Pestisori... pestisori... (21)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Alinuta cand plekati in vacanta?Eu vreau , dar mai devreme de 29 iulie nu pot pleca .Si cred ca nu mai plek la Madrid, asa ca ma reorientez...dar undeva la plaja, apa .....inafara tarii...

Clar ca la noaptea te va tine putin mai mult treaza Mihneadaca doarme si acuma.

Pupici!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


Vai fetelelor va multumesc pentru primire !
Am vazut ca am fost deja adaugata la lista de pestisori membrii de club ! Ce mandra pot fi ! Ador sa ma fac eu membra undeva..si daca se mai da si un card - a lor sunt ! Nu conteaza : supermarket, magazine de haine, sali de sport, carduri bancare ( aici nu ar strica sa imi dea si niste bani), etc, etc.. Doamne cred ca sunt produsul perfect al societatii de consum !
Despre mine.. ce sa va spun: Sunt nascuta si crescuta la Satu Mare insa pentru moment bantui prin lume -ba prin germania ba prin Suedia ! Asa a iesit ! (LŽamour -bata-o vina!)
Imi fac de zor planuri de vacanta - care vor fi evident acasa ceea mai mare parte si probabil cealalta parte prin Olanda ca tare as vrea sa ajung la Aalsmer (sper ca am scris corect) in orasul florilor. Ma gadesc sa imi construiesc o cariera in domeniu !
Sper ca weekend -ul acesta sa imi fac o gramada de fotografii ( e midsomerŽ-sarbatoarea verii la suedezi) si am sa-mi organizez si eu o galerie foto !
Si cu ce se ocupa clubul pestioacelor de pe desprecopii.com ? -
- in afara de a diseca totul - ca la asta suntem experte de la mama natura ...
Va pupez !

Maruta numai sanatate si tie si bebelinei tale !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza!

Ce fac pestisorii? S-au trezit , unii ca altii aflati ep alte meridiane dorm inca.


Va doresc o zi buna , ca daca v-a luati dupa horoscop....


Horoscopul de azi 22/06/2006
Sunteti obligat sa faceti o deplasare pe care nu vi-o doriti sau in compania unei persoane antipatice, ca atare drumurile acestei zile contin o mare doza de compromis. Le faceti pentru ca trebuie, nu pentru ca le-ati dori. O veste de departe va anunta ceva care va pune pe ganduri, fiind vorba ori de un esec, ori de o surpriza neplacuta de la cel drag, ori de necesitatea de a renunta la ceva.


Pupici multi !


Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


Charlie bun venit!
Maruta ma bucur ca tu si bebe sunteti bine.Si-mi place mult si numele ales de tine
Eliana cred ca Elenei i-a placut tare mult la nunta.Frumoase poze!
Findca tot am facut o noapte alba am pus si eu cateva poze
http://www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=93608&Show=Y
va pup si pe curand!





www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


Nu inteleg.. Pe mine nu ma modereaza nimenea ? Ca v-am scris de ieri si vad ca tot nemoderata sunt !
Oare cat trebuie sa postez ca sa primesc si eu aviz favorabil ? Stie cineva ?
Da va pupez din nou !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

CRIG, NU MA POT EXPRIMA IN CUVINTE CAT DE DRAGA IMI E Mariuca!Am savurat pe nerasuflate pozele , si abia astept sa ajung acasa ca sa ascult si muzica.

E scumpa foc.Si aranjata , asortata , cocheta ce mai.
Sa va traiasca !
Multi pupici !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

toti pestisorii!!

Maruta numai bine in continuare si sarcina usoara si Maria sa fie sanatoasa si la termen! ma bucur mult pentru tine...

si noi suntem bine, Ilinca e o domnisoara frumusica foc si isteata pe masura...spuse cioara dintr-un colt

pupicei si numai bine tuturor!!


Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Dany ma bucur ca ti-au placut pozele cu Mariuca mea.si de la noi.
Emilly acum am observat ca esti"scolaritza". pentru gaza ta scumpa.Imi place foarte mult numele ei.
si pe maine

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Salve !

In sfrasit mai da un semn de viata si Emily , cu a ei gaza.Multi pupici atat tie cat si Ilincai .Cand ai timp poate ne pui si niste poze.Ce faci? Cum merge scoala ?


Crig, fara sa te perii, sa stii ca Mariucami-e tare, tare draga....poate daca ajung vara asta la Constanta -posiil pe 1 iulie sa o vad life...bineinteles daca esti de acord.Pupici dulci!


Mi-e somn.Am fost aseara la viitoarea mamica, cea careia ii botez , si am stat de povesti, am asteptat sa miste bebe....

Restul pestisorilor unde umblati?

Dar Nally ce o face? Nu a mai dat nici un semn de mult .La fel si Felis ...

Va pup si o zi buna!

Horoscop :Sunteti obligat sa faceti o deplasare pe care nu vi-o doriti sau in compania unei persoane antipatice, ca atare drumurile acestei zile contin o mare doza de compromis. Le faceti pentru ca trebuie, nu pentru ca le-ati dori. O veste de departe va anunta ceva care va pune pe ganduri, fiind vorba ori de un esec, ori de o surpriza neplacuta de la cel drag, ori de necesitatea de a renunta la ceva.

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:


Noi stam inca in casa, cred ca bubitele Anei sunt pe trecute de acum.Poate de luni iesim si noi, mai bine zis ea ca eu am mai fost, la plimbare.
Am scris si ieri cate ceva dar a aparut o eroare si ....asa ca voi scrie din nou..
Dany - cand trebuie sa se nasca finutul sau finuta? Cum suporti caldura din Bucuresti? De ce ai renuntat la vacanta din Spania?
Alina - am patit si eu cu Ana acum cateva zile, a dormit cam cat Mihnea.dar dupa ce s-a trezit s-a jucat vreo ora apoi din nou somn pana dimineata
Maruta - ma bucur ca sunteti bine si cresteti
Crig - iarasi noapte alba? Mariucai. Anei i-au placut mult ochelarii de soare
Elyanne - frumosi fini, frumosi nasi iar de Elena ce sa mai zic
Emily - cum mai stai cu pregatirile? Ai mai taiat ceva de pe listuta?


Mergi la inceput