DR Nayel-CF2(10)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Mai fetelor dar mama cum m-a vizitat zi de zi?
La fel si nasii de cununie in ziua in c are am nascut?

Dar sotul cum a intrat la nou nascuti si apoi la mine la reanimare imediat dupa operatie?
Credeti ca m-am milogit eu sa il lase? Nu, asistenta s-a oferit sa il aduca.

Din ce stiu pana cand pleaca seful sectiei e cam greu, daca nu imposibil, dar dupa ce pleaca el, pe al 12, 13 se poate.
Acum sper ca nu s-au schimbat prea mult regulile fata de acum 1,7 ani.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitikot spune:

MArtha,pe de o parte e mai bine asa ! Decat sa fie trafic si sa bantuie toti vizitatorii prin saloane mai bine asa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martha78 spune:

Crinuta, bine ar fi sa fie cum spui, ca nu vreau sa ma simt "abandonata" pe acolo
Nu stiu cine spunea ca trebuie sa cotizezi ca sa te lase sa intri si nici asa nu prea se poate decat f greu si asta numai dupa amiaza sau seara
Pitikot, te-ai hotarat sa ramai la CF2?


Martha 34+weeks
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:


quote:
Originally posted by Martha78

Ceea ce nu pare a fi OK la spitalul CF2 mi se pare a fi faptul ca nimeni nu are voie sa vina in vizita si ca trebuie ca vizitatorii sa astepte in holul de la intrare



Martha, nu-ti face probleme in privinta asta.
Eu m-am internat intr-o zi cand dl. dr. Nayel era de garda si fiindu-mi foarte rau mama l-a rugat sa stea cu mine peste noapte si i-a dat voie.Si sotul si tatal meu au stat destul de mult cu mine peste noapte.Dimineata au trebuit sa plece pt. ca veneau si alti medici dar atata timp cat dr.Nayel este acolo nu trebuie sa-ti faci griji.

MIRELA

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mirelaionita2006/album?.dir=/dce9re2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martha78 spune:

Merci MIRELA, acum sunt mai linistita

Martha 34+weeks
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Mai fetelor, eu n-as da Cf-ul pe nici un alt spital de stat din Bucuresti. Deci, nu se compara cu nici unul, just trust me.
Ganditi-va bine ce alegeti, eu v-am spus parerea mea.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Sunt de aceiasi parere cu tine,Crinuta
Eu am mers la CF2 si in special la dr.Nayel dupa ce am citit postarile fetelor care au nascut cu dr. Nayel la vremea respectiva.
Intr-adevar,este o maternitate cum rar mai gasesti prin Bucuresti.Este curata,cu personal super de treaba si fara sa fii nevoit sa cotizezi.Sa nu mai vorbesc de dr. Nayel...
Abia astept sa fiu din nou insarcinata si sa fie totul bine pentru ca in privinta medicului si maternitatii nu am nici o indoiala.


MIRELA

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mirelaionita2006/album?.dir=/dce9re2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Mirela, poate ne intalnim data viitoare.
Ce stii, se muta maternitatea? Intreb deoarece cand am nascut eu, in decembrie 2004 imi spuneau asistentele ca se construieste in curte un alt "corp" al spitalului si maternitatea se va muta, spatiul fiind mic.
Sunt curioasa daca chiar asa va fi.





Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Crinuta, eu am fost in martie si inca nu se mutase dar oricum era destul de bine si acolo singurul inconvenient fiind spatiul.Am inteles ca se vor muta in curand si sectia de ginecologie va fi mai aproape de maternitate(acum trebuie sa parcurgi un hol destul de lung pt. a ajunge de la o sectie la alta)
Daca acum este destul de bine ma gandesc cum va fi cand vor avea un spatiu mai mare! Oricum proiectul este in plina desfasurare.


MIRELA

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mirelaionita2006/album?.dir=/dce9re2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Da, si eu abia astept. Cred ca va iesi super.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput