Bebelusi de ianuarie-februarie (56)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Bee..Dariuca mea in masina e ochi maaaaari..studiaza tot..mai nou sta si in scunel..inca nu am condus pe distante lungi cu ea...Mi-e teama...
Ia un sa rezisti..ca o sa vina si pe strada ta soarele..si pt Anuta ..sa se faca bine...si sa o iubeasca pe mami..cit despre radu...rusinica..la ce sotie are..ar putea sa fie mai atent...
Ia sa pui mina sa dai si tu la facultate...daca asta iti doresti..sa stii ca e greu,dar chiar te ajuta sa mai iesi din cotidian...
Ursulica..asa sa faci cu scorpioanca de socrela...sunt satula...ca si a mea..idem...Inainte sa o avem pe dari..lasa mam..ca fac si dreg..iar acum nerusinatii..nici macar un body nu i-au luat..la botez au venit din datorie...si nici nu stiu sa mascheze ce simt...
Lasa..ca eu nu ma mai consum..mi-e mila doar de tati al nostru..care se oftica cind ii vede asa ipocriti...Ca sa fie apogeul,in weekend venise socrul cu ideea sa le dam lor masina...ca ne luam noi alta...

Sunt scirbita..si sa-i auziti cum se bat cu pumnul in piept in fata rudelor..copiii lor..???Mamaaaa ii ajutam ..ca ei sunt viata noastra....ASta e...lume multa pe pamint...
Maica-mea saraca nu stie ce sa mai faca pt noi.Si e si singurica..ca tati a murit acum 13 ani...pacat ca e la distanta...E si bolnavioara..dar tot vine...
Si soacra sta la citiva km..si de o luna..pauza..nu a mai calcat sa o vada pe Dari..nici sa nu vina...ca nu-mi trebuie...
SI CA UN FACUT..FIICAMEA URLA CIND O VEDE...Simte si ea..draga mamii...


Nicole si Daria Sofia
Dariuca la 3 luni jumate


Botez Daria


""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

BEE, imi pare rau ca te simti asa deprimata! Stiu ca e foarte greu, eu te inteleg, dar este si foarte frumos, nu-i asa? Si pe mine ma freaca Ayan toata ziua, dar cand imi zambeste imi trec si nervii, si oboseala. Stai linistita, nu-ti mai face mustrari de constiinta ca nu i-a luat temperatura, nici eu nu i-am luat-o lui Ayan decat de vreo doua ori. Pupicei Anei si sa se faca bine repede! Si gandeste-te ca e sanatoasa, e frumoasa, asta conteaza. Acum vrei sa fie si cuminte, sa aiba ea toate calitatile?

Alina si Ayan
Poze cu iubitul mic Ayan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Nico si a mea a tras un urlet cand a vazut ca ii da ea sa manance, pt ca tati era la baie si eu in bucatarie, iar nasa pana sa puna mana pe bibe la luat soacramea. Frate si cand a tipat odata Raisa am iesit din bucatarie val vartej si i-am tras o privire de nu ia mai trebuit altceva.



poze
Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Nico zici ca ai vorbi de soacra-mea.
Ea ar vrea sa vina la noi, sa stea cu marco, dar nu vreau eu. nu i-a luat nimic. Si in rest se lauda, si isi da o importanta mai ceva ca regina angliei.
Bee lasa ca si Clau e la fel ca Radu al tau. nu are timp de nimic decat de munca. eu nu am masina si imi e cam greu sa ma deplasez prin oras. cu nunta am stagnat, caci...deh...nu ma pot ocupa singura. Macar eu atat am noroc ca am copil super cumintel si ma lasa sa mai fac una alta, ca de vroia in brate...nu stiu ce faceam. nu avem pe nimeni aici sa ne ajute.
Hai ca va rasari soarele si pe strada voastra. Fruntea sus, unde a disparut optimismul tau.

Marco a adormit.
doamne ce frig e aici,brrr-brrr. nu iesim azi din casa.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco
www.dropshots.com/day.php?userid=121015&cdate=20060529&ctime=051122" target="_blank"> filmuletz Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

Fetelor, voi iesiti azi afara pe vantul asta?

Alina si Ayan
Poze cu iubitul mic Ayan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Ursulica...avem fete dastepte,draguta...
Ca mamele lor..ce te mira???

Nicole si Daria Sofia
Dariuca la 3 luni jumate


Botez Daria


""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Alina..momentan noi nu iesim..poate mai incolo..daca trece vintul...

Nicole si Daria Sofia
Dariuca la 3 luni jumate


Botez Daria


""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

Noi trebuie sa iesim, ca trebuie sa cumparam Vigantol pentru Ayan, Eferalgan pentru mine ca sunt putin racita si paine, ca tati ne-a zis ca vine pe la 10 diseara, ca trebuie sa mearga la restaurant cu un manager din Israel. Poate sa mai incalzeste vremea.

Alina si Ayan
Poze cu iubitul mic Ayan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Fetele..eu fug sa bag un somnik..daca ma lasa Dari...ca prea e urit afara...
va ...
ps..Ursulica..pina ma trezesc..poate termini si tu papa bun...sa-mi dai adresa..ca vin...

Nicole si Daria Sofia
Dariuca la 3 luni jumate


Botez Daria


""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput
Mergi la inceput