Vrancea(17)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CatXO spune:

Bun gasit focsanencelor!

Acum am dat de subiectul acesta si m-am bucurat enorm. Si eu sunt din Focsani si iubesc foarte mult oraselul nostru.
Sunt nascuta pe 6.05.1978 si am terminat la Unirea in 1997.
Ma primiti si pe mine in grupuletul vostru?

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Alexandra, sa-ti traiasca baiatul! Frumoase poze! Si merci sipt info, am citit, dar n-am avut timp sa raspund.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Bine ai venit, Oana, sigur ca te primim! Bucurosi de oaspeti intotdeauna, sper sa treceti in randul gazdelor cat mai repede insa!

Didiiiiiiiiiii, cum adica nu vorbesti de bebe2? Ba vorbeste ca eu vreau sa stiu ce face acolo in burtica, ce nume o sa aiba, zi tot aici!!
Gaza ala mic e bine acum? Bai ce bolnavicios e, parca l-as fi facut eu! Sanatate multa, sper sa fiti bine toti 4!

Eu am inceput fizioterapia, am fost vinerea trecuta la prima sedinta unde m-a intors pe toate partile si am completat formular si mi-a pus un milion de intrebari, iar maine dimineata am prima sedinta unu la unu, sa vedem cum o sa fie, ce ma invata fizioterapeuta, ce am de facut. Acum chiar m-a luat durerea de mijloc, am stat cam mult pe scaun azi. Eu stau, mijlocul ma doare, fundul creste

Mai avem o saptamana pana plecam in Belgia, abia astept, sper sa apuc sa o intalnesc pe Roxi. Pana atunci insa, sa va mai spun ca anul asta a adus decizii neasteptate in viata mea si m-am hotarat sa nu mai visez la invatamant, drept pt care a trebuit sa ma gandesc in ce directie vreau sa o iau in urmatorii 2-3 ani. Am ales managementul si acum urmez cursuri aici la Open University, primul curs de initiere Understanding Management il urmez deja de o luna dar fiind invatamant de la distanta totul se petrece acasa iar lectiile cu profesorul prin telefon sau internet si temele prin posta.
Asadar am planuri mari pt viitor, sper sa nu ma razgandesc, momentan imi place ideea de a lucra intr-o companie pe manangement.

In rest, suntem bine, sanatosi, ceea ce va dorim si voua!
Haideti la vorba!

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare!

DidiAlex,cum sa nu ne povestesti??!!!vreau sa aflu cat mai multe.La ce nume v-ati gandit?Hai povesteste-ne!
Tocmai ti-am vazut si pozele cu baietelul tau.e un dulce.Stii...seamana cu nepotul lui Adi.(si cu Adi cand era mic)
Prietena mea cea mai buna are o minunatie de baietel de 2 luni si 3 saptamani. este superb!s-ar putea sa-l botezam in cazul in care nu vin nasii lor de nunta din Romania.M-as bucura tare mult sa fiu nasica.

CatXO,bine ai venit!La cat mai multe postari.

Fetelor eu am ramas singura.Adi a plecat in tara cu ceva treaba si ii aduce si pe ai mei.Cred ca marti ajung.Deabia astept!Imi este cam frica sa dorm singura,dar asta e.ma incui bine de tot.

Pupici!



------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicanawww.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

LA MULTI ANI, flori !!!!!!! Si tuturor celor cu nume de floare ... Sa aveti o viata senina, plina de bucurii !!!!!!!

6+
Petronela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

LA MULTI ANI!Flori si tuturor celor care poarta numele unei flori.

Am vrut sa sccriu de ieri dar nu am gasit subiectul

Noi suntem bine. Am inceput sa ne mobilizam ca acu apare bb2 si iar nu am pregatit nimik. Problema mea cea mare e ca ma streseaza socrii: Dom'le cine ne ajuta. Nu inteleg de ce nu ne-am descurca singuri. Gaza e la gradi, sotzul isi i-a concediu...deci? asa ca tre sa o aduc pe sormea ca varianta cealalata nu imi convine
La nume ne-am hotarat cat de cat pe David cu Gabriel sau cu Mihail. De data asta vreau sa aiba sf. cu tata. Vom vedea ca si la Gaza erau pe Robert Gabriel si a ajuns R. Alexandru.

CataXO, Bun venit!. Io sunt o cuzista de '95.

Oare ce mai face Sim?
Acu plec la biserica sa il impartasim pe R, astept scrisorile voastre pe adresa Vrancea (17) sa le citesc cu nerabdare.

Dana, cum te pregatesti de Pasti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Fetele,multumesc din suflet pentru urari!Sunteti niste dragute si va doresc din suflet sa fiti fericite.

Petro,nu am apucat sa-ti urez sarcina usoara,fara probleme,fara greturi si sa dea Domnul ca peste 9 luni sa-ti tii bb-ul in brate!

Alex,tie deja cred ca tb sa-ti urez "nastere usoara",nu? Eu cred ca o sa va descurcati cu bb2...Daca ai suportul sotului,eu zic ca e super si ca nu ai de ce sa-ti faci probleme.

CatXO,bine ai venit in grupul nostru.Imediat te trec si pe listuta

Andrutza,Dana,Kata,Andreia,Rox si toate celelalte fete...va pupic dulce,dulce si va doresc o duminica super(noi iesim la plimbare peste vreo ora,ca din fericire...e o zi superba la noi)

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

quote:
Originally posted by DidiAlex

[red] Io sunt o cuzista de '95.




Ce chestie ... nu stiam, eu sunt o cuzista de '94. La mate-fizica, dirig. Mihailescu Valentina (chimie).

flori - merci pt. urari. Daaaa ... sunt bine, momentan. Iti doresc din tot sufletul sa vina si pe la tina barzuca, pt. ca stiu ca ti-o doresti. Si la motanik ... si cine mai vrea ...

6+
Petronela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasika spune:

Buna vrancencelor !!!!
Acum v-am gasit...din intamplare, dar niciodata nu e prea tarziu...
La multi ani tuturor fetelor cu nume de floare!!!
Ma numesc Ramona, sunt nascuta pe 9.09.1981 si am terminat la Economic, promotia 2000. De atunci locuiesc in Bucuresti, dar vin destul de des in Focsani, la parinti. Focsaniul este un oras minunat, drag inimii mele.
Va pup si ma bucur foarte mult ca v-am descoperit!!!!

Mamica fericita a doua minuni: Maria Anastasia (29.11.2003) si Stefan Octavian (21.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Bun Venit! Nastasika. Scrie mai multe despre tine.

Hai ma Petro, parca discutasem cand ai aparut tu despre Cuza noastra. Chiar destul de multe. Cauta in subiectele mai vechi si o sa gasesti. Si Sim e cuzista de 92. Dar ea era uman. Io am avut pe Rosioru diriginta-fizica. Tu parca aveai clasa in cladirea salii sportului, nu? La mine era clasa nr 2 de la cancelarie.

Sim, de cand vreau sa iti spun. De pe 23 feb mai am un nepotel Tudor. Doamne, numai Tudori visam ca am impresia ca l-am inebunit pe pitik-ul tau. Acu m-am linistit!

Mergi la inceput