Minunatele Scorpiute (36)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ana, am vazut piersici si caise dar la ce preturi au mi-e mila sa le bag in tarte

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

neatza scorpiutelor,
georgiana sanatate multa stefanie si eu stiu pe cineva care desi nu bagase copilashul in spital avea microbul asta...a luat antibiotic si apoi i-a trecut.
e asa cald de dimineatza...ma intreb cum o sa fie mai incolo...dar noi am vrut caldura astaeh...acum o avem
va pup, sa aveti o zi minunata ca voi

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saluti,
Pe unde sunteti fetelor?Cu treburi?

Georgi...io mi-s tufa de Venetia in prepararea prajiturilor...Acolo e cu chichirez si io una nu am rabdare sa stau sa adaug ingredientele cu randul....asa ca mie,in mod obisnuit,nu prea imi ies cocaturile...Sanatate micutei Stafania!
Monica....ai dreptate,ca si io am vaz't cirese si caise si nectarine si piersicute...yam-yam...da' la preturile alea....zic pas...

Restul scorpiutelor,io va zic o zi cat mai buna si sa auzim de bine!Mai vorbim!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

uf...ce cald este, vreau la mare sau macar la piscinain lipsa de altceva

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neata.La noi s-a mai racorit.Chiar bate vantul un pic.dar nu cred ca ies afara ca bebelina mea a topait in pat si si-a sucit ceva pe la picior ca e schioapa.Si parca vad ca nu vrea sa mearga pe jos si la 15 kg ale ei...

Monica oricum ii voi repeta analizele.Nu ma speria.Io imi pun sperante in chestia asta.

Ana tarta mea e super simpla ca de-aia am si facut-o.Nu am timp de praji complicate. si o zi faina si tie.

restul lumii unde sunteti?

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Am luat foc la un subiect cu adoptiile de copii de catre cuplurile de homosexuali. Asta avand in vedere ca am frate gay. Nu mai zic... ca ma doare sufletu cate vorbesc fara sa fie in cauza.
Ma duc si ma ascund azi undeva... ca is nervoasa fleoasca.


Do not go to bed mad! Stay up and fight!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyhila/album?.dir=3060

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

quote:
Originally posted by GabyHila

Am luat foc la un subiect cu adoptiile de copii de catre cuplurile de homosexuali. Asta avand in vedere ca am frate gay. Nu mai zic... ca ma doare sufletu cate vorbesc fara sa fie in cauza.
Ma duc si ma ascund azi undeva... ca is nervoasa fleoasca.


Do not go to bed mad! Stay up and fight!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyhila/album?.dir=3060





Serios?????!!!!!!





Te pupa fata sa treaca supararea....

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

vreau AC la masinanu mai pot de caaaalddd
fetele si tarta mea e super simpla daca vreti diseara bag reteta
puuup

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Ana da. Fratele meu e gay. Si inca nu mi-a trecut supararea. Ce subiect, era clar ca nu ma pot abtine sa nu postez dar si mai clar ca nu scap de batutul cu rosii stricate.



Do not go to bed mad! Stay up and fight!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyhila/album?.dir=3060

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Buna seara dragelor!
Eu sunt cam lenesa acum la activat pe DC din lipsa de timp acuta! Abia astept sa vand masina veche odata sa vad ce facem: mergem sau nu la mare!
Monica, astept reteta!
Gaby, sper ca ti-a mai trecut supararea, acum... nu putem sa gandim la fel, ne-o mai luam cu roshii in cap, cu altele, caramizi sa nu fie!
Georgi, sa auzim vesti bune despre zambareata!
Ana, cuscrito... apoi mi-e o ciuda ca nu am vreme sa vorbim mai mult (pe mess, of course)! Pacat ca nu ai acasa, desi vorbesc aiurea, intru rar si de acasa... ca ma tine famelia busy intr-una!
Fetele, va pup pe TOATE, sunt varza de obosita, mai am de terminat ceva treaba si... spre pat ca vine VINERIII!
O noapte frumoasa, Elena

Mami ”www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">de George” (6.09.2002)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii minunii mele

Mergi la inceput