Bebelusi de ianuarie- februarie 2006 (48)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Ursulina sa-ti traiasca micuta crestina !
Monica, spor la teaba, ce mai face Dienuta?
Giova, arati f bine, nu trebuie sa faci nu stiu ce cure drastice de slabire spre norocul tau. Ce mai face Marco, ii place centru de joaca? Eu am ajuns la 65 de kg de la 70 si sunt multumita dar tot grasunica ma simt asa ca bag la salata si oua fierte inainte mai am cateva zile din dieta.
Cata, la Bia mancacioasa, scumpica de ea, chiar ca e ca o margeluta. E asa draguta in poze ca iti line sa-i pupacesti obrajorii aia dragalasi. Voi ce cereale papati? Si cu ce lingurita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Anasebe, ma bucur ca tatal tau e mai bine, multa sanatate ii dorim. ce-ti mai face voinicelul de Tiberiu?Voi ce mai papati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Lamulti ani Ana Teodora sa cresti mare si frumoasa si nu o mai necaji pe mami si papa tot ce iti da.Bee sa iti traiasca printzesa.
La multi ani Oana si mai las_o pe mami sa mai vina si pe net sa ne dea datele tale
Gioca unde ati fost frate ca tare frumoasa e iarba aia...parca e din revista.Gata ati inlocuit laptele cu berea?
Cata pai chiar ca sta bine bufleica ta la kile...si tu te plangi ca nu papa...pai vad ca e cam ca Mario adica ncii asta nu are decat 4 mese dar punepe el...e adevarat ca baloteaza la urgenta legumele dar nu cred ca de aici ia mult.
Denisa ai net acasa? Pai atunci ia vezi poate facipoze cu webcamul sa mai vedem si noi cum ii prieste aerul lui Emma. Vezi poate ii place lui Emma aici ...si goodbye Canada
Irina71 chiar nu stiu ce trebuie s afaci ca nu stau in ro...sorry ...dar ai s avezi ca iti va raspunde cineva...stiu sigur...ca aici sunt doar fete dragutze si in plus avem si cateva juriste.Cata , Ioana
Silvia imi pare rau ca Alain a luat un pic de raceala dar ai sa vezi ca va fi bine...mai ales ca tati stie el cum sa se descurce...pupici lui Alain si sa fie totul bine.
Fug sa beau cafeaua si sa trag o piparoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Giova, acum am vazut pozele de la iarba verde, strengarului tau, e super poza cu baietii si cu berea si cu mMrco pe sezlong. Si tu esti f draguta, seamana bine Marco cu tine, pupicei, fug ca s-a trezit Alain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

multumim fetelor.
Silvi avem aceleasi kg. dar tu tii dieta, pe cand eu.....incerc sa mananc disociat, adica sa nu combin mai multe alimente la o masa.
Lasa ca-i trece repede la Alain raceala, ai sa vezi.
Cata a fost cald, dar era plin de tantari si din cauza asta nu l-am dezbracat pe Marco. eram si la umbra.
Irina trage o pipa si pt. mine. aseara chiar il intrebam pe Clau ca slabesc daca ma reapuc de fumat?
Irina71, habar n-am ce acte si cum trebuiau depuse. s-a ocupat mama mea de tot. stiu doar ca dupa nastere tre sa-ti iei obligatoriu 40 de zile-parca si numai pe urma intri in CIC.actele le poti depune in alea 40 de zile.asa stiu eu.

fug sa ma spal pe cap, caci aseara nu am mai avut chef si sa mai bag o masina la spalat.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Silvi Ai grija ca Ana de Bee ii este promisa lui Tiberiu, decat daca... baga si ea divort. Bee, nu-l mai vrei pe Tibi, ca cica si Alain a pus ochii pe Ana!
Tata e bine, fug dupa el, ca-l externeaza.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu

poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Silvi lingurita e de la Primii pasi si cerealele sunt Ulker, fara gluten si fara lapte, hidrolizate enzimatic de orez si porumb..am vrut sa iau si alt fel dar nu am gasit ce vroiam eu...ii mai dau si cereale Milupa cu mar si morcov si cu lapte la masa de 9..vreo 50, dar azi nu le-a vrut si seara tot Milupa cu orez si porumb si cu lapte, tot cam 50...Irina, zau daca pricep cum creste si ea in greutate Bia, ca eu si cu Ingrid cred ca stam cel mai prost la capitolul mincare bb..singura explicatie la mine ramin cerealele care i le dau non stop...misto ca Mario basculeaza legume, ca sunt tare sanatoase, nici nu conteaza ca astea nu ingrasa..as prefera si io sa papam mai multe legume si mai putine cereale..

poze noi - prin parcuri si la terase
duminica maninc flori
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:


Giova faine poze
ANASEBE ma bucur ca e ok taticu
sunt pe Pc-ul colegei,va citesc pe bucati, dar de scris nu prea apuc
imediat vine inapoi
Pusi la toate si
LA MULTI ANI SARBSTORITILOR DE AZI!

MONI care DIANA (01.01.2006)

POZE DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim0 spune:

Ciao, mamici!
Si noi ne-am botezat in week-end. A fost totul ok, ci exceptia faptului ca pe mine m-a apucat bocitu in momentul introducerii copilului in cazanul cu apa. Cam patetic, dar nu m-am putut abtine...mi-a fost tare mila de ea pt ca a urlat tare rau saracutza.Dupa ce a trecut faza cu scaldatul, Clara a fost cumintzica si am luat-o cu noi la restaurant unde a dormit dusa. Ufff, ma bucur ca am facut-o si pe asta.
Ma inscriu si eu in clubul burtzilor. Dupa ce am nascut, imi urau cersetorii de pe strada nastere usoara, asa ca...NO COMMENT. Acum s-a mai ameliorat un pic situatia, dar nu de tot. A venit vara si mi-e dor de mine cea dinainte...silfida si diafana
Giova, vad ca esti pusa serios pe treaba cu gimnastica. Poate daca te vad pe tine atat de hotarata, ma ambitionez si eu. Mai e o casetutza pe DC++, se cheama "8 min abs", special pt abodomen.Eu cred ca kg in plus se trag si de la statul acasa...la serviciu consumam mai multe calorii si nu aveam timp sa mananc...acum sunt doar doi pasi pana la frigider si simt mereu nevoia de o gustare.
Cata, tu iesi de obicei in Herastrau? Poate ne vedem pe acolo...
Pup you



poze Clara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Hai ca s-au imprastiat toti din zona,am ramas doar eu si muncitoarele
Se pare ca doar cuplulul Diana-Mario prefera legumele...nu?
IRINA ai pus poze cu Mario in patru labe?
SILVI sper sa fie ok Alain - gagicarul - cam pe prea multe printese pune ochii! Vezi sa nu provoace niscaiva divorturi!
BEE unde esti? Intra si povesteste-ne ca mi-e dor de peripetiile voastre!
DENISA si eu zic ca o sa-i priasca EMMEI aerul din RO!
NICO cum stai cu depresiile? Pe unde bantui?
SIMO ma bucur ca a fost ok cu botezul.Ai pus poze?




MONI care DIANA (01.01.2006)

POZE DIANA

Mergi la inceput