IN BANAT LA NOI ACASA (7)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

intru si eu scurt ca am albume de scris
Angy, ti-am scris parerea mea la timisoreni da' am uitat ceva, faza cu aruncatu' betelor a fost mortala
Impreuna, Him, Dia, dar si fetele care chiulesc ;)




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_codat spune:

sunt aici ingeras da ma doare un cap de nu mai pot!
Asa ca ma duc la culcarica desi as mai avea vreo citeva ore de lucru la calculator


Dia mami de Caroline Iulia (14 iulie 2002) si Stephanie Daria (9 martie 2004)

... noi ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Io n-am inteles mare lucru, da e ok

dia sa treaca durerea de cap. Mai bine stai si te relaxezi:)

Sa aveti toate o saptamana faina

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_codat spune:

Merci impreuna de pupic mi-a trecut durerea de cap, asa ca sunt iar pe baricade.

Fetele sunt amindoua la gradinita asa ca am o dimineata linistita.




Dia mami de Caroline Iulia (14 iulie 2002) si Stephanie Daria (9 martie 2004)

... noi ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Angy, felicitari in primul rand tie si pe urma minunatilor copii pe care ii inveti.

Ingerash , am vazut pozele de la atestat sint f frumoase. Ma bucur ca ai scapat de atestat cu bine, sa vezi ca si restul trece la fel de bine.

Dia, ma bucur ca esti ok si pe baricade. Sper ca ai avut o zi buna azi si mai ales linistita.

Flavia , fericita de tine, mai putin si pleci in concediu. Sa vezi ce repede trece timpul.

Vio, Toria si Deya, salutari si cite un . Restul fetelor, au uitat mai mult ca sigur de noi.

Sotul meu a plecat azi dimineata, ii duc deja dorul, ma sunat si mi-a scris sms, sint
Azi m-a sunat cumnata-mea sa ma intrebe daca imi doresc ceva anume de ziua mea. Asa ca am timp sa ma gandesc ce as vrea, ca mai am ceva timp pina la ziua mea.

O seara placuta va doresc,
Him





Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.


photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_codat spune:

Sara buna fetele,

Angy11 felicitari . Am citit de la fete ca a iesit un spectacol frumos. Cind dai tot ce e mai bun din tine nu se poate sa nu iasa ceva frumos chiar daca nu i decit doua, trei zile la dispozitie!

Ingerash te-am admirat si eu in pozele de la atestat. Si te-am invidiat. Ce-s mai vrea sa fiu si eu la 18 ani. Chiar daca as sti ca ma asteapta bacalauretul, admiterea, dar tot e frumoasa virsta. De fapt fiecare virsta are frumusetiile ei e drept. Dar eu simt ca am ajuns la o virsta in care parca as vrea sa ma intorc un pic in adolescenta sau daca nu pot sa ma intorc, macar sa opresc un pic timpul la virsta de acum!

Him nu ti-e urit singura?

Flavia unde plecati in concediu?


Dia mami de Caroline Iulia (14 iulie 2002) si Stephanie Daria (9 martie 2004)

... noi ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Hop si eu, ca ieri am fost ocupata (mai am si cate o zi din asta:)

Him cand e ziua ta? Ma uit acuma sa vad daca am data nasterii, daca nu, da-o :))

Dia in primul concediu, adica in iunie, vrem sa plecam in Grecia. Apoi pana la sfarsitul verii mai vedem noi, pe undeva prin tara, la munte in special ca acolo imi place:)

pup fetele

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Dia, ce sa iti spun la inceput imi era f urat singura, dar intre timp m-am obisnuit. Am noroc ca sotul meu nu pleaca in delegatie decit maxim (asta la extrem) 5 ori pe ani si nu sta decit cel mult 3-4 zile. De data asta a plecat ieri dimineata si a venit azi inapoi. Asa ca am dormit doar o noapte singura. Sa nu va zic ca am ferecat toate usile si am lasat ursuletul lampa din dormitor aprins. M-am trezit destul de bine singura, ca tot sotiorul ma trezeste. Am ajuns cu bine la lucru, dar fara mic dejun si cafea, dar noroc cu colegele.

Flavia, ziua mea e trecuta la optimiste, nu mai e mult pina atunci. Ma gandesc deja ce sa pregatesc ptr lucru, pe prieteni ii invit la restaurant, mergem la italian.
Angy, Ingerash, Toria, Vio si Deya si voua.

Seara placuta va doresc, ne auzim maine, ca azi nu mai intru, ca is ocupata cu sotul
Him



Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.


photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Fetelor va multumesc,de felicitari,a iesit cat se putea de bine,ca parca Flavia nu intelesese.
Ieri a fost ziua sotului asa ca am petrecut cu totii in Mall,iar vineri isi v-a tine ziua cu prietenii la Chisoda,la ai mei,in curte,gratare etc.
Asta e motivul pentru care nu am intrat ieri.
Oricum vreau sa fac o mica pauza de net,ca ma tine de la alte lucruri,vine serbarea lui Angy,luni,iar marti examenul lui Dany la pian,asa ca vreau sa ma ocup de ei cat se poate.
Va rog sa scrieti,sa umpleti pagini,ca revin si eu cat de curand.
Va pup si daca nu am timp sa scriu,macar o sa va citesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_codat spune:

ingerash aici sunt. Vad ca intrebai de mine la timisorence.

Hai ca mai revin un picut mai tirziu acum imi e frica sa scriu mai mult sa nu vad ca mi-o iei inainte pina sa trimit.


Dia mami de Caroline Iulia (14 iulie 2002) si Stephanie Daria (9 martie 2004)

... noi ...

Mergi la inceput