IN BANAT LA NOI ACASA (7)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Concurentele,imi place,trebuie sa recunosc ca aveti si strategie,ca in formula unu la boxe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

aici, Dia, prezenta ca intotdeauna :), ma bucur ca ti-au placut pozele
Angy, ai gasit unde mi-am scris parerea despre concert? sa nu ne parasesti
Him, cand e ziua ta? te-ai hotarat de cadou?
Flavia, si eu vreau in Grecia , din motive de cheltuieli anul asta cu gramada sper sa apuc macar cateva zile la noi undeva la munte , dar nah, depinde de ce rezultate am dupa bac
Eu ieri nu am intrat ca eram super varza, azi am avut si meditatii si ma simt asa usurata ca am terminat cu atestatul , as vrea sa merg sa ma bronzez ca eu de felu' meu is alba ca branza da tre sa vina si problemele

va las, Noapte buna & pusi





Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Ingerash,pe Timi,am citit cred.Mersi!
Nu e vorba de parasire,dar nu mai pot,trebuie sa fac o schimbare macar de cateva zile,lucrez ca nebuna,copil clasa I,fata cu serbare,sot fara cadou,excursie clasa I cu peripetii in organizare,si as tot insira,dar cel mai grav e ca intru in casa,deschid compu,citesc rapid,apoi cu greu ma urnesc sa fac ceva pentru casa,dar orice as face is cu grija cumpului,o mai fi scris careva,ce mai e nou.....
Asa,revenind la Mall,tare mult mi-ai placut,i-am povestit Larisei,eleva din a X,la greu despre tine,pana a devenit geloasa si mi-a zis:Dar Doamna eu nu-s asa?N-am decat 10,i-am tinut acum pe toti in spate,ce sa mai fac? Imi venea s-o pup,avea mare dreptate,fara ea nu iesea nimic,poate nu s-a vazut,dar ea era baza peste tot.
Spor la treaba in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Angy, in primul rand cu intarziere sotului tau. Te motivam fara probleme. Rezolva-ti lucrurile si cind ai iar timp mai dai pe la noi, important e ca ne mai citesti.
Ingerash, mi-am ales ce vreau de ziua mea de la cumnata-mea, e un CD (sint tare modesta) , de la socrii primesc bani si inca ceva si de la sot iar
Flavia, sper ca ieri te-ai distrat cu musafirii.
Dia, ce mai fac fetele?

Noi avem maine zi libera ca e inaltarea la cer si vom pleca la plimbare, asa ca nu intru decit tarziu.
Va pup pe toate,
Him



Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.


photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

hello
nu stau mult ca maine am teza la mate si uraaaaaaaaaaaaassssssccccc matematica (si ea ma uraste pe mine ) + ca toata ziua am cel putin un album de scris ca toti se trezesc in ultimul moment (inclusiv eu ) si mi frica ccc ca nu le terminam de scris :(
Him, tot nu ai zis cand e ziua ta
Angy, & La multi ani sotului
Dia, ai vazut la ce ora intru azi, ma fac fata cuminte

restu' fetelor? unde suntetiiiiiiiiiiiiii????????/

eu va pup pe toate, absente si prezente




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Buna dimineata fetelor,

ieri s-a facut tarziu cind am ajuns acasa si nu am mai intrat. La mine s-au adunat cam multe si trebuie rezolvate lucrurile (nimic rau, sa nu va faceti griji), asa ca nu mai am asa mult timp la dispozitie sa intru pe DC. Daca am timp va citesc sa aflu noutatitile si va scriu ca sa vedeti ca sint ok.
Sa aveti grija de voi si sa auzim numai de bine.

P.S. Ingerash la optimiste scrie data.

Weekend placut si va pupacesc pe toate,
Him



Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.


photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

Hello :)
scuze ca nu am scris ieri da' aveam nervii intinsi ca ccc corzile de vioara , dupa teza, evident . A fost cam naspa, mai grea decat simularea si timpul a fost 2 ore, nu 3 cum e normal
Unde sunteti fetelor? Angy s-a scuzat, deci pe ea o iert , dar voi?
Him, vazut, retinut
Dia, Impreuna voi care scriati mai des, unde sunteti? si restul fetelor din listuta - ia puneti voi mana si mai tastati cate ceva si in directia asta ca daca nu

eu va pup pe toate si va astept





Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Bravo Ingerash! Fa ordine.Si eu sunt putin confuza ca e putina activitate aici.Poate asa s-a nimerit sa avem cu toate multe probleme,deodata si nu m-as mira,ca la mine una,nu ca nu aveam timp sa scriu trei randuri,dar simteam nevoia sa ma descatusez putin de forum,sa ma concentrez la maxim la altceava.

Noi azi am sarbatorit ziua sotului,ce sa zic muncamulta,am tinut-o la Chisoda la ai mei,au fost invitati o familie de prieteni,cu care jucam carti in fiecare weekend,doua perechi de colegi de-ai sotului,o familie,de fapt un fost coleg de liceu al meu care s-a stabilit in SUA,a venit in Ro pt un an,un fel de concediu,posibil la artisti,sotia artista plastica,iar copiii,baiatul coleg cu Dany si fata mai mare cu 2 ani decat ei+ noi.
Ce sa zic copiiii s-au distrat la maxim,baietii au jucat fotbal nonstop,pana au adormit pe scaune,noi am tot povestit,am mancat, sa va zis meniul:aperitive-salata de vinete,salata Italiana,sunca de casa,carnati doua feluri, de casa,pasta de icre,caltabos,cas,telemea si cascaval,rosii,ardei.
Apoi"mici cu mestar,apoi frigariu de porc,ca pasare n-avem inca curaj,le-am preparat cu rosii,ardei,ceapa rosie,ciuperci si evident carne,astea le-am servit cu cartofi noi prajiti si doua salate,una de varza,alta asortata cu toate legumele de sezon.
Am facut un tort scobit de capsuni si prajitura de la meseriasa din Serbia.
S-au distrat cu totii,eu am muncit pe rupte sa prepar de toate,apoi am servit,apoi am fost sofer,asa ca acum toti dorm si iata-ma pe forum.
Va pup,va mai scriu maine,acum sunt franta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

quote:
Originally posted by angy11
... sa va zis meniul......
Am facut un tort scobit de capsuni si prajitura de la meseriasa din Serbia.


E clar: vrei sa ne sinucizi – sa povestesti numai de bunatati aici e crima curata !

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic
Salvati Catedrala Catolica Sfantul Iosif !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

De citit v-am citit, de scris... am asteptat sa va faceti aparitia sa am cu cine povesti
Acum voi fi eu plecata, toata saptamana viitoare la Arad la bunici (probabil si pe la Timisoara) si abia astept sa ies cu Sara sa stam la aer, ca bunicii stau la casa si e super fain.

Angy mi-ai facut pofta:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput