Miresele anului 2006 (55)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Carmen, ce rau imi pare ca ma intelegi..din propria experienta...

Nunta noastra: 29 iulie 2006

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Elara important este sa fim in ziua nuntii relaxate, asta este tot ce conteaza,eu una imi doresc o nunta de vis, si acum luptam sa facem tot posibilul sa nu avem probleme in acea zi(cu toate ca sigur apare ceva, dar asta e).Si pe noi ne enerveaza lista de invitati, avem cateva familii care stim ca vin sigur dar ce facem cu restul???? iubi nu a vrut sa punem confirmari in plicuri, sau sa scriem ceva de confirmare,si o sa trebuiasca sa sun sa intreb dar ce sa fac??? oricum sunt hotarata sa spun mai putine tacamuri la restaurant, si ei oricum imi lasa 2-3 mese aranjate intr-un coltisor( ce crezi ei nu stiu ca noi spunem mai putine persoane??? )....
mai trec si la treaba.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Carmen, rochita o poti vedea (in varainta grena) pe site-ul dat de Emily (ca si eu tot yokko cu un singur "k" gugaleam ) . E tinuta 12. Si mai re si bolero. (daca nu ma insel eu e inclus in pret). Si e pana la jumatatea genunchiului, exact cum cautam eu. Magazine eu am descoperit 2, unul la Unirii si unul pe Magheru (asta l-am vazut din masina). Cica ar mai fi unul si ep Calea Victoriei.
Mie mi-a placut mai mult culoarea untului. Si avea si o bentita cu niste frunzulite verzulii imediat sub bust si parca pe parginea manecii de trei sferturi a boleroului si parca pe rever.

Nunta noastra: 29 iulie 2006

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Elara am vazut ca au un magazin si pe Calea Mosilor... mersi mult, am sa merg si eu s-o vad pe cea crem, dak mai are si verde este super ca ma asortez cu iubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

nu este legat de subiect,dar as vrea sa stiu si eu cum imi pun la semnatura chestia aia de la daisypath,cu tickerul acela .ziceti-mi si mie cum ati facut voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balkina spune:

Vin si eu sa urez tuturor miresicilor de Mai o calduroasa (urare) Casa de Piatra si de ce nu...copii de ciocolata!

Fetelor intrebare-intrebareatza: UNDE POT SA-MI FAC O PALARIE PT. CIVILA, sau sa0mi cumpar gata facuta. Vreau dintr-aia cu boruri mari si alba. Va rog AJUTOOOOR!

Multam fain!

Pana la nunta noastra mai sunt....
http://daisyPath.com/days/060603/1/0/+10/1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by balkina

Vin si eu sa urez tuturor miresicilor de Mai o calduroasa (urare) Casa de Piatra si de ce nu...copii de ciocolata!

Fetelor intrebare-intrebareatza: UNDE POT SA-MI FAC O PALARIE PT. CIVILA, sau sa0mi cumpar gata facuta. Vreau dintr-aia cu boruri mari si alba. Va rog AJUTOOOOR!

Multam fain!

Pana la nunta noastra mai sunt....
http://daisyPath.com/days/060603/1/0/+10/1



Bine ai venit in Clubul iubitoarelor de palarii!...eu una sunt indragostita iremediabil! Daca gasesti ceva da-mi de stire...pana atunci clateste-ti ochii cu asta http://www.luciam.ro/

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

...pentru nunta!
Wedding Day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Voicu, eu mi-am facut pr ziua nuntii dar nu mai stiu asa bine. Incearca la www.daisypath.com. Apoi dupa ce setezi ziua si luna pentru cand trebuie sa nasti (ca parca asta vrei, nu?) copiezi link=ul si il pui in semnatura la tine, adica din stanga sus alegi profil personal si copiezi linkul respectiv unde scrie "semnatura". Si acolo poti scrie ce vrei, tu, ceva care sa te reprezinte si va aparea la fiecare mesaj al tau.

Hai sa va spun si un banc fain:

Pe o sosea din USA, in mijlocul desertului, trece un motociclist cu un
motor super-dooper, 300 km/h... Cand ajunge in dreptul unui bar, dintr-un
orasel mic, striga:
- Cine mai are motocicleta ca a meaaa!
Peste 1 ora, iar trece si striga:
- Cine mai are motocicleta ca a meaaa!
Dupa alta ora ...
- Cine mai are motocileta ca a meaaa!
Un tip din bar, enervat, iese afara si striga :
- Eu!
Ora urmatoare, iar trece tipul si striga:
- Si cum se opresteee???

Nunta noastra: 29 iulie 2006

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutza79 spune:

Buna fetelor
voi pe unde va faceti rochiile de mireasa?Eu am nunta pe 8 iulie
si atunci voi avea 18 saptamani.Am citit ca ma pot ingrasa pana atunci intre 2-6 kg!!!!Eu mi-am gasit modelul la Alb si Negru dar vreau sa stiu dc o pot face mai ieftina in alta parte
Ma ajutati?
Nunta noastra
8 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Multumesc Freia pt inchiderea capitolului anterior!


elara, super tare!!!


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput