Dr. Tutunaru (13)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns apisica spune:

Salut!

Urmatoarea plecare: 18-21 iunie.
Eu am programare pe 23.


Aura

Life is what happens to you while you're busy making other plans.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucians spune:

SCUZE GABRIELA,caci si eu sunt GABITZA.N-am vb inca cu dr.T despre asta,pt ca mi s-a parut prea devreme sa-mi dea un raspuns sigur despre plecarile dansului din iulie.Ma voi duce pe 23 IUNIE la controlul de 36+ si-atunci poate primesc un raspuns care sa ma linisteasca,ca tare stresata sunt cu plecarile lui.

Aura,iti multumesc mult pt vestea data.Si eu sunt programata tot pe 23 IUNIE la dansul.Poate ne vom vedea.Eu vin in jur de ora 16.
Gabitza 34+ cu Daria si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elka spune:

Va rog sa-mi dati si mie nr de la cabinet(sau mobilul).
Am tot citit despre dr Tutunaru, dar am ezitat sa merg la el datorita aglomeratiei. Dar acum chiar am probleme - preeclampsie si am citit ca este una din specialitatile d-lui doctor.
Va rog sa ma ajutati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

quote:
Originally posted by elka

Va rog sa-mi dati si mie nr de la cabinet(sau mobilul).
Am tot citit despre dr Tutunaru, dar am ezitat sa merg la el datorita aglomeratiei. Dar acum chiar am probleme - preeclampsie si am citit ca este una din specialitatile d-lui doctor.
Va rog sa ma ajutati!



http://reclama/contact.htm uite aici tf...

edit:
uite ca la asta nu ma asteptam!! situl doctorului sa fie trecut ca reclama... de ce oare?!!? face concurenta DC-ului?!?!
asadar, in loc de "reclama" e www infertilitate ro , in spatii cu punct...

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnica spune:

Buna fetelor

Imi cer scuze ca intru asa tarziu dar am stat in spital 8 zile si apoi misiunea de mamica nu este chiar asa usoara

O sa va dau toate detaliile despre nastere si doctori imediat ce o sa am putin timp.

Va spun pe scurt ca atat dr Tutunaru cat si dr Bogdan sunt niste oameni deosebiti. Bogdan s-a comportat impecabil. Practic nu am ce sa ii reprosez. Nu credeam ca nu o sa simt lipsa lui T.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apisica spune:

Buna,

Gabitza(lucians), da, tot ce e posibil sa ne intalnim, eu vin pe la 16,30 si sper sa nu astept mult pentru ca nu pot sta nici in picioare nici pe scaun

Intrebare pentru cele care au nascut deja: ce avem nevoie in spital pt. bebelus, am vazut ca sunt necesare lucruri cam diferite de la un spital la altul:
- hainute pt perioada de spital? (parca i-am vazut pe toti numai scutece de spital)
- sampon, sapun?
- ceva pt buricel?
- altceva?

Aura
36
-

Life is what happens to you while you're busy making other plans.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Felicitari Monnica.Sa fiti sanatosi si sa va bucurati de bb.Asteptam sa ne povestesti cum ai nascut.

Monica 28 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_stancescu spune:

felicitari monnica si sa nu ne lasi in suspans prea mult!!! Sa nu fi zgarcita in detalii si sa ne zici si noua ce ti-ai luat cu tine la spital, ce ar fi trebuit sa iti mai iei...bla bla bla. Te asteptam cat mai repedeee.
Eu, 27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Monnica bine ati revenit acasa in formula completa!!!!
Te asteptam cu detalii. Pana atunci..laptic mult, rabdare si sanatate multa tie si lui bebe Alexandru

Apisica ptr bebe ai nevoie doar de pampersi, servetele si crema ptr fundulet ( Bepanthen, Mustela, Sanosan). Hainute doar cand il scoti din spital, in rest ii tin infasati.
In rest..ptr tine Garmastan, pompa ptr san ( daca ai tu e perfect ca a lor e execrabila), lenjerie, vata, tampoane, etc, si cam atat cred.
Aaaa, ptr bebe ia si un bibe la tine, sa fie acolo in caz de nevoie ( ti-l sterilizeaza acolo daca e cazul).
Eu cam atat am avut nevoie, poate celelate mai completeaza si cu altceva.
Cristina ce tare faza, site-ul doctorului e trecut cu "reclama"
Hai va pup

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 5 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
varsta Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucians spune:

Mada,zi-ne si noua ce pompa ai tu?Sau care ne-o recomanzi?De la ce firma?In leg cu pompita pt nasuc:la fel,care ar fi cea mai buna,c-am auzit fel de fel de controverse.La fel si cu biberoanele:chiar sunt bune cele anticolici sau e numai reclama de ele?De la ce firma sa ne cumparam si noi?

Gabitza

Mergi la inceput