Pestisori... pestisori... (21)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Crig si sa dea Dumnezeu fie totul bine. Multa sanatate.

Maine e nunta (v-am inebunit de tot... am si eu o grija) ... abia astept... promit ca pun poze cu prima ocazie cand le am...

ca ma impresia ca mandra nu vrea sa doarma...

Un we frumos... si poate totusi nu ploua



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilyjeuly spune:

to pestisor: 22.02.19..toamna! ma primiti si pe mine?????

Emily



Poze

Mireasa de 15 iulie

Our honeymoon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

elianne distractie placuta sa dea domnul sa fie vreme faina abia astept sa vad pozele

pupici la toti pestisorii si un weekend placut

mamica de terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

quote:
Originally posted by emilyjeuly

to pestisor: 22.02.19..toamna! ma primiti si pe mine?????

Emily



Poze

Mireasa de 15 iulie

Our honeymoon






Emilybine ai venit la noi in acvariu.Te primim cu mare drag.

ELY , sa ai parte de vreme frumoasa si distractie pe cinste.Si asteptam poze .

VA PUP SI VA DORESC WK-END PLAKUT!

HOROSCOP :16.06.2006Posezi destula disciplina si putere de convingere pentru a obtine mai mult decat este suficient pentru a-ti impresiona sefii. O legatura sentimentala vei stabili la locul de munca.


Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

Pestisori va doresc un weekend placut

mamica de terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

ELIANA distractie placuta la nunta...si sa aveti noroc sa nu ploua! gaza!

DANY ce e cu tine?!...pari trista,sau doar plictisita?! si sper ca totul e ok!

Bun venit EMILY!...si de ce 19..toamna?!

NANAMI si weekend placut si voua!

Fug ca fac vinete si le am la cuptor,poate reusesc sa le fac scrum!




pestisorii si weekend placut!

Mirela si Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Mirela , sunt bine.Nu sunt nici trista , nici plictisita.Am postat cand eram la servici si eram pe fuga.Pup!

Si eu am dulceata de capsuni pe foc.Mama, ce harnicute suntem?

S-a mai racorit la voi?Aici cand ploua , cand iese soarele.Azi a fost cam cald, zapuseala dinaintea ploii.Pupici multi lui Robert!si mamicii un buchet de flori

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DANY,m-am linistit,ca ma gandeam ca ai patit ceva,tu esti mult mai vorbareata de fel...eu am gatat vinetele dar nu sunt ca cele pe gratar facute,ca nu am aici decat aragaz electric si deci le coc in cuptor....si ies ok,dar nu ca acasa...data viitoare m-am hotarat sa i-au vreo 20 si le coc pe gratarul de la piscina,sper sa nu se supere vecinii...si le bag la congelator,ca la romanica...eu sunt inebunita dupa vinete si sotul la fel,vad ca si asta mic papa,asa ca....

Tie cum ti-a iesit dulceata?...de capsuni,bleee,mie nu-mi place,dar sotul moare dupa ea,bunica mea mai facea(Dumnezeu sa o odihneasca!)si era inebunit sa manance!!!...eu sunt doar cu gemul de prune


Vremea aici e insuportabila,asa e vara aici,groaznica....nu poti iesii din casa,nu ai aer...si Robert turbeaza in casa,dragutul...da nu am ce sa-i fac...pana prin septembrie tot asa va fi....sunt cam 40 C si umiditate 90%,nu cred ca poti sa-ti dai seama cum este,eu una cand am venit prima data aici am ramas muta,nu puteam sa inteleg cum de este asa aerul de irespirabil...e mai rau ca in sauna,iar daca stai afara 5 minute curge apa pe tine instantaneu...nu se compara cu marea de acasa sau nici macar cu caldura din Bucuresti,care mie m-i se parea insuportabila...ooo,e parfum....a,si mai e ceva,aici si daca ploua e la fel,GROAZNIC,vara e tare nasol!!!!


Hai ca m-am lungit!

Mirela si Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabratu2000 spune:

salutareeee pestioaicelor! Mihnea a fost racit un pic (dupa enterolocolita si rosu in gat) dar acum suntem pe terminate. ne-am hotarat sa plecam in vacanta in Dubai fara prichindel care va ramane la mama. deja simt nevoia de o vacanta, am inceput sa uit si sa ma lase nervii la cat de obosita sunt. s-ar pute sa plecam la jumatea lui iulie si sa stam 7-8 zile. deocamdata activitati importante nu prea mai sunt, plictiseala totala.
Dany pupici si multumim de horoscop.
mic pe unde te-ai ascuns?
bun venit Emily, mai spune-ne despre tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Salve pestisori !

Am fost cam obosita saptamana aceasta , consecinta faptului ca wk-endul trecut am fost plekata la Bacau si am avut multe drumuri de facut, cumparatauri, deoarece am facut parastas de 1 an pt. tata.

Dar gata .Azi am fost si la servic.Apoi la piata .Acum am mancat , si sunt cu burta plina rau....vreau sa fac niste sarmalute in foi de vita si o placinta , dar cred ca aman pt. maine.Diseara fac pe Cupidon-sa vad daca imi iese? Eu sper ca da .Pan acum mi-a iesit.Daca mie nu , macar pt. altii.Dar sunt convinsa ca va avea DD GRIJA SI DE MINE.

Mirela,a iesit bun gemul de capsuni !Sigur nu ramane nemancat.L-am facut mai mult pt. clatite.Daca nu vrei, nu iti dau....sac..pup...

Alina , petrecere frumoasa in vacanta !

Va pup si wk-end plakut ....

Mama mama , ce o mai dansa Elyanna acuma ...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput