La noi la Galati sa veniti ( 26 )

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dayssy spune:

Buna seara fetele,

Laura daca vrei ne intalnim si maine. Hotarati unde si cum, numai sa fie repede.
Multi pupici

Alina si bb Dragos (11 noiembrie 2005)
Dragos
Varsta Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

Alez les Bleus! Am castigat meciul!!!! (defapt au castigat meciul) Tra la la la !!! Fiecare cu pasarica lui la ora asta!

http://community.webshots.com/user/delphinoi
http://community.webshots.com/user/sebilus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayssy spune:

Bravo dom'le, sunteti in finala. Peste 4 ani daca castigati finala venim la voi sa vedem tot campionatul.
:))

Alina si bb Dragos (11 noiembrie 2005)
Dragos
Varsta Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Buna dimineata !
Am facut cafea iubitelor !
Delhin, transmitem prin tine FELICITARI Frantei !
O intalnire azi ????


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayssy spune:

Buna ziua fetele,
Laura harnicuta mai esti cu cafeaua. Multumim mult.
Deci intalnire azi? Unde? La ce ora?
Pupici

Alina si bb Dragos (11 noiembrie 2005)
Dragos
Varsta Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

tcelen...am apartament ANL in zona Garii.Sper sa reusim sa terminam sa punem faianta la bucatarie cat mai repede.Ca simt ca nu mai termin...Offf!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Korina, vad ca vii cu vesti amestecate, si bune si rele. Imi pare rau sa aud de mizeria asta de gastroenterita, e super naspa, mai ales cu regimul alimentar drastic pana la revenire. Sper sa nu mai aiba niciodata asa ceva,sa va paziti!
Liliac, zici tu asa, da' pe mine cateodata ma enerveaza faza cu biberonul cu lapte, e ditamai galiganul si bea ca bebelusii... In fine, pe Tudor l-am lasat mai mult si din cauza ca mi-a povestit soacra-mea ca mosteneste atasamentul de biberon pe cale paterna...

Cooks, si zici ca a fost ziua ta??? N-am vazut poze, dar daca e asa, pupic, LA MULTI ANI, sa fii fericita si iubita si sa izbandesti in orice iti propui.

Tcelen, nu merg la concerte pentru ca n-am gasca de odinioara. Nu poti sa mergi singur la astfel de evenimente. Eu am fost in facultate la un concert rock, incerc sa- mi amitesc cine a fost pe scena, dar cel mai frumos a fost ca am stat pe gazon si am cantat si am fost hippy, si ne-am simtit flower power, a fost ceva ce nu cred ca as mai putea sa simt la fel la varsta asta.

Lauraspeedy, esti super obosita, te inteleg. Chiar n-ai pe nimeni la care sa apelezi, din familie? Sau nu vrei tu?

Am vazut propunere de intalnire pt saptaman viitoare, eu pot veni, ora e convenabila. Ah, stati asa, vreti azi??? Ca n-am inteles, nu stiu daca pot face vorbele asa de repede.

Unde-s fetele celelalte: Roxi, Cristina?

Vilma, Anca (5 ani) si Tudor (2,4 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

salutare!
Mai fetele eu va urmaresc din umbra, nu cumva sa credeti ca am parasit galatiul.
mai fugim noi ba la mare, ba la munte dar revenim de fiecare data acasa ....
nici nu mai stiu daca aveam vreun raspuns sau nu , cert e ca mi-a ramas mesajul lui tcelen in cap....si ce sa zic...probabil toate la un moment dat ne-am simtit ignorate...dar fiecare cu viata lui, pb lui...incercam sa ne mai descarca sufletul pe aici..uneori ne baga cineva in seama alteori nu. Important e sa perseveram. De ex eu tocmai mi-am dat seama ca nu sunt logata la DC de vreo luna dar stiu eu sigur cateva fete care nu m-au uitat .
Mai sa va zic ca a incercat sa vad si poze si nu mi-a mers... si asa in aveam putin timp liber
Lauraspeedy te inteleg perfect. Nici eu nu aveam cu cine sa o las pe Denisa nici macar o secunda.Si eram nervoasa, ea la fel....exact anul trecut pe vremea asta. Intre timp a aparut o vecina binevoitoare care acuma ma ajuta de cate ori am nevoie.....dar sa vezi nebunie ca nu mai vrea plodul sa stea fara maica-sa.. Eu zic sa nu-ti fie rusine sa apelezi, sa ceri ajutorul...suntem oameni , nu roboti si ave si limite si eu recunosc ca-mi vine sa-mi iau campii cateodata.
Vreau sa vad cum ramane cu intalneala ca poate trag o fuga ca s data trecuta.
Va pup.
P.S. Eliza...te pup iubita, nu a avut timp sa te sun daca ne intalnim nu uita sa iei cd-urile alea.

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)
Deny..si altii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Hai sa ne intalnim la 5, va rog !
Mama a dat comanda de un sifonier, termenul era 5 august, iar nenea tamplarul ( a dat dovada de exces de zel- l-a terminat cu o luna mai devreme !!!!) m-a sunat ca cica e gata si vine azi sa-l monteze. Cum mama e la tara cu fiica mea, sotu' de serviciu trebuie sa fiu eu sef de santier.
I-am spus ca pana la 7 sunt ocupata, ca sa pot sta si cu voi putin la taclale.
Ele, draga de tine, ce bine ca ai intrat pe forum. Ne vedem dupa amiaza .

Vilma, poti venii ? Eliza cred ca e in mutari si poate nu are timp de DC, are cineva nr ei s-o anunte ? Alina, tu ai cu cine lasa bebeul ?


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata!
Azi nu pot sa vin la intalnire ......daca va intalniti si saptamana viitoare e ok ...pe marti asa

Acum poze la munte si mare

Alina si bb Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput