Impreuna, TIMISOARA (45)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Ciao fetele,

Lia eu nu sunt adepta gazdelor. Iti pot recomanda insa un hotel super fain in Mamaia , Apollo se numeste noi am fost cu fetita in 2005 si apoi anul trecut a fost cu bunicii tot acolo. E fain , renovat, aer conditionat , curatenie , si aporape de plaja. Noi am luat bilet fara masa, este frigider in camera , supermarketuri aproape , si restaurante gen autoservire cu mancare buna. In plus am luat cu noi o buteliuta din aia mica cu gaz si am mai gatit asa mici chestii.
Anul asta mergem in Grecia in Corfu tot cu cea mica, cu masina proprie , sper sa fie OK, mergem unde au mai fost si altii cu copii si n-au fost probleme.
Succes in cautari! Si felicitari pt bebe2

Va pup pe toate, fug la treaba

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Neatza...

Am venit sa beau o cafa cu voi...poate ma mai trezesc...


Multzam pt sustzinere...suntetzi grozave...

Pt moment am scapat...vine azi da si pleaca imediat la cumnata de la BV...dar vine in 19...


Va pup si o zi buna...

Mihi

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciocolata cu piper spune:

Ceau fetelor,
Am aparut si eu intr-un tarziu.
Doris saptamana trecuta nu am avut nici o zi libera,chiar si duminica am avut intalniri asa ca ramane sa stabilim ceva pe saptamana asta.
Ana sper sa aveti norocul sa gasiti ceva convenabil.
Primul pas este facut.
Silvana ai rabdare tot ceea ce inseamna acte dureaza.O sa reusest ai sa vezi.Eu iti doresc bafta.
Vali si KatiK ceva va fac burticile?Sunt in crestere?
Gabi sper ca ai trecut cu bine de greutatile pe care le-ai avut si sper sa ne vedem la urmatoarea intalnire
Dorsilia eu doi ani la rand am fost la mare in Mangalia.
Am stat la o gazda draguta.Am ales-o pentru ca ea a fost asistenta la spitalul din Mangalia 30 de ani si am zis caci daca avem ceva probleme cu fetita apelam la ea. Era curata, aveam acces la aragaz,frigider,apa calda tot timpul.Sta la casa si are 4 camere de inchiriat toate cu intrari separate.Nu este lux,dar este acceptabil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ciao, fetele
Intru ff scurt ca am o zi infiorator de aglomerata. Tineti/mi pumnii sa ajung cu bine la finalul ei.
Asadar, trebuie sa fac potajele pentru oamenii de la stiri si asta inseamana sute de materiale la care se acorda punct, 1 pt stire simpla, 1,5 pentru cele de noapte, in judet sau de weekend, 3 pt anchete si asa mai departe. Trebuie sa trimit invitatii pentru aniversarea Novei, alte zeci de plicuri de scris. Sefu vrea sa/i fac o stire publicitara si asta papa foarte mult timp la filmari si negocieri pentru tariful de difuzare. In plus, azi are meci Poli cu Dinamo, vin tot felul de sefi si trebuie sa fac material maaare. Ca toate sa fie perfecte a venit si seful meu da la Telesport din Bucale si nu are unde sta pana la meci asa ca l/am cazat la mine in birou si trebuie sa am grija sa nu se intalneasca cu seful meu de la Nova ca nu/i place sa avem invitati in birouri. Ce mai, o sa am o zi terorista.

Asa, ii raspund doar Dorsiliei si in rest va doresc tuturor o zi faina si va pup.
Dorisilia daca ar fi dupa mine si ai o masina buna ti/as recomanda sa mergi in Crroatia. In Muntenegru cica sunt peisaje faine si cazare ok dar intrarea in mare e f pietroasa si sunt si arici de mare cam periculosi. In Croatia a fost o prietena, a gasit pe Internet o vila de inchiriat, au fost doua familii si au spus ca au iesit super ieftin si a fost fain. De ce nu intrii la Calatoriile Sufletului poate te ajuta acolo cei care au mai fost la mare in strainatate cu sugestii. Iar daca optezi pentru Marea Neagra / nu recomand ca ultima data cand am fost noi era super jegaosa apa si plaja / al meu sot s/a ales cu o eczema, intreaba si fetele de la Constanta... Cel mai frumos concediu la mare, eram gravida in 4 luni, a fost la Lido di Jesolo, langa Venetia, la vilele Colibrii / au bucatarie si baie si preturile sunt destul de bune, sau cel putin erau. Iti doresc succes.

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

In sfarsit apuc si eu sa va mai scriu.

Ufff, astia la job au innebunit! Si nemtii ca ne terorizeaza cu niste chestii sinistre si ai nostri ca i-a plesnit apucaturile comuniste si stramba din nas puternic daca intram pe net.

Cu problemele noastre se pare ca tot nu s-a rezolvat, nici nu stiu daca se va mai rezolva. M-am hotarat sa ma detasez, caci prea mult m-am amarat. Noi sa fim sanatosi, in rest stie Dumnezeu mai bine.

Aveam atatea sa zic fiecareia incat nici nu mai stiu de unde sa o apuc: in primul rand multumesc fiecareia dintre voi gandurilor frumoase si sustinerii pe care mi-ati oferit-o! M-ati facut mai puternica si m-ati ajutat sa ma linistesc.

Lia, draga mea, eu te-am felicitat deja, dar uite inca un puszi de la noi pentru voi Eu una as pleca dincolo, nu mai am chef de litoralul romanesc, nu ca n-ar fi conditii, caci sunt. Dar m-am saturat de tigania si lumea naspa de la noi.

Doris, multam de link. Incercam, incercam

Danitin, felicitari! Abia astept sa iti vad emisiunile. upc-ul mai transmite Nova?

Cioco, si eu abia astept sa te cunosc!

Fetelor, ce o fi cu Felicia? Dupa ce ne-a anuntat de bb2 a disparut ... Sper sa fie bine! Aveti careva nr. ei de tel.?

Vorbind de disparitii misterioase, nu inteleg unde a fugit Ana? Si-a lasat fanii asa disperati?

Anda, sanatate familiei intregi si curaj lui Edi si tie cu operatia! Hai ca va fi bine!

katik, ce face burtoiul? V-ati gandit la nume?

Silvana, Irina, Mihi, toata lumea, multi pupici si sper sa ne vedem curand!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Buna seara, Timisoara!

Sunt obosita de numa, asa ca scuze, dar nu va iau pe rand...
Dimineata va fac insa cafeaua...
Intru scurt sa va spun ca am vorbit cu Ana, si e ok...doar ca are sefii pe cap, e dintr-o sedinta in alta...
Va transmite ganduri bune, va pupa si spera sa va scrie cat de curand...nu ne abandoneaza...stati linistite!

Apropo, maine e ziua sotului ei, Marius...asa ca maine facem strigaturi!

Intre noapte buna si buna dimineata, sa visati frumos!




www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!

Cafeaua e gata, poftiti va rog...

ATENTIE!!!!


Azi la ora 10, il opereaza pe Edi , puiutzul lui Anda, de polipi.
Am vorbit cu ea, la prima ora, era speriata, saraca, asa ca va rog, azi spuneti toate o rugaciune la ora 10 pentru reusita operatiei.
Doamne ajuta sa treaca cu bine, si Anda si Edi peste aceasta interventie, si sa auzim curand vesti bune!

Anda, ne gandim la voi, cu tot sufletul...

Si acum, pentru Marius, sotul Anei:

La multi ani, fericiti, cu sanatate, implinirea celor mai arzatoare dorinte...cat de curand, multa fericire, si reusite pe plan profesional!



Ana, sa-ti traiasca sotiorul, sa va iubiti mereu si sa fiti fericiti alaturi de Alex si Luana!






www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Doris, tare buna cafeaua!
Anda, am trecut de doua ori prin operatie de polipi si de fiecare data a fost bine. Linisteste-te, fii calma si totul va fi bine. Sunt alaturi de voi! Sanatate multa puiutului!
Ana, la multi ani lui Marius! Multa sanatate, fericire si implinirea tuturor dorintelor!
Gabi, pana la urma o sa fie bine. Eu va doresc bafta!
Cioco, multam de gandurile bune. Inca nu am primit confirmarea si ma cam scoate din sarite chestia asta. Daca nu primesc nici sapt. viitoare confirmarea, le trimit un mail celor din State sa-i intreb de sanatate.
Mihi, zici ca ai scapat pentru moment?
Katik, ne-ai uitat?

Silvana si soricelu' Paul
http://photos.yahoo.com/silvana_popovici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Buna dimineata cafengioaicelor,

Ma primiti si pe mine cu ceaiul de la ora 9?

Mai intai, normal Ana la multi ani sotului tau, multa sanatate si realizari pe toate planurile. Sa fiti fericiti multi, multi ani de-acum incolo!

Anda Doamne ajuta puiutului Edi, o sa fie bine , te asteptam cu vesti bune.

Danitin felicitari pt noua emisiune, o sa incerc sa te urmaresc , sper sa abordezi subiecet interesante, care sa faca audienta!

Gabi noi te sustinem in continuare , fii sigura de asta.

Felicia esti bine? Mai scrie-ne .

Katik cum mai e cea mica? Of, cu vremea asta nici nu e de mirare, circula virusii ca la ei acasa. Oricum cica toata vara va fi asa, cu vreme schimbatoare, mai mult ploaie.

Silvana mama, am vazut ca te ard talpile dupa strainataturi, hai ma chiar vrei sa pleci definitiv?

Dorsilia pana la urma te-ai hotarat?

Pupaturi tuturor si sa iesiti cat mai repede din butoiul cu melancolie.

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Irina, pupici...
Servim si ceaiuri la comanda...
De care vrei sa-ti fac dimineatza?
Verde, tei, negru???



DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

Mergi la inceput