Dr. Tutunaru (13)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

quote:
Originally posted by madau

Steluta nu cred ca la inducere s-a referit dom' doctor cand a zis ca o aduceti mai devreme pe bebelina.

P.S. La ce ora ai fost la cabinet? Cand eram acolo a venit o gravidoasa cu burticoasa mare, n-oi fi fost tu



Intr-adevar dr nu a spus nimic de inducere. Probabil stie el ce face.

La cabinet am fost la 19.30, si nu era decat o tipa inauntru.



Steluta 36s+.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Steluta, la fel am patit si eu ca si tine. Si nici mie nu mi-a zis nik de inducere. Uite aici cum am nascut eu ca sa vezi exact ce spun
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53375

Andreea mamica lui Filip Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Tocmai am primit rezultatul pt streptococ B de la Medicover si zice "Pe mediile de cultura nu s-a dezvoltat flora microbiana". E un rezultat bun? Voua ce va scrie pe buletin? Ca parca n-as vrea sa-l mai deranjez pe dr.T cu un telefon, daca analiza e buna.

Va pup si va multumesc.



30+ meu drag
Bebelica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lordra spune:

Madyn, adica ie ok. Stai linistita ca n-ai nici un monstruletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


hai noroc!

miercuri merg la spital, de dimineata...dar... e incredibil ce obosit mi se pare doctorul, pe bune

parca nu stiu ce sa fac...intotdeauna mi se pare ca deranjez, pe cand inainte ...era un pic altfel, of... ce sa fac?
daca scot chestia si se prinde bebe...si dr n-o sa aibe timp? o sa stau stresata, parca vad

ce putem face pentru doctor? sa-l scoatem din starea asta? ca nu-mi convine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lordra spune:

uki, da' cum se manifesta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Uki, cred ca nimic deosebit, a avut perioada asta nasoala cu multe plecari...in mod sigur o sa-si revina cand o termina cu deplasarile.
Ce-am putea face noi, poate sa incercam sa-l stresam cat mai putin si sa nu-l mai batem la cap cu toate nebuniile. Adica sa fim cumintele si sa avem grija de noi cat putem de mult.
In rest... si un gand bun!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 5 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
varsta Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili spune:

Mai fetelor,
Si eu merg sapamanal la control la dansul.
Sa stiti ca este schimbat rau...
Totusi eu cred ca mai este si vreun alt motiv, nu numai deplasarile astea... caci nu mai glimeste apropae deloc, e trist tot timpul.. si nu se mai implica ca alta data.. Nu stiu ce o fi cu el.. dar e tare schimbat....
Lili(29 saptamani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cata_adr spune:

Fetelor, din cate stiu eu, mama dansului e in spital, e bolnava. Poate acesta o fi unul dintre motive. Cred ca e destul de serios. Sa speram ca totul va fi bine si sa-i dea Dumnezeu sanatate.

Cata + puiutul din burtik :)
20+
----------------
You really can change the world if you care enough!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Hmm, nasol. Daca asta e motivul...multa sanatate!
Dar haideti sa nu facem din asta o discutie amanuntita pe forum, nu cred ca s-ar simti bine sa vada asta. Ce ziceti? Revenim la oile noastre?


Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 5 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
varsta Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput