Bebelusi de noiembrie-decembrie 2005 (52)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

cristina n, noi n-am dat cu nimic la cercelusi. doar i-am miscat, la fiecare alaptat, vreo 2-3 zile. s-au vindecat frumos...
spirt am inteles ca nu se pune pe rani deschise, ca arde si adanceste.

felicia, sa stapanesti oala sanatoasa, e "o minune"... zic si io, ca doar stiu cum e sa arzi "supa" copilului.... de-asta mi-am luat si eu OZN de-asta suierator.

la noi e ca la nebuni, iris e maraita rau cu dintele ei, de-ar iesi o data, sa taiem unul de pe lista. mai rau e ca noaptea plang stereo, si ea si fra-su, fac cu randul, eu sunt zombie... nu ma intrebati ce au, ca habar n-am... aaa, ba da, andrei plange in somn dupa tren, dupa masina galbena, dupa minge... da' plange, nu se-ncurca.

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

Neata mamici

CRISTINUTA am trimis si eu pozicile.

Eu stiu ca ca se pune in supa crema un vf de lingurita de unt sau o lingurita de ulei de masline fara clocot.

Iuliei, cercelusii i s-au pus in maternitate, nu am dat-o cu nimic doar i-am miscat cand imi aduceam aminte.

PUPICI




MIHA SI IULIA BUBULINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

multumim de urarile de sanatate!

sanatate va dorim si noi !

o sa dau si eu o fuga sa vad oala sub presiune!


Ile si bb Victor - 22 dec
Varsta Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Mada sa-ti traiasca sotzul o mie de ani si sa fie sanatos!!!

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

ipsos de mulaj se gaseste la orice librarie, magazin cu jucarii!eu am vazut cu forme cu tot 120.000 dar nu stiu cum e cu rama aia ca si eu as vrea sa ii fac mulaj la piciorush si manutza!
Feli, nu prea am inteles desi tu ai explicat!

Ile si bb Victor - 22 dec
Varsta Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

de la mine pt voi
www.poultrynet.it/web/fantasy_gif/Fiori%20e%20Piante/Fiori/10.gif" target="_blank">pupici
revenim mai tarziu
Mada la mai multi ani cu sanatate pt sotiorul tau.


MIHA SI IULIA BUBULINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

mai, o sa ma duc zilele astea si o sa-mi mai iau si va spun ezact cat costa si unde se gaseste
io am luat de la diverta, da nu mai tin minte cat a costat
c
ps: era vb de IPSOS DE MODELAJ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Neatza' fetele!Voi vorbiti de oale ,as vrea si io' una dar n-am ce fierbe in ea deocamdata ,noi halim doar lapte momentan...
Cristina si lui Andreas ii dau dintii ,cam devreme zic eu dar asta e ,maraie toata ziua si vrea numai in brate sau pur si simplu sa stau linga el .Eu simt ca ma duc cu capu' doar cu unu dar tu cu doi?Cum te descurci ,ai vreo reteta ?:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Ilenutza ,noi am fost ieri afara dar nu in Moghioros ,d'aia nu te-am cautat ...,voi ati iesit?Mi-e cam greu sa ies departe cu el ca la 3 ore maninca si nu tin laptele in biberon atit de mult...
Fetele ,voi cindiesiti afara luati laptic in bebe cu voi?Sau maninca acasa si va intoarceti pina la masa urmatoare?

ORLANDO_ANDREAS
(9.12.2005)
si MAMI MADA ,
POZE
POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Madutza, am iesit putin in jurul blocului!Batea un vant!!!!!!!!

Ile si bb Victor - 22 dec
Varsta Victor

Mergi la inceput