Vrancea(17)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:



La multi ani Flori, si tuturor cu nume de floare!

DidiAlex,sunt tare emotionata de venirea parintilor.Ptr. Paste vom hotari ce vom face cand vor ajunge si ei.
Flori,te asteptam mai des!Distractie placuta la plimbare.
Natasika,bine ai venit!



------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicanawww.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ni-na spune:

DidiAlex am salutat blocul B6 din partea ta....
Un gand bun celor cu nume de floare,si multa sanatate si fericire tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Bun venit Ramona!

Floricelu', sper ca ai avut o zi minunata, imi pare rau ca am venit la spartul targului, sa fii sanatoasa si iubita!
La multi ani tie si tuturor celor ce poarta frumoase nume de flori!

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Dana,Andra,sar'mana pentru urari
Scriam in mesajul anterior ca-i o zi super la noi...Eeee,pana sa plecam noi de-acasa,s-a dus ziua aia super,a inceput sa ploua marunt si des,asa..ca-n Islanda
Insa asta chiar nu ne-a impiedicat sa avem o zi superba.Am fost din nou la Geysir,la cascada Gulfoss,am vizitat si o sera absolut magnifica.....Una peste alta ne-am simtit super!

Va pupic acum si va spun "noapte buna".

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Neata, fetelor !!!!!

Ieri la noi a fost urat, a plouat si frigut .. dar tot am fost in plimbare, la nasi (care dunt cam la o ora distanta de noi) ... am mancat peste si cam atat.

didi - daca zici tu ca am mai discutat ... eu nu-mi aduc aminte, deh, batranetile . Pe Rosioru de fizica am avut-o si eu ca prof. .. da, am avut clasa si acolo, dar in fiecare an erau locuri diferite, noi eram ca tiganii cu cortul. Intr-a 9-a am fost la subsol de radeau aia de la clasele mari de noi cand ieseam in pauza ... uite, ies sobolanii ... intr-a 10-a undeva la parter da' nu mai stiu exact a cata sala ... intr-a 11-a in sala de sport si intr-a 12-a in localul de peste drum de liceu ... langa terenul de sport de la Lic. 5 ... Deci vezi ca ne-am plimbat ceva ...

6+
Petronela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasika spune:

Multumesc de primire!!!
Didialex, si sotul meu e cuzist de 95. El l-a avut pe Pol diriginte...
Astazi, cel tarziu maine, plecam la Focsani. Vom petrece Pastele cu familia. Deabia astept!!!....2 saptamani de odihna si rasfat

Ramona

Mamica fericita a doua minuni: Maria Anastasia (29.11.2003) si Stefan Octavian (21.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Asadar unde petreceti Pastele?


Simoooooo!!!

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Fetele,va invit la un nou capitol Vrancea(18)

Flori
Noi

Mergi la inceput