mamici casnice-50

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns light spune:

FEtele intrebare:Pana acum nu mi s-a mai intamplat. LUi Liviu ii curge putin sange din nas si nu stiu de ce. O fi de la caldura? Nu s-a lovit. Statea pe burtica si se juca cu masina si ii picurase sange din nas. L-am lasat sa stea linistit pe spate, i-a mai iesit apoi un pic, 2 picaturi, acum i-ar l-am pus sa stea linistit pe spate dar nu vrea?Ce sa fac? Ce poate fi?


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Lucia... noua nu ne-a curs sange din nas decat de 2 ori de la lovitura. La Liviu sunt sigura ca e de caldura. Unii sunt mai sensibili, sotul meu are des episoade din astea vara, eu doar de vreo 2 ori cand eram mmica. Se va opri, .... daca bnu vrea pe spate tb sa-l convingi, provoaca-l sa vada daca poate desena "ca smecherul" asa pe spate si-i tii tu foaia in sus poate-l pacaleti.
Daca-s prostii ignora-ma
Pup fug afara!

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Multumesc mult Andora.A stat linistit, dar ma gandeam acum sa il scot un pic afara ca e mai racoare si nu vrea. Doar un pic, poate ii face bine.incerc, sper sa nu se mai repete cu sangele ca nici eu nu stiu ce sa fac...


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Am terminat cu bozzzele si am dezinstalat programul ......ca altfel
Acasa nu am reusit sub nici o forma sa-l instalez....si am reusit cu rabla asta de PC din 19oo-toamna
Mai incerc azi.



mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:


Liniste si pace pe aici...ce e cu voi?

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

saluty!
cupilu' doarme, ciorba e pe foc, eu fac sauna


alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Hai ca io dau din plans in ras.Mai devreme eram stresata cu copilu cu sangele din nas. I-a trecut, am fost afara si vorbeam cu sotul apoi pe messenger. Cica la ei la servici au avut pana acum niste legitimatii cu poza si nume si nu stiu ce date de identificare. Acum s-a schimbat legitimatia si in loc de poza se trec initialele in ordinea urmatoare: initiala de la inceputul numelui, initiala de la sfarsitul numelui, apoi obligatoriu initiala de la inceputul primului prenume si initiala de la sfarsitul primului prenume.Sotului i-a iesit PUMI, insa cand am facut socoteala ce iese la mine, nu ma mai opream din ras, radeam si cand asteptam sa adoarma Liviu, nu ma mai puteam opri, ca saracu ma tot intreba ce am de rad. Pai sa va spun, ma cheama Pircalabu Lucia :))))))


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:




Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Ce bine ca nu lucrez in aceeasi firma cu sotul.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

lucia, cum se simte liviu?

alexa

Mergi la inceput