Pestisori... pestisori... (21)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

CHARLIE, bine ai venit in club!

Ely,cand o sa ai timp sa treci si fetele noi in listuta.Am uitat ieri sa itispun ca e mortala ELENA , cu rochita eleganta!O scumpa!


Hei, unde innotati ? Eu aseara am fost la o terasatare faina, pe lac, in parcul Tineretului.Era asa de faina, semana cu atmosfera de vacanta ....

Chiar ce planuri aveti ?

Horoscopul de azi 21/06/2006

V-ati asteptat ca un colaborator sa va dea azi o mana de ajutor, dar el ori se eschiveaza si nu mai vrea sa intervina in treburile dv., ori nu este disponibil pe moment, acum cand ati avea mai mare nevoie de el. In loc sa luati taurul de coarne si sa rezolvati singur problema, aveti tendinta de a aborda atitudinea suparatului, judecandu-l pe cel care nu a vrut sa va ajute.]

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

buna fetelor,

imi pare rau ca n-am mai trecut pe aici, am tot fost in concedii medicale (am sangerat) ... dar acum sunt bine

azi am fost la ecografia de 22 de sapt ... si o sa avem o fetita :)) ... pana acum totul e bine, e dezvoltata normal ... si mi-a umplut inima de bucurie

va pup si va doresc sa aveti parte doar de bucurii

UM 16 ian 2006
DPN 23 oct 2006
urmatoarea ecografie 15 iun 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Gata... am putin timp liber si m-am apucat sa citesc din urma...

In primul rand bun venit pestisorilor: emilyjeuly, Charlie

Multumiesc mult de tot pt. aprecieri si pentru urari Vad ca v-ati gandit la noi in seara nuntii...

nanami era in biserica pe la 5... deci e posibil sa fi tras un dans... in timpul slujbei... ca nici nu mai stiu cum ii zice .

Criss la ora aia chiar nu mai puteam de dureri de picioare ... da' au trecut si acum au ramas amintirile frumoase... si pozele pe care abia astept sa le vad...

Emilyjeuly inca un pic si vine si nunta voastra. Sa fiti fericiti si sa aveti o nunta ca'n povesti

Dany cred ca am trecut pe toata lumea... sau nu? Ca m-am zapacit de tot... Te rog, daca poti, sa te uiti in lista si sa-mi spui

Maruta felicitari! Sa fie sanatoasa! Ce repede trece timpul... parca ieri ne ziceai ca esti gravida... Sa te bucuri din plin de perioada asta (atat cat ai voie) ca dupa ce trece o sa-i duci doru'. Ma bucur sa aud ca sunteti bine... chiar ma gandeam la voi



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

MARUTA , nici nu stii cat ma bucur .Sa ai grija de tine si de fetita ...Multa sanatate si sarcina usoara!

Elly, nu m-am uitat sa vad daca sunt in lista , ma uit acuma dupa ce postez.

Vreau vacanta !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Ely , sunt trecute in lista fetele noi.

Pup !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilyjeuly spune:

buna pestisori!
maruta, sa-ti traiasca bblina! sa fie sanatoasa si sa va aduca multa fericire!

Emily



Poze

Mireasa de 15 iulie

Edit: am uitat: SI EU VREAU VACANTA!

Our honeymoon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Emily -miresica hai ca nu mai ai mult pana pleci in luna de miere ...apropo unde?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

multumesc fetelor

voi ma stiti pe mine ... parca nici nu-mi vine sa vorbesc de asta ... mai bine tac si bubulina creste ...

in orice caz avem 475 g si restul analizelor habar n-am sa le descifrez ce am inteles e ca "Maria" e bine ... si da din toate cele ... cu pauzele de somnica ... binenteles

placenta e inserata jos ... dar se pare ca situatia se poate schimba

va pup si va doresc sa aveti parte doar de lucruri frumoase in viata

UM 16 ian 2006
DPN 23 oct 2006
urmatoarea ecografie 15 iun 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Foarte bine faci Lori !
Vad ca deja ai ales numele .Foarte frumos !
Multi pupici !



quote:
Originally posted by Maruta

multumesc fetelor

voi ma stiti pe mine ... parca nici nu-mi vine sa vorbesc de asta ... mai bine tac si bubulina creste ...

in orice caz avem 475 g si restul analizelor habar n-am sa le descifrez ce am inteles e ca "Maria" e bine ... si da din toate cele ... cu pauzele de somnica ... binenteles

placenta e inserata jos ... dar se pare ca situatia se poate schimba

va pup si va doresc sa aveti parte doar de lucruri frumoase in viata

UM 16 ian 2006
DPN 23 oct 2006
urmatoarea ecografie 15 iun 2006



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabratu2000 spune:

pupici, pupici catre mamici, miresici, nasici, cele mai vechi si noi pestioaice !!! vad ca merge treaba pe aici, care mai de care mai ocupate.
elyanne , frumoasa nasica ai fost si frumoasa "domnisorica" ai! din cate am vazut e frumos si localul unde au facut, mi s-a parut maricel. miresica (ca orice miresica) frumoasa foc.

dany si eu vreau in vacanta mai repede ca nu mai suport! of, de abia astept sa plec!

emily-miresica bine ai venit! emotii, emotii? mai ai putin tic-tac...

maruta felicitari pt bblina cea dorita, sau mai bine zis pt Maria.

charlie bine ai venit! mai spune-ne despre tine, cate ceva...

nanami, ce-ti mai face teroristul? nu plecati in vara asta pr nicaieri?
azi mihnea a adormit pe la 17.30 si nici acum la 22.00 nu s-a trezit, sper sa nu-mi faca vreo bucurie la noapte sa ma tina treaza!
in rest plictiseala, plictiseala...

pupici



Mergi la inceput