mamici casnice-50

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

bey daca la mine e soare si cald ma pierdeti de clienta
dupa atatea luni de stat in casa la calculator si tv a venit vremea plimbarilor,gratarelor,piscinelor,etc
Ma pierdeti de clienta,soryy.Seara intru sa va salut ca ziua nici vorba de stat la calcul.

mi-am luat flori.Am fost pe la 3 sere.Nu stiu unde le pun pe toate.Eu mi-am luat ca nebuna ca mor de dragul lor.Cine le va uda toata vara nu stiu.Dar inainte sa plec am sa le fac o poza ca sunt sigura ca la intoarcere voi gasi numai uscaciuni.Dar poate tine Doamne,Doamne cu mine si va da ploi din cand in cand

asta am facut eu astazi.am cumparat flori si pamant.
maine tund iarba si ma apuc de plantat floricelele
asa ca ne vorbim dimineata la cafea si apoi seara cand intram in casa,inainte de varlam am sa va dau raportul

somn usor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

buna dimineata.hai ca sunt prima la cafea daca seara ma culc tot prima,ca voi vaz ca bantuiti nu gluma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

andreea_tx multumim de desteptare, da matinala mai esti

Uitati ca vine si

Cami te scuzam, a rasarit soarele si pe strada ta:) Sa vedem si noi florile alea frumoase, poate ma ofer sa vin eu sa le ud in lipsa ta

Bianca si mie mi s-au parut exagerari, ca si cum "cineva" ar fi vrut neaparat sa plece toate "clientele", uf...

Ce limbarita aveti voi seara, sunteti pasari de noapte:) Mi-ar place sa stau si eu, da io nu pot adormi daca nu ma tine barbatu in brate, asa ca tre sa fiu pe faza sa nu adoarma inaintea mea

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

buna dimineata

andreea copii mei nu adorm asa devreme ca poate as adormi mai repede,dupa ce adorm mai de adunat din casa.
fla te si leagana?
cami asteptam pozele cu gradina,bine ca sau oprit ploile.

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Iuuhuuuu neata si de la mine

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

hihihi pai eu ma trezesc la 7 din cauza de gradinita ca treb sa duc piticu.
al meu nu mai doarme ziua si la ora 8 jumate seara sforaie deja. asa ca si eu dupa el sa-mi fac somnu de frumusete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Neata,... ma trezi si eu! A fost o furtuna de vant azi-noapte la noi de numa... M-am trezit cu sotul si am luat hainele de afra (erau puse la uscat + o patura). Mi-era teama ca nu le ami gasesc dimineata, desii erau prinse...
bai, nu am inteles pierderea de cliente, dar daca e secret nu mai imi explicati...
Mai Bianca si Georgy, aseara eu nu am prestat nimica, am stat pe net ca nebuna, am neglijat "manualul", cum zicea Georgy am scapat, dar nu stiu pana cand...ca tot aman, aman ca nu am chef, pofta... deh am imbatranit...
georgy, cum a fost? hai ca poate imi faci pofta "si ma apuc si eu de cetit"...

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Neata mai.....
Luciaaaaaaa bai nene nu-i corect eu imi facusem plan de Diverta si suna cumnatu' ca cica e "masina cu jucarii" in parc sa venim repede, asta pe la 18.10, adik niste chestii gonflabile tunele samd si fuseram dijaba ca tocmai le strangeau cand am ajuns si iaca.... am fugit dupa 2 iepuri si nici de jucarii nici de desene nu avuram parte. Deci il mitraliez pe consort ca s-a luat dupa fra'su si nu dupa sotie Insa vazui in subect ca mai sunt actiuni aici in Plaza, asa ca data vitoare nu ratam
Limbarita mare pe voi vaz..... eu am vazut-o pe Mariuca creata si scumpa si haioasa, m0rtale ultimele 2 poze, dar ultima.... mai-mai, cumva "miss u colegu'"?
Georgi cum fuse studiul pana la urma? Dar metodica de dupa?
Cami sa stapanesti sanatoasa floricelele! Poze!
Fla si Denizelu' hehe am vazut io doua fete cucuiete si dragute foc pupa=le mama pe ele de scumpe
Danelutza pai secretul era sa postezi des dom'le , ce-ti mai face Isabellutza?,
Ma cica azi vin ploile la Romanica. Am vazut ca la Zalau deja fulgera.... noua aseara nu ne merse netu' si s-a stins si curentul cam 30min, ziceam ca vine taifunu' si acu;' ce sa vezi, soare si frumos.
Alinaaaaaaaa ma voi in fiecare zi la padure? ma mut la voi
Va pupacim pe toaaaaaaaaaaaate

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Mama, deja suntem la cap. 50, acu' am observat:) Svetlana tre sa dai de beut pt capitolu' asta "aniversar"

Andreea saru'mana de compliment:)
Aveam sa iti zic ceva si am uitat, imi storc creierii si nu iasa nimic :( Daca imi amintesc, spun:)

Dana_ch ma leagana si ... nu pot sa mai spun

[n]Adriana[/b] e vorba de spitalul unde am nascut eu si Bianca, privat, iar cei de la stat sunt disperati ca isi pierd clientzii:)



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Pupici la toata lumea Andora e si azi o actiune la Diverta Unirii da noi nu mergem, e tot la ora 18 parca...Urmatoarea va fi miercuri la ora 18 la Plazza.Sa va pun poze.. stati asa ca le caut acum...http://pg.photos.yahoo.com/ph/lpircalabu/album?.dir=63abre2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/lpircalabu/my_photossi o sa mai adaug azi poze tot aici


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput