Vrancea(17)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pantherutza spune:

Salutare fetelor si baietilor(daca sunteti).

Ma alatur grupului vostru,fiind din Focsani,am gasit DC de 2 zile si deja cred ca voi deveni dependenta de el.Am gasit atatea lucruri interesante aici si simt cum pluteste un aer de mare familie aici,ma bag si eu cu fetitza mea in aceasta familie si cum voi sunteti niste fete dulci sigur ne veti primi si pe noi



Va pupik dulce pe toate si toti si pe BB vostri

Pantherutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Dragele mele vrancence si nu numai ... revin si eu dupa o luuunga pauza. In primul rand ca nu am mai dat pe-aici ... am avut alte preocupari si nici starea de spirit nu prea o aveam ...

Daaaaar toata asteptatea nu a fost in zadar si vreau sa va anunt ca sunt fericita posesoare a unei burtici de 6 sapt. si am un samburel muuuuult dorit si asteptat. Sunt inca cu capul in nori, desi a trecut o saptamana de la aflarea vestii, sunt intr-o stare de euforie continua si incerc sa ma obisnuiesc cu ideea ... saptamana viitoare am programare la dr. sa imi spuna ce si cum ... si nu mai am rabdare sa stiu ca totul e bine. Eu ma simt bine, am ceva simptome, dar nu ma simt rau, nu vomit ... pana acum.

Va pup pe toate si inca o data scuze ca nu am mai trecut pe-aici !!!!!!

6+
Petronela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Petro, felicitari din toata inima!!! Sa fii sanatoasa si sa ai o sarcina fara probleme! Te asteptam mai des pe aici sa ne spui cum te mai simti si ce noutati mai ai!!!

Bine ai venit, Pantherutza! La cat mai multe postari!

Va pup, fetelor si o saptamana minunata! La noi e o vreme superba si sper ca si la voi sa fie la fel! Eu am mai pus cateva fotografii pe webshots, daca va face placere sa le vedeti...(user acmrox15).



Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

quote:
Originally posted by pet.cost2005

Dragele mele vrancence si nu numai ... revin si eu dupa o luuunga pauza. In primul rand ca nu am mai dat pe-aici ... am avut alte preocupari si nici starea de spirit nu prea o aveam ...

Daaaaar toata asteptatea nu a fost in zadar si vreau sa va anunt ca sunt fericita posesoare a unei burtici de 6 sapt. si am un samburel muuuuult dorit si asteptat. Sunt inca cu capul in nori, desi a trecut o saptamana de la aflarea vestii, sunt intr-o stare de euforie continua si incerc sa ma obisnuiesc cu ideea ... saptamana viitoare am programare la dr. sa imi spuna ce si cum ... si nu mai am rabdare sa stiu ca totul e bine. Eu ma simt bine, am ceva simptome, dar nu ma simt rau, nu vomit ... pana acum.

Va pup pe toate si inca o data scuze ca nu am mai trecut pe-aici !!!!!!

6+
Petronela




FELICITARI!!! Sa fie intr-un ceas bun! Sarcina usoara si bb sanatos!

Pantherutza, bun venit!

Noi suntem bine. Casuta e aproape aranjata si asa drag ne e sa stam in ea!
Altfel, asteptam vacanta de paste! Maine si poimaine mergem la 2 aniversari si apoi, mai avem 2 -3 zile de scoala si gata vacanta!

Va pup si pe curind!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Petronela,felicitari!Multa sanatate la amandoi!Sarcina usoara!
Pantherutza,bine ai venit!

la toate fetele!

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicanawww.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Petro, felicitari din inima si sa ai sarcina usoara si bebe sanatos!

Pantheruza, bine te-ai alaturat grupului nostru, sper sa vii cat mai des pe aici!

Unde sunteti doamnelor, Simo, Didi, Andreia? Toata lumea la apel, haideti ca a venit primavara!



--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

quote:
Originally posted by motanik

Petro, felicitari din inima si sa ai sarcina usoara si bebe sanatos!

Pantheruza, bine te-ai alaturat grupului nostru, sper sa vii cat mai des pe aici!

Unde sunteti doamnelor, Simo, Didi, Andreia? Toata lumea la apel, haideti ca a venit primavara!



--------------------

Andra




Andra, eu am facut prezenta aseara, dar uite, o fac si acum
Si aici e soare, dar cam rece.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Fetelor ... mii de de la mine ... sunteti niste dragute !!!!

Si va doresc din suflet si voua, aspirantelor sa treceti prin aceasta bucurie !!!!!!!!

Eu deocamdata sunt bine ... nu am greturi, dar ma mai doare burtica din cand in cand ... insa imi trece daca stau putin intinsa in pat.

6+
Petronela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Salutare, Salutare..

am citit de ieri..dar cand il am pe Gaza acasa nu stau pe net. Si raman surprinsa ce activitate pe aici. Wooooww....

Petronela, Felicitarile noastre Mamicooooooo . Sa ai grija de tine si micul pui, sa te bucuri de fiecare minutzel al sarcinii si sa nu te consideri bolnava.

Bun Venit focsanence dragi!!! M-as bucura tare mult sa scrieti mai des. Imi e dor de oraselul ala mik pe care am avut impresia ca nu o sa il parasesc niciodata. Nina, si io am stat in Sud, in perioada liceului pe Str. Revolutie, in B6. Si mergeam la Cuza. Initial nu mi-a placut, acum s-au mai schimbat multe, s-au taiat din copaci au facut niste amenajari dar am o nastagie cand il vizitez, maaare.

Andra,am citit pe undeva ca a venit mama..si m-am bucurat..nu stiam ca ai scris si pe aici, dar cum nu te mai vazusem pe mess am zis ca esti ocupata. Si io recunosc ca-s cam tot timpu offline.

Andreia,asa este vine vacanta. Stiu asta de la mama Norei care deja pregateste un mik dezmatz. dar parca nu coincit vacantele ca suntem in landuri diferite.

Cat despre noi, mi-ar lua ceva timp sa va povestesc dar l-am avut pe R bolnav, nu a scapat nici o viroza, ultima data cam urata asa ca dupa 5 zile de febra am fost de acord cu dr sa il treaca pe antibiotic. Am fost doar noi singurei pt ca sotzul mi-a fost plecat 5 saptamani in delegatie. Ma rog de luni dimineatza pana joi dar am avut astfel un motiv in plus sa desfiintzez TV.

Despre bb 2 nu vorbesc. Creste, ne-am hotarat 99 % in privinta numelui si asteptam sunt in saptamana 31.mai multe nu spun pt ca si asa parca imi vine greu sa vorbesc aici unde sunt fete care isi doresc un bb iar io is la al doilea.

Dar, venim in ro, pe 17 august mi.am rezervat biletele. 3 saptamani. sper sa am timp sa ma relaxez si sa imi fac cat de cat damblaua in legatura cu iubita mea tarisoara.
Mai scriu dupa ce va mai citesc...ca iar pun monopol pe subiect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

uitati aici cateva poze mai vechi si mai noi cu Gaza

Mergi la inceput