fi fost ok ca atunci avea si Vasa programat concediul si doar atunci pot si eu sa imi iau concediu...
Acum o sa isi ia Vasa in iulie si eu in august ca sa acoperim toata perioada cand nu e cresa...asa ca s-a cam dus statul nostru la tara impreuna...firar sa fie.....la mine iulie e luna super aglomerata la lucru avem admiterile in anul 1 licenta si disertatiile la master, admiterea la master, admiterea la doctorat..va dati seama ca nu pot nici cum sa lispsesc...
In fine..m-am plans destul ...pana la urma ne descurcam noi cumva...doar ca nu vreau sa trimit puiul la tara la socrii singur....


Pupicei la toate felete !



Simina si Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Am intrat sa va urez noapte buna, ca sunt rupta. mi-am culcat papanasul mai repede in seara asta, sunt curioasa la ce ora se trezeste.
Simina imi pare rau ca s-a dus cu concediul vostru, naspa si cu cresele astea.si eu stiam ca numai in aug. sunt inchise, dar vad ca s-au schimbat.

Va si sa ne auzim cu bine maine.sper sa fie cald sa iesim de nebuni prin oras.
noapte buna si usor.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana1971 spune:

Buna fetele

CAND MERGEM LA CAMELOT ????? SAPT ASTA ??? sapt viitoare eu sunt mai prinsa ...trebuie sa plec la oradea joi,si am si musafiri pana miercuri..poate weekendul viitor? sau...????
Azi am tras o tura de nervi maaamaaaa ce m-as fi racorit...de fapt m-am si racorit....l-am prins pe cel care m-a suparat si i-am turnat tot ce mi-a venit ....l-am tinut 30 min pe mobil.

Fetelor...eu stiu ca ma iubiti mult...dar chiar gemeni???lasati-o mai moaleeeeeee.
Un an stau cuminte ...chiar 1,5 ani apoi vad eu.

pun poze
Mai 2006
http://pg.photos.yahoo.com/ph/diane7112/album?.dir=694fre2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

si iunie 2006
http://pg.photos.yahoo.com/ph/diane7112/album?.dir=c65dre2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

nu v-am luat pe rand ca inca mai am "nervi " nedescarcati

va pup
Diana si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana1971 spune:

Ceau fetelor

cam lenesa lumea azi...vad ca ploua ...poate vi s-a facut somnic.
Noi azi suntem fara masina asa ca nu ne putem misca.
Andrei doarme mult in ultimele zile...cred ca de la timp.

Cine stie de unde pot face rost de constitutia romaniei ?

va pup
Diana si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

La cat mai multe luni Andrei de Diana!!

merg sa-i dau sa pape si revin mai tarziu.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput