Smecherasi de iulie-august 2004 (179)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gongutza spune:

Buna seara!
Olivia am vazut marmota,pupam!
Adema nu lucrez luni din pacate,sunt libera
Liliana nici vineri pe 12 nu muncescDe fapt saptamana viitoare muncesc doar marti,ca mi-am luat liber joi ca am de gand sa ma duc la Alba ca mi-e dor de Alex...
Revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

olivia, o hi momentu` ala, far` de protejare

quote:
Originally posted by kim222

Alice am primit pupicii!!! Eu sint ok...dar nu stiu ce sa ma fac cu sotu...este trist, nu vorbeste..si daca -l intrebi ce are ..spune ca-i este dor de Luca..Iar eu reaua sar la atac....nu esti tu cel care nu vroia copil??Dar nici el nu se lasa...cica ..da ..tocmai de aia nu vroiam copil ca sa nu sufar...tot timpul din diferite motive ...Eu bat saua sa priceapa iapa!

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.



Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Carmen o fi momentul ca asa mi-a sugerat si Roxi acum daca avem spatiu...Dac'as decide numai io!
Strivectin este la mare moda aici..dar scump! Este o crema produsa initial pentru vergeturi...De 2 ani se recomanda pentru fata ...pt riduri cica este mai buna de cit Botox-ul!!!

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

bune roshii, aoleu ce foame mi-eeee. cumplita zi, noroc ca n-am lasat nici o ciucalata in casa ca nu rezistam ispitei, hehehe... si-am dat abia un chil jos si zau, ca-s ametita de foame da` nu ma las, mai ales ca am fost incurajata, asistenta de la gradinita a ermarcat ca am slabit.
olivia, vazut lucaciu, io cred ca ar trebui sa vorbiti cu el la telefon, nu lasa sa treaca prea mult timp. si mai cred ca nu are rost sa-l iei inapoi in state, il dai peste cap prea tare, zic io... si daca bat cimpii, de la foame e
evident ca nu mai stiu ce vroiam sa scriu, deh, foamea, tata...
lia, cum sunteti?

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Andrea frumoase pozele. Mama ce dor mi s-a facut de iarba verde, vorba aceea "iarba verde de acasa sa ma ratacesc prin lume nu ma lasa".
Monica nu ma pot abtine de ras.Hai mai frumoaso ce i-ai facut Mariutei in cap.A, voi abia acum botezati fata?Pai lasa-i fetei un pic de ciuf sa aiba nenea , taica popa ce sa taie,caci asa se face la botez.
Olivia se pare ca Luca e in elementul lui acolo. Apropo de tras scaunul la chiuveta. Maimuta mea si-a tras scaunul langa o masa afara, iar masa era langa gard.Si s-a urcat pe scaun, apoi pe masa si de acolo pe gard, si striga la copilul vecinilor. Si daca nu era atenta maica-mea, voia sa sara dincolo.Si gardul e inainte de 1.75, sau cam asa.

Liliana

Poze cu maimutica mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Sara buna.LA MULTI ANI sarbatoritelor,Adela si Eli,cu scuzele de rigoare intarzierii!
Eu fac curatenie de aia la singe si n-am avut timp sa intru.Copilul a inceput a avea reprize de tipat-urlat fara motiv scurte cei drept dar zilnice.Cica tre sa-l lasi in pace sa nu-i dai atentie.Nu pot!!!!Tot tre sa descopar motivul.In fiecare zi se potoleste in alt mod.Dar sigur la mine in brate ,al string in brate tare si mai devreme sau mai tirziu inceteaza.
Nu-i place carnea de loc.Numai cremvusti .
Aici sunt 26 grade,sta afara pe terasa in body si atit(pe jos avem mocheta verde pentru terase),i-a cumparat mario 4 saci de nisip,in total 100 kg,special pentru copiii,o nebunie,nu mai iese din scoica cu nisip.Astazi a stat 4 ore cu fundu in nisip,n-am auzit nimic.Mai striga din cind in cind mama de control sa vada ca-s prin zona.Si cum scoica e exact intr-un colt al terasei iar jos se pot parca masini,un client si-a parcat un SL 600(pentru cunoscatori ,super tare masina)decapotabila ezact sub scoica lui Ricardo,care a aruncat nspe lopetele cu nisip derect in interiorul superb al masinii.Bine ca am fost inspirata sa nu-i pun apa in cealalta scoica(sunt doua scoici in una se pune nisip si in cealalta apa)ca va dati seama ce iesea din tapiteria omului .Am auzit niste exclamatii de jos si cind ma uit,omu rosu grena la fata urla,iar Ricu meu cu minuta de gratii se ridica in body si cu pararia de soare pe cap foarte surprins de vocea omului.Ala bodoganea in germana iar ricu meu tipa in delir:auto,auto!Cred ca de azi are Mario un client m-ai putin.
n-am ajuns la doctor,insa de ce ma bucur cel mai mult,nu pot vedea ciocolata anymore.de cind ma rog sa scap de virus.Nu mai vars dar am sentatia de greata incontinuu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Dana bine ca ai mai dau un semn de viata... Ce placut este la voi! La noi tot frigut seara si dimineata...

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Yuppi, AMR 8 zile.Asa ca eu acum ma duc de drag la scoala, cu gandul ca mai e o saptamana si tuleo.Ca de fapt joia viitoare plec.
Dana dar ce cald e la voi.Pupici si sa treaca greturile repede.Si sa fie cu fundita.

Liliana

Poze cu maimutica mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

dana, ai fost de milioane cu povestea! hehehe, m-am amuzat! imi pare rau ca tot te simti rau

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza buna dragelor
aici e frig si innorat....continuarea o stiti sau o inventati. ca deh, vine week end-ul.
Dana-speel fenomenala faza cu merzanu.....am ras de am murit!!!
noi aseara am inregistrat prima infrangere in razboiul contra suzi....i-am taiat varful, individu' s-a prins, a inceput sa urle. degeaba i-am explicat ca e stricata, s-a pus pe un plans care i-a inmuiat inima lui Mugur care i-a dat alta.....ufff....mai incerc!
spor la diete dragelor. eu aseara am facut o prajitura noua.....asa ca ....nu mai zik nimic.
va pup si fug la treaba....o zi superba tuturor!

Mergi la inceput