Vrancea(17)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

quote:
Originally posted by motanik

Dana, tu ai fost la analiza pt nivelul progesteronului in z21?

--------------------

Andra




Nu.Pe mine m-a chemat odata si mi-a facut toate hormonalele,pe care mi le-a mai facut de vreo doua ori in perioade diferite.La mine problema era ca nu aveam cm.


------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicanawww.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim spune:

Dragele mele prietene, va transmitem cu drag un gand frumos la inceput de primavara! Sa fiti fericite, sanatoase si sa aveti parte de tot ceea ce va doriti!

Va imbratisam cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

O primavara frumoasa la toata lumea!

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicanawww.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Toate gindurile bune, la inceput de primavara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Ganduri bune si de la noi!!!!

am revenit. Mama lor de nemtii, ne-au shimbat setarile la net si dupa N telefone la un robot la care evident ca nu raspunde nimeni, indiferent de ora mail-uri peste mail-uri si fax-uri doar amenintzarea ca nu vom plati factura a rezolvat problema. Daca ar fi avut un un birou...l-as fi facut un scandal..dar au un birou doar in Kiel, cred ca 1000 km de noi.

Acu, tre sa privesc partea buna a lucrurilor ca fara net m-am ocupat de Gaza si a fost super. Am desfiintat si Tv intre timp asa ca liniste. Pact a a plouat cam nonstop.

Hai ca mi-am revenit !

Nu mai despre ce vorbitzi dar io parca-s aeriana rau. Numai accidente mici avem. Inainte de op lu Gaza m-a pocnit gripa.
Si, daca io una nu credeam ca starea de spirit conteaza, eiii bine de data asta a contat enorm. Gandul ca nu o sa ma primeasca in spital in 2 zile eram aproape noua. 24 de ore am facut febra, luam cate un parecetamol cand vedeam ca merge spre 39 si tot asa.
In spital am stat 27 de ore, robert si-a revenit uimitor de repede cu 2 taieturi la burtica, culmea ca dupa ce i-a trecut anestezia generala nu i-au mai dat nici un analgezic decat cand i-am chemat noaptea la 2 ca saracu se chinuia rau. Asa ca a fost o relaxare cand s-au hotarat se ne externeze.
Parti proaste? destule, cea mai grava ca la 3 ore de la externare avea 40 temp asa ca am ajuns iar la urgenta...dar cica e racit. Cum frate ca nu aveam nimik si nici simptom..si dupa 3 zile de stat copilul cu ibuprofen, pediatra a hotarat sa ii faca urgent urocultura. Concluzia: infectie cu nu stiu ce bacterii...si posibil luate din spital. Aici s-a abtinut sa comenteze sursa. asa ca am luat amoxicilina 7 zile..din cauza spitalelor germane. No comment!!!

Acu o sa va intrebati cum am ajuns la acest spital? ai bine e mare cat un oras, cica cel bun de aici din localitate...dar nu mai calc in el. Imi recomandase cineva sa merg la cel din Heidelberg, am spus nu. Ca distanta am preferat 7 km in locul 14...deh..buna afacere.

Maine mergem la gradi, a cam uitat saracu, cu Austria, spitalul, recuperatu.
Tot azi am condus masina noastra cea frumusica, cum ii spune sotzul. Tre sa incerc incet incet sa imi fac curaj pt ca ma enervez teribil ca atunci cand sotzul e in delegatie, ca sapt trecuta si cea viitoare, io circul cu tramvaiul, era sa spun RATB-ul, iar masina e in fatza casei.

acu plec ca am laptop-ul in brate si iar ma dureri ca tocmai am picat dupa balansoar. Ce mai sunt mai rau ca Robert.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Didi, acum sunteti bine?

O primavara frumoasa si de la mine, sper ca ati primit martisoare frumoase si ca 8 martie va va aduce multe bucurii!

La noi nimic f nou, decat ca sambata vine mama la noi si abia astept.
Azi e baba mea si e tare frumos, soare, senin, caut sa vad daca inseamna ca voi avea un an linistit si fara necazuri (sper). Ceea ce va doresc si voua!

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

La multi ani, doamnelor, sa aveti o zi minunata si sa fiti iubite!



--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

La multi ani,dragele mele!!!
O zi de 8 Martie fericita!!!


------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicanawww.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nasti spune:

Pentru toate fetele de pe aceasta sectiune, o primavara frumoasa si toate cele bune!

http://www.e-scoala.ro/wallpaper/flori2.jpg



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

LA MULTI ANI! Doamnelor...cum spune Andra..

..noi azi avem un sarbatorit in familie si nu spun cine m-a pus sa il serbam. asa ca sunt cu capu in 7 directii

Mergi la inceput