Bebelusi de sept-oct 2005 (110)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Fetelor trebuie sa-mi laud infantul! Si-a baut acum iaurtul cu cana doamnelor si domnilor! Ce lingurita, ce cioc la canita, i-am dat omului cana direct si tragea cate o dusca sanatoasa si dupa aia mai si chiuia de zici ca-i dadeam vreo bautura cu malt nu un amarat de iaurt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Norina, prin ce-ai trecut! Ce idioti!

Kid, am trecut de ceva vreme pe Nan, cu Lactana nu i-a mers bine, nu lua in greutate, cu Nan ia desi mananca la fel, iar dupa Nan 2 se topeste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi23 spune:

Multumesc fetelor care ne-au urat si ne-au admirat. Mentionez ca filmuletele nu sunt ft concludente pentru ca daca vede camera nu mai scoate nici un sunet!
DIANA si al meu e mort dupa dovlecel cu carnita. Mananca un castronel ochi odata cu o viteza...
RUXANDRA l-am vazut si eu pe Matei care e frumos de pica! Frumos rau!
LATRISHIA concetateanca...cam rarutz pe forum...
NANADANA SI MIE MI-E LENE ZILNIC... "traiasca lenea/ ca mare m-a facut"
SIMO si Darius bea cu canita. De fapt este asa de incantat de canita incat doar asa ii reusesc sa ii dau supa sa pape...Problema este ca se uda rau si tre sa-l schimb...
IOANA in care mall sunt zilele frumusetii? Ca eu stau exact la citty mall...dar nu stiu nimic...

Eu raportez o zi de calvar azi...fi-miu e tare rasfatat, nu sta o clipa fara mine...sunt cocosata ca l-am carat toata ziua in brate sau in marsupiu...nu vrea nici sa stau jos cu el in brate...vrea sa ne jucam tot timpul...ma dispera! Acum a adormit asa ca am inmtrat si eu sa va scriu...sa nu pierd care cumva ceva! Si ma duc sa bag o tigara ca nu am fumat decat 3 azi toata ziua...

POZE NOI si www.dropshots.com/roxi23" target="_blank"> Filme noi
DARIUS EDUARD(9.10.2005)
www.paidmail.ro/?ref=sorinel_ilie" target="_blank"> link interesant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Simo, imi pare rau ca ati suferit cu caruciorul. Eu caut toti caii de dar la dinti. Bravo pentru canita!
Roxi, la Bucuresti Mall sint Zilele Frumusetii (adica Mall-ul de pe Calea Vitan).

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

roxi, f dragutze filmuletzele.

kid, antoanela, carmi, multumim de urari.

norina, prin ce a trebuit sa treci. bine ca e bine pana la urma! off, imi amintesc cat am plans cand mi-au spus de radu ca are nevoie de orteze... am facut doar kineto cu el si cred ca e bine.


cristina, mama de radu (09.10.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi23 spune:

IOANA aha m-am prins. Merci!
Kristinutza ati facut chef azi de ziua lui Radu? eu n-am facut tort...da' am cumparat niste praji. La multi ani!

Fetelor ce e cu chatul asta? Eu l-am deschis poate vb si pe chat. S-a trezit infantul si tot are cvhef de joaca... ma duc sa prestez!

POZE NOI si www.dropshots.com/roxi23" target="_blank"> Filme noi
DARIUS EDUARD(9.10.2005)
www.paidmail.ro/?ref=sorinel_ilie" target="_blank"> link interesant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Mai cu intarziere dar urez La multi ani si multe lunite pentru Radu si Darius. Sa cresteti mari si frumosi si destepti si ascultatori de mamici

Roxi ce dulce e Darius in al doilea filmulet. Cum se alinta el cu aba, aba . Zici ca e un motanel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Roxi de ce nu chatuiesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Si eu urez: La multi ani, Raducu si Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norina spune:

Fetelor, va multumesc mult celor care m-ati inteles prin ce am trecut si ma bucur ca sunteti alaturi de mine. pt fiecare dintre voi Nu am vrut sa va mai zic ca idioatei (ca altfel nu merita sa-i zic) i se paruse si un pic hidrocefalic , faza la care m-am pierdut complet...In fine, nici nu mai vreau sa-mi aduc aminte de cosmarul asta. Acum vreau sa ma interesez unde sa gasesc kinetoterapeut .. ca trebuie pusa la munca gagica, ca nu vrea deloc sa se angajeze in nika, nici de-a busilea , nici nu se intoarce de pe spate pe burta, nici invers(decat f rar)nici nu vrea in picioare...ce sa mai zic, putoare ca ta-su Am vazut cativa bebici, unul mai frumos ca altul iar la progrese...sunteti tari de tot, m-ati lasat lampa, cum se zice. Precoci mai frate, ce le dati mamicilor sa manance de sunt asa de inaintati???. Ma umiliti rau de tot, eu cred ca ma inscriu pe lista "cel mai puturos copil" si misto ar fi sa raman si singura pe lista aia .... Ei, dar nu-i bai, lasa ca vine ea din urma si va aata voua manca-o-ar mama de puturoasa ...Norinapoze

Mergi la inceput