Impreuna, TIMISOARA (45)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Doris saru-mana. De la verde si negru ma urc pe pereti ..
Asa ca merci de un ceai de tei, calmant asa pt varsta mea..hehe.

Silvana tot cu pipa?

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Anda, tinem pumnii! Suntem alaturi de voi!

Ana, LA MULTI ANI sotiorului, multa sanatate, impliniri si tot ce va doriti!

Va pupez pe toate si mai vb dupamasa.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ciao, fetele!

Ca sa vezi ce chestie. Ma pregateam sa intru de luni in emisiune si, cand colo, astazi nici una din crainice nu poate veni asa ca voi prezenta si stirile.

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetelor!

ANA, sa-ti traiasca sotiorul, inca o suta de ani, fara reparatii!!!
LA MULTI ANI MARIUS, multa sanatate, fericire si tot ce-ti doresti, alaturi de cei dragi tie!

na, ca nu v-am uitat dar am mare nevoie de o secretara: pe scaun nu mai pot sa stau ca nu ma lasa burta, in picioare nu-i bine ca ma doare spatele si din pat nu pot sa scriu ca n-am laptop asa ca ma limitez la ce pot

irina, multam, bubutz e mai bine, pot sa spun ca aproape bine de tot, mai tuseste doar un pic, nasul nu mai curge, febra n-a facut deloc. bem ceai de ceapa la greu, vitamina c cu propolis si atit. ioana cum e?

anda, multa sanatate puiutului tau si multa rabdare pentru tine! trece totul cu bine, nu te ingrijora (e usor de spus, mai greu de facut).

danitin, succes la ambele "noutati" in profesie! din pacate eu nu vad nova. pupic spiridusului!

lia, eu nu pot sa spun nimic de vacanta, ca deocamdata ne sare rindul. la mare la noi am fost ultima data la costinesti, la gazda si a fost super bine. ce-i drept n-am fost cu bb. felicitari pt. bb2, sarcina usoara iti doresc!

amutza, ai facut analizele alea? ce-ti face printesa?

doris, dar o cafea cu portie tripla de cofeina sti sa faci??? ca tare as avea nevoie. stau si vegetez ca o leguma, nu mai sunt in stare sa stau in picioare, da' mai sa si fac ceva. e groaznic asa, nu prea sunt obisnuita, eu care eram in miscare mereu...

silvana, nu v-am uitat!!! dar mi-e greu sa si vorbesc, dar mai sa si scriu. de citit mai citesc cite un pic, nu scap nimic .

felicia, pe unde sunteti voi? sper ca sunteti bine, nu mai dai nici un semn? ce face burtik mik?

ana, ce faci, te pregatesti de chef???? poate-ti vine inspiratia si ne mai ridici un pic moralul, ca al meu de ex, e pe undeva pe sub pamint. s-a pierdut de tot .

mihi, zici ca inca ai liber, ai? se intoarce taifunul? ;as' ca te descurci tu cu ei!

gabi, . acusika iese soarele si la propriu si la figurat!

cioco, thessa, cati, alexa

va las acum, ma duc sa ma intind ca da bb tare din picioare, nu-i place pe scaun
in gashca!

29+ +Krisztina (28.07.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Dragelor,
asa cum v-a scris si Doris - saru-mana Dolores draga! - sunt prinsa rau in activitatea serviciului,cu sefi,sefuti si...stiti voi restul.Trainninguri si aberatii de genul asta...etc,etc...
Sunt in pauza juma de ora si am intrat scurt sa vad ce ati mai scris si ce mai faceti,tin pumnii Andei pentru Edi si va multumesc din suflet tuturor pentru urarile de ziua lui Marius.Va doresc si voua tot binele din lume si va multumesc ca sunteti alaturi de noi,ca existati si mereu pentru mine va fi o minune si o uimire ca v-am gasit si ce oameni deosebiti sunteti...
Va imbratisez cu tot dragul si va promit ca de indata ce imi fac liber revin pe baricade....

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!

Cafeneua Dolores s-a deschis...
Azi servim:

Cafea cu portie tripla de cofeina ...pentru Katik!
Cafelutza fierbinte...cu alintaroma...pentru majoritatea!
Ceai de tei cu miere pentru Ioana...
Tigari pentru fumatoare...
Azi va servesc si fursecuri...de bucurie ca vine we...

Mey, Ana, asa fain ai scris...ca era sa-mi furi una lacrimas de mujer...
Silva, ce-ai mai aflat???
Danitin, Succes...abia astept sa te vad...
Cioco, merci de telefon, ramane pentru saptamana viitoare pe luni.
Ana, asteptam nerabdatoare sa fii mai libera, ca sa bagam si una intalnire la o cafea...numai sa treaca ploile astea turbate, sa putem sta in unirii.
Gabi, si de acum ne latim pe 20 pagini???Pai mai ajungem noi la cap 50 la Craciun...asta e...
Katik, pai iti cautam o secretara...am citit ca e mai bine Cristina.
BB2 voinicul, face tumbe???
Anda, a trecut cu bine peste ziua de ieri...am vorbit cu ea dupa operatie.
Edi e ok...
O asteptam sa ne pove...
Va multumesc in numele ei, ca ati spus o rugaciune pentru ziua de ieri!
Mihi, tu ce servesti dimineata?
Cafea, ceai?

Na, gagici, va doresc un we linistit...

Eu azi la 17, am cheful de terminare cu o grupa de eleve.
La Cina...asa ca urati-mi distractie la maxim!




DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Salutare Timisoara,

Doris, ca tot vrei sa te privatizezi, deschide "Cafeneaua Dolores" lasa restaurantele.
Fetele, va pup pe toate si va doresc un we insorit si linistit!

Silvana si soricelu' Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Nu va suparati ca-s tot pe fuga....
Va pup pe toate si sa aveti un weekend cat mai frumos si mai plin de iubire!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Ceau fetele,

Ana ne urezi tu iubire, da uitasi ca incepe CM de fotbal? Asa ca io iubire nu prea cred ca vad curand.

Doris merci, fu bun ceaiul cu miere (sper ca ai pus de salcam..). Pupici!

Katik ma bucur ca sunteti mai bine , da tot ma gandesc io cand mai am ocazia sa te cunosc? Sau vin direct la spital cand nasti?

Danitin am prins ieri ultimele stiri cu tine, faina esti draga mea. Ai o freza tinereasca, imi place. Si asa fain ai zambit la sfarsit ca ma gandeam ca poate zambesti pt noi ..ce zici? Te-ai gandit si la noi un pic asa?

No dragelor va pup si sa aveti un week-end reusit (daca se mai poate sau daca aveti soti ne-microbisti)

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ciao, fetele!

Irina, nici nu stii ce bucurie mi-ai facut! Chiar ma gandeam la voi si imi parea asa de rau ca, prinse cu treburi si pruncuti, nu o sa aiba nimeni timp sa ma vada. De luni voi intra zilnic dar nu pe stiri ci de la ora 18,00 la Subiectul Zilei. Doris, buna cafeaua de dimineata, mai ales ca mi-ai servit-o exact cum imi place, un picut racita si fara zahar. Petrecere frumoasa si, te rog, nu ma uita cu mami meu, cand ai tu timp sa vezi si de ea...Anaaaa mii e suze da prinsa in vartejul din ultimele zile nu am spus La multi ani! Fac mea culpa si dau un. Sa-ti traiasca sotiorul si sa venim la tine la o cafea pe o terasa mare si frumoasa, plina de flori - a viitorului tau aparatament, de fapt eu prorocesc VILA. Anda ma bucur ca a trecut cu bine. Multa sanatate Kaik, pupici si abia astept sa mai dai un semn de viata, sa mai pove ce ma faci tu si cel din burtic Mihi, un pusi si tine. Hai fa-ti timp de palavre...

Fetelor va las ca a venit sotul dupa mine si i/am promis ca plecam repede. Acum se incrunta asa ca un weekend placut si sa fiti fericite

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput