Bebelusi de ianuarie-februarie (56)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Dar unde ati disparut?

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu

poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Bee nu fac abstractie de tine, NU pot. Vezi ca aceleasi simptome le-a avut si Raisa. Vezi sa nu aiba tot rosu in gat. Caci nici a mea nu papa, pt ca nu putea.



poze
Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisu23 spune:

Salut gagici
Scriu si eu in viteza ca am tras chiulul. Dar am gogosica maraita rau, urla din senin...nu stiu ce sa ma mai fac. Bine ca macar noaptea doarme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Vad ca au aparut foarte multe mamici noi!
BINE ATI VENIT PE



poze
Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabordea spune:

Io-s la munca si abia am apucat sa arunc un oki..AnaS am vorbit cu Nico si cred ca ramane pe weekend Gradina Botanica, sa fie timpul mai frumos..deci in principiu ar fi sambata pe la 4, e ok? Mai vine cineva?

Ana, mamica de Diana Alexia (28.02.2004) si Daria Oana (6.01.2006)
Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

URSULINA, va descurcat voi, nu te mai baga cu socrosenia ca e periculoasa! Bine ca a iesit totul asa cum vroiati.

Alina si Ayan
Poze cu iubitul mic Ayan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Mama dar scrieti fetelor nu gluma.
La cat mai multe luni nora mea draga si frumoasa!!! Sa papi mai mult si sa fi cuminte. un si o de la Marco.
la cat mai multe luni Razvanel!!!
Silvi de acord cu Liliana despre Grecia. noi am fost in Creta- care cica e super misto, am stat la 4 stele, care sunt 3 de ale noastre si erau cearceafuri cu gaura in ele. curatenie era, mancarea a fost super buna la noi. Eu sper sa va simtiti bine si sa va placa.
pt. cei 4 ani de casatorie!!! La cati mai multi ani frumosi impreuna.
Ursoaica mama, dar soacra ta e cu capul. Nu va puteti baza de nici o culoare pe ea. bine ca a iesit totul ok, nunta si botez. ati scapat de niste griji.
Eu am vazut filmuletele cu BSB player.
Bee imi pare rau ca are febra mica strengarita. Multa sanatate de la noi.
Alina filmuletul. m-a emotionat pana la lacrimi.
Florinini imediat ma uit la filmulet. la David.

Putem sa facem si un cont comun ca sa punem filmele, dar tot mai bine e sa puna fiecare pe al lui. ai voie doar 10 filmulete a cate 2 mi. fiecare. deci......nu e loc pt. toate mamicile.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco
www.dropshots.com/day.php?userid=121015&cdate=20060529&ctime=051122" target="_blank"> filmuletz Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Ma duc sa ma joc cu piticul. Revin ma incolo.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu

poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Bee..Dariuca mea in masina e ochi maaaaari..studiaza tot..mai nou sta si in scunel..inca nu am condus pe distante lungi cu ea...Mi-e teama...
Ia un sa rezisti..ca o sa vina si pe strada ta soarele..si pt Anuta ..sa se faca bine...si sa o iubeasca pe mami..cit despre radu...rusinica..la ce sotie are..ar putea sa fie mai atent...
Ia sa pui mina sa dai si tu la facultate...daca asta iti doresti..sa stii ca e greu,dar chiar te ajuta sa mai iesi din cotidian...
Ursulica..asa sa faci cu scorpioanca de socrela...sunt satula...ca si a mea..idem...Inainte sa o avem pe dari..lasa mam..ca fac si dreg..iar acum nerusinatii..nici macar un body nu i-au luat..la botez au venit din datorie...si nici nu stiu sa mascheze ce simt...
Lasa..ca eu nu ma mai consum..mi-e mila doar de tati al nostru..care se oftica cind ii vede asa ipocriti...Ca sa fie apogeul,in weekend venise socrul cu ideea sa le dam lor masina...ca ne luam noi alta...

Sunt scirbita..si sa-i auziti cum se bat cu pumnul in piept in fata rudelor..copiii lor..???Mamaaaa ii ajutam ..ca ei sunt viata noastra....ASta e...lume multa pe pamint...
Maica-mea saraca nu stie ce sa mai faca pt noi.Si e si singurica..ca tati a murit acum 13 ani...pacat ca e la distanta...E si bolnavioara..dar tot vine...
Si soacra sta la citiva km..si de o luna..pauza..nu a mai calcat sa o vada pe Dari..nici sa nu vina...ca nu-mi trebuie...
SI CA UN FACUT..FIICAMEA URLA CIND O VEDE...Simte si ea..draga mamii...


Nicole si Daria Sofia
Dariuca la 3 luni jumate


Botez Daria


""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Fetelor tre sa ma apuc sa fac mancare... nu am mai facut demult cred ca am si uitat cum se face
Revin mai tarziu.



poze
Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput