DR Nayel-CF2(10)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

Buna!Stie cineva garzile domnului doctor pe luna asta?Trebuie sa merg la controlul lunar si vreau sa-mi fac programare la cabinet.Va multumesc!DENY22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:


DENY cred ca cel mai bine este sa suni la cabinet si iti spune asistenta,ca ea programeaza in functie de garzile dr.
Saptamana asta a fost joi de garda.
Sarcina usoara si un bebe sanatos!


MIRELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shihana spune:

Buna ziua,fetele..

Multumesc de raspuns Gicutza..M-am mai linistit..Spune-mi te rog , la cate sapt. ai facut cezariana?? Ai asteptat 40??

Intreba cineva de garda dl. dr in sapt 9-16.07..este tot joi,13.07..


Shihana 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:


Fetelor voua ce v-a spus Nayel in legatura cu vopsitul parului in timpul sarcinii?
Stiu ca parerile sunt impartite.Mie mi-a spus ca este indicat de maxim 2-3 ori pe toata perioada sarcinii.

MIRELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitikot spune:

Gicutza,te rog lamureste-ma si pe mine,zici ca ai stat in rezerva..ai nascut la CFR2? Exista sau nu asa ceva pana la urma acolo ? Multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gicutza spune:

shihana... cezariana am facut-o fix la 39 de saptamani implinite. De obicei nu se asteapta pana in ultima zi, iar eu oricum eram la a 2-a cezariana, deci cu atat mai mult trebuia sa ma programeze mai devreme.

pitikot... la CF2 am nascut. Iar "rezerva" e putintel cam mult spus. Dar nici salon nu prea poate fi numit. Am stat intr-o incapere cu 2 paturi, dar care comunica cu o alta incapere de 3 paturi. Aveam baie in "rezerva", frigider, si celebrele paturi , dar mie patul mi s-a parut de-a dreptul incomod pentru ca eu sunt f. micuta si daca mi-l ridicam la 45 de grade alunecam, daca-l lasam in jos imi era greu sa ma ridic. Mai mult m-am chinuit cu patul decat mi-a folosit . Oricum, singurul lucru care a contat pentru mine e ca aveam bebelina la 2 cm de patul meu si o puteam vedea non stop

Vlad si Ana
Sa traim bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitikot spune:

Merci pentru raspuns,Gicutza !Eu pana la urma cred ca ma duc la euroclinic,la dr Nayel nu vreau sa renunt caci ma simt f bine ca pacienta a lui,si-n plus la mine e mai e si problema ca eu vreau sa stau cu insotitor permanet cat voi fi spitalizata.Banuiesc ca rezerva avea comuincare cu salonul cu 3 paturi,nu ?Era vreo usa ceva care putea fi inchisa sau incuiata penru a nu deranja celellate mamici ?In cazul meu e taty bebelinei el care va sta cu mine si nu vrem sa stingherim sau deranjam celelalte mamici.
Si cat a costat rezerva ?
Operatia este si la tine opera de arta,asa cum zic toate mamicile care au fost operate de acest dr ?
Pupici si scuze ca te "descos" atat :)),mai am 4 luni si voi naste si sun destul de agitata dea cest gand..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_Alx spune:

fetelor mai dati-mi o data numarul de la cabinet al domnului doctor ca l-am mai cerut o data si il notasem pe o fituica si fiimea mi-a devastat geanta si nu mai gasesc numarul si adresa.
mercic mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:


Adresa de la cabinet este: Drumul Teberei nr.106,bl.M19,ap 1,sect.6
Nr. de telefon este 021/777.48.70


MIRELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_Alx spune:

mirela multumec mult

Mergi la inceput