Istoria unei nasteri

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibi spune:

Aveti idee cum e sa ai un cerclaj si o superba criza de hemoroizi si sa te puna necuratu sa citesti aceasta poveste?
Trece doar cu o baie de sezut si cu satisfactia ca mai sunt si femei normale pe lumea asta.
Sa fitzi sanatosi si mereu voiosi!

Bibi cu no. 2 si David (08.07.2003)
http://community.webshots.com/user/bgoran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamaria spune:

imi puteti da adresa exacta de la cabinet!
multzam mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamaria spune:


scuzati-ma fetelor ! am postat gresit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sasha.p spune:

Am ras cu lacrimi !!!!! si sunt la servici ..... se uitau ailalti la mine ......

Draga Abramack, sa iti traiasca comoara si sa va bucurati de ea!
Si eu UN Sasha acasa, un pic mai mare e adevarat (2 ani si 9 luni), blondut si foarte energic !

Si chiar asa, poate te mai "scremi" un pic si pui de o aparitie editoriala, nu pe tema nasterii, pe altceva, ca e pacat de umorul tau sa se iroseasca !

Pupam tiza ...

Anca si Sasha

Nazdravani de Aug-Sept. 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Adina, felicitari, sa-ti traiasca mica printesa sa fie sanatoasa si sa-si bucure parintii.
Trebuie sa recunosc ca si eu am ras de numa ai un stil de a scrie.. abia am asteptat sa adorma teroristii mei ai mici ca sa te pot citi..... incepusem eu candva mai pe la pranz dar tot din cauza de teroristi nu am putut termina!
vin-o la mamici de ian-feb sigur fetele iti vor raspunde cu placere la intrebarea ta.....sau chair la mai multe.

Vad ca esti din GR, esti departe de Klosters??


Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli26 spune:

AbraMack sa ati traiasca fetita si sa ai parte in viata numai de bucurii nu am mai ras demult cu lacrimi,l-am trezit si pe sot cu rasul meu ca nu ma puteam opri nici nu puteam sa ai raspund de ras, esti superba si te mai asteptam sa ne mai scrii cate ceva

tina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leliutza spune:

MULTUMESC!!!!

N-am mai ris asa de nu stiu cind. Superba povestea ta, superba fetita si .... Doamne inca imi sterg lacrimile, scrii suuuuper, mai ales faza cu tenorii , mi-ar place sa am si io macar 1% din umorul tau si din capacitatea ta de a face haz de necaz.
Ma bucur ca esti banatanca de-a mea (chiar si in deplasare tot banatean ramai)si ma gindesc sa mai citesc povestea ca poate curajul o fi molipsitor si se ia si la mine. Io am numa 20 de saptamini de gravideala si deja imi tremura partile componente de frica nasterii.
Iti multumesc inca odata si sper ca nu te superi ca am trecut direct la pertu.

Multi pupici si inca odata felicitari pt super mamica curajoasa.

Leliutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

Abramack, sa-ti traiasca bebelusa, sa fie sanatoasa si sa va bucurati unii de altii.
Eu acum ti-am citit povestea. Esti absolut dementiala. Am ras cu lacrimi. Acum meriti . Te pup si va urez numai bine


Poze
Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in
momente care iti taie rasuflarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_80 spune:

de mult n-am mai ras asa cu pofta. sa fiti sanatoase si s-o cresti pe asta mica la fel de optimista si cu la fel de mult umor.
ma bucur totusi ca am citit povestea dupa ce am nascut, nu inainte...acum am apreciat-o mai mult, cu necazul in urma, hehe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aiska spune:

AbraMack ai povestit superb! Sa va traiasca fetita!

Sabina 5+
mamica lui Aleksi Joel

Mergi la inceput