DR Nayel-CF2(10)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:


Foarte emotionanta povestea,Corina!
Sper ca in curand sa ne trimita si noua Dumnezeu un ingeras in viata noastra care sa ne umple sufletele de bucurie
Astazi am sunat la cabinetul dl.dr.si mi s-a parut ca este o alta asistenta.Si-a schimbat asistenta cumva?

MIRELA



fotografii

"Invata sa alungi lacrima cu un suras,invata sa zambesti atunci cand esti trist,caci numai zambind vei invinge suferinta." (Nietzische)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

blueeyes2003 am fost ieri pt prima data la dr Nayel si asistenta era o doamna in varsta. din cate am auzit, ea era :) nu cred ca s-a schimbat.


15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Multumesc mult,Helenutza!
Cand am sunat mi s-a parut ca era o alta voce decat cea pe care o cunosteam si de asta am intrebat.
Cum ti s-a parut dl.dr?
Iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos!

MIRELA



fotografii

"Invata sa alungi lacrima cu un suras,invata sa zambesti atunci cand esti trist,caci numai zambind vei invinge suferinta." (Nietzische)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

blueeyes2003 ce sa spun? la o prima intalnire cu el mi s-a parut a fi un doctor bun, intelegator si rabdator mai ales ca pe mine m-a apucat si bocitul pe acolo . oricum m-a linistit si ... si asta a fost bine. si mi-a explicat ce si cum. mai multe nu pot spune, recunosc ca sunt inca sub "influentza" lui Ion Ionutz la care am renuntat din cauza ca nu imi placea maternitatea... oricum incredere am in el, mai ales ca am citit numai de bine de el.

te pup si merci pt urarile de sarcina usoara... sper sa nu gresesc daca iti urez in schimb sa ai si tu un bb cat mai curand.

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Mersi, Helenutza!
Sper ca in curand sa mi se implineasca si mie visul de a avea un bebe dupa cele intamplate.Am aproape 6 luni de la cezariana si vineri am programare la dansul sa vedem daca sunt bine si daca ne da unda verde pentru bebe.

MIRELA



fotografii

"Invata sa alungi lacrima cu un suras,invata sa zambesti atunci cand esti trist,caci numai zambind vei invinge suferinta." (Nietzische)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Mirela, sunt cu gandul la tine si abia astept sa ne dai vestea cea buna.


Helenutza, de ce te-a apucat plansul acolo?
Si eu stiu ca Ion Ionut e bun, asa am citit pe aici, dar ai dreptate, spitalul e ingrozitor.
Eu una sper ca Nayel sa te multumeasca.


pupici

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Crinuta esti foarte draguta,mersi!
Am niste emotii de parca as merge pentru prima data!
Sunt cam ingrijorata pentru ca in ultimele zile am avut niste dureri de burta tare neplacute si sunt curioasa despre ce este vorba.Sper sa fie totul bine.
Daca nu ma insel,tu ai nascut prin cezariana,nu?
Cum a decurs consultatia la 6 luni?
MIRELA



fotografii

"Invata sa alungi lacrima cu un suras,invata sa zambesti atunci cand esti trist,caci numai zambind vei invinge suferinta." (Nietzische)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

RALUCA, si mie mi-a dat medicul de familie carnetul gravidei, dar cum mi l-a dat asa a ramas. Am tot uitat de el si nu i l-am dat doctorului Nayel sa il completeze. Banuiesc ca daca il rogi sa completeze in el nu o sa refuze.
CORINA, frumoasa poveste.
MIRELA, te asteptam cu vesti bune. Tin pumnii sa iti ajute Dumnezeu sa iti realizezi visul!

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici cu gradina mea zoologica

Poze Yodi si familia lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

quote:
Originally posted by crinuta

Mirela, sunt cu gandul la tine si abia astept sa ne dai vestea cea buna.


Helenutza, de ce te-a apucat plansul acolo?
Si eu stiu ca Ion Ionut e bun, asa am citit pe aici, dar ai dreptate, spitalul e ingrozitor.
Eu una sper ca Nayel sa te multumeasca.


pupici

Crinuta si Rayan






e, asa's io plangacioasa... mi-era asa o jena ca nu am putut sa ma abtin. mi-a iesit o analiza cam dubioasa si desi ma asteptam sa imi spuna sa o repet... ma rog, asta e! eu sper sa fie ok. mai exact a iesit la cultura de col, o tampenie, proteus spp... maine merg la el la spital sa recoltam din nou.
tineti-mi pumnii sa iasa bine!

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

acum am vazut postarile de pe pag 11 si vad ca discutati de programul lui. intr-adevar maine e la spital, m-a chemat pe mine pe la 12-12:30 si mi-a zis ca sa il astept chiar daca e prins in vreo operatie ceva. oricum sper sa nu astept prea mult.

va pup

15+

Mergi la inceput