mamici casnice-50

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Merci Flavia, acum am inteles...



Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Lucia pai miercuri la 18 sigur ne vedem... am vazut ca e chiar la masa de langa carticelele pt copii, pare distractie cu desenatul, cred ca se baga si gogoasa la o tura.... e gratis?
Flavia, sa traim si sa fim sanatoase, 50 e episoade de barfe tb sarbatorite ca atare

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

pentru capitolul 50!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Da Andora, e gratis e o fundatie care face diverse activitati cu copiii, gratis. Ai citit tu acolo...la linkul ala....


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neatza fetili.
Bey, v-ati trezit croite pe mine?.Studiul a fost...greu, ca era cald rau.
Adinelle nu pot sa-ti zic ce sa faci.Decat sa-ti dai silinta mai mult.

ca ma miorlaie fi-mea.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Dana dar tu nu mai zici nimik?
Lucia am citit ai dreptate e super!!!!
Georgi... pai noi cu sufletul la gura si tu ne zici sa ne dam silinta? Naspa cu caldua intr-adevar, eu tin minte ucm am studiat odata intr-o camera de hotel cu geamul spart pe unf rig de se vedeau aburii iesind din gura... si studiul s-a finalizat cu paturile aruncate pe jos si aburi de caldura iesind din noi...asa ca mai indicat iarna ca-i altfel decat vara

oops fug ca air sare in pat


Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by andora

Dana dar tu nu mai zici nimik?
Lucia am citit ai dreptate e super!!!!
Georgi... pai noi cu sufletul la gura si tu ne zici sa ne dam silinta? Naspa cu caldua intr-adevar, eu tin minte ucm am studiat odata intr-o camera de hotel cu geamul spart pe unf rig de se vedeau aburii iesind din gura... si studiul s-a finalizat cu paturile aruncate pe jos si aburi de caldura iesind din noi...asa ca mai indicat iarna ca-i altfel decat vara

oops fug ca air sare in pat


Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea




pai si atunci ce sa fac?Sa astept iarna?
Moama da ce curaj ati avut pe frigul ala....Ce sa va zic mey altceva?Ca si io as vrea niste sfaturi d'astea...

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Eu sunt out, ies cu o prietena in orash, ca venit de departe si musai sa ne vedem:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

buna dimineata!

mai este cafea?

fug sa-mi hranesc cuptilu si mai vin.......

Bianca- soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Fla sigur ca iesi in oras, tot timpul iesi si io raman acasa, nu e corect Distractie placuta!
Georgi nu mey nu iarna, hai ca-ti zic io un secret.. imaginatia si fanteziile unepri indeplinite cresc libidoul stii cum? Precum praful de copt prajitura.
Bimilit neata, nu mabaga in seama. Pofta buna!
Vb prostii. Deci inchei. Pup dulce.

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput