stimulare ovariana

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ella_mirica spune:

Fetelor fiti optimiste. Totul e posibil in zilele noastre Relaxati-va!!!!!!!

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manuelutza spune:

Elena multumim pt.incurajari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrea32 spune:

Fetelor eu cred ca am ramas.Am greturi mai mereu, burta ma doare putin jos.Simt o schimbare in mine dar totusi imi este frica sa fac un test.Sanii mi s-au tuguiat si parca am o presimtire dar imi este teama sa cred ca DA, sunt insarcinata.
Totusi cinevaimi sopteste: "crede, crede ca adevarat iti spun ca esti insarcinata". Oare Dumnezeu ma binecuvantat?
Am sa fac totusi zilele urmatoare si am sa va tin la curent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manuelutza spune:

Andrea32 mult noroc daca ai ramas si daca nu crede in continuare si sigur data viitoare va fii asta in cazul in care nu esti deja
,iti tin pumnii,roaga-te si va fi ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_mirica spune:

Andreea ma bucur sa aud astfel de vesti dar sa faci un test sa nu te inbeti cu apa rece. Mult succes si noi sa te urmam. Ai urmat aceelas tratament cu cel pe care l-am urmat si eu DOAMNE AJUTA Eu momentan nu am nici o simtoma, dar pe 6 nov. tre sa vina "rusii" adica poate nu.Sa se lase cuVa pupic Ne auzim

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra M spune:

Fetelor azi, in z 11 am facut pregnil, una de 5000. Mi-a dat doctorul, dupa eco. Asta dupa ce am luat 8 zile cate 1 pastila de Clostibegit. Recomandarea e sa prestam dupa 36 ore de la injectie.

Sper... ca la mine a zis ca singura problema e ca nu ovulez. Trompe ok, spermograma sotului ok. In rest o sa iau duphaston incepand peste 3 zile.

E vre-o graviduta, dintre noi? O reusita???

Andra si Adelina Dora (26.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Andreea, nu mai stiu daca tu esti cea care aveai niste hormonale cand ai intrat pe forum sub limita cam toate sau nu mai stiu, parca ziceai ca aveai ciclu lung de luni de zile? ... sau incurc eu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manuelutza spune:

HI, fetele, ieri in 03.11, au venit rusii in sfarsit de luni incep si eu cu multe sperante Clostylbegit, sunt foarte curioasa daca voi ovula de data aceasta pe ovarul bun,va tin pumnii si voua si sa speram ca vom devenii.Mult succes noua tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_mirica spune:

Fetelor luna asta am luat teapa cu toate stimularile ca la carte Stiti ceva tot trag sperante ca a venit rusii peste sarcina.Daca chiar vine de maine mai abundent incerc produsele de la calivita. Poate se elimina ceilalti foliculi de la pregnil SPERRRRRRRR Va pup Ne auzim Imi vine sa ma

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manuelutza spune:

Elena sigur cu Pregnyl 10.000 vei reusi sa spargi foliculii daca mai ai foliculi dar, sa dea Domnul sa fie sarcina cum, crezi tu. Multa bafta.

Mergi la inceput