O alta Timisoara! (6)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Alina super tare faza cu dani si dulapul.
Albi cred ca e nasol pe caldurile astea sa nu aveti apa. atunci tre sa fie intalnirea cat mai repede. dar daca tot am amanat-o sa le asteptam si pe Cosmi din America si pe Ingerash si sa ne intalnim toate. eu week, urmator merg in Alba, la o nunta si tre sa-l las pe marco cu soacra ca si ai mei merg.. Sincer...mi-e groaza!!!!

Noi mergem maine la felix, asa ca ne auzim duminica seara, sau luni dim.
va si va urez un weekend placut.


Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

am terminat cu bacuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu



Abia astept sa vad notele, am 2 de 10 la oral si la toate cred ca iau peste 9 la cele scrise (la romana si isto ma astept la note foarte mari, la mate sperrrr sa nu iau sub 9, iar la proba E am facut o tampenie cat mine - daca nu faceam asta luam 10, era o intrebare si stiam raspunsul corect, l-am dat mai departe si apoi mi-a zis una ca nu e bine si am scris altceva). In fine, totul va fii bine!!! acum am facut ordine si am aruncat cu o placere sadica teancuri de caiete de mate .
Va tzooooooooooooooooooooooooooooooooooc
we placut!
Ieri am fost cu gasca sa bantuim centrul si diseara la strand !!!




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ingerash felicitari!! Abia astept sa ne zici rezultatul. precis va fi o nota frumoasa .

Noi ne-am intors de la Felix, frumos, lume multa, cazarea ok, stranduri...comuniste. am facut doar ieri baie, azi la pranz am luat-o din loc.
Marco a fost cuminte, fara febra, i-a placut in apa.
Maine pun poze, acum merg la despachetat.
Va si va doresc o sap[t. buna la munca.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Intru scurt sa va pup!Am avut musafiri si azi si ieri,azi dupa masa am fost si la Giroc la ziua unui coleg de-al lui Dany,a fost super.Pacat ca ne-a plouat ca urma si o baie in piscina.
Sunt verry happy ca a castigat Italia!

Pupici la sectante,ne auzim maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

ceau fetelor, eu is pe net la ora asta ca urmaresc site-ul cu notele de la bac. is super stresata k la majoritate aliceelor s-a afisat, la noi nu!!!!!!!!
am emotii!!!!!!!!!!!!!!!




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

ceau fetelor, eu is pe net la ora asta ca urmaresc site-ul cu notele de la bac. is super stresata k la majoritate aliceelor s-a afisat, la noi nu!!!!!!!!
am emotii!!!!!!!!!!!!!!!




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

buna dimineatza sectante,

mi-a fost dor de voi ... dar sa nu credeti ca nu v-am citit. Am citit si ca Gio fu la Felix (hmmmmm ce de amintiri din copilarie imi faci cu Felixu asta) am citit si de ingerasha, care in sfarsit scapa de bac ... dar nu vrea sa ne zica inca notele , am citit si de Simina ca fu la tara in w/e asta si de Alina cu musafirii si ziua la Giroc si de Albinutza cu job-ul si statuia aferenta.

Va tzuc pe toate. Mi-e dor de Cos.

NOI - am petrecut un w/e fain, cu prietenii nostri de la Ploiesti si cu micutza printesa. Au fost profund impresionati de Timisoara, desi nu au vazut decat centrul, piata Libertatii si piata Unirii.
I-am dus si in Mall, desi ei mai au inca 6 la Bucuresti ... nu se compara cu asta si au fost impresionati de frumusetea lor.
Am ajuns la concluzia ca noi nu stim sa apreciem ceea ce avem, ei erau bucurosi si de muzica in surdina din piata Operei si de datul de mancare la porunbei (am cumparat la arpacas si orez in w/e asta ....), in Unirii nu au avut termen de comaratie decat Heidelberg-ul, unde ea a studiat ... si au fost din nou impresionati de frumusetea locului.

Ca sa va faceti o idee despre impresia lor - acum stau si se gandesc sa se mute in timisoara, noi de cand ii tot batem la cap sa ne mutam undeva unde sa putem construi un DUPLEX si sa putem fi impreuna si aproape unii de ceilalti.
Asa ... e foarte obositor drumul ... 6-7 ore cu masina ajungi obosit ... stai 2-3 zile si iar tre sa pleci inapoi. Numai mini concediu nu e ... ramai doar cu revederea.
Oricum ... ne-am distrat si fu fain, fain de tot. Micutza creste pe zi ce trece si e din ce in ce mai desteapta si mai frumoasa. E o dulce. O sa pun si ceva poze.

Va pup si mai revin ... ca saptamana asta tre neaparat sa ne vedem. Poate tragem miercuri pe seara un botanic cu cupiii ... ce ziceti?



Miro22+ cu
am o nepotică talentată, si o BB-lină zbenguită

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Aseara am picat rupti, dar tot am auzit ca a castigat Italia campionatul: CONGRATULAZIONI ITALIA!!!!!!

Miro ma bucur ca ati petrecut un week. fain cu prietenii vostri.
Pai haideti sa ne intalnim in parc. cand miercuri? si facem o intalneala intre noi femeile sapt. cealalta.
Alina ma bucur ca si voi v-ati distrat in week. Lasa ca faceti voi altadata baie in piscina.

Am pus poze la semnatura de la Felix.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Felicitari Ingerash!

Frumoasa medie!

Gio si Miro,asta cu Girocul e nimic,sambata o sa fie ziua unei alte colege de-a lui Dany,o tine la Izvin la herghelie,cai,ponei,balaceala,multi copii si mai multi parinti,invatatoarea,abia astept!

Edit:
Gio,am vazut pozele de la Felix,super!
Miro,ai pus pozele?Unde?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

9,68




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput