Istoria unei nasteri

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cryna7 spune:

Am citit pe nerasuflate "povestea" vostra. Ce diacritice ...
Esti talentata tu, ce mai. Am ras ca o apucata in loc sa fiu cuprinsa de sentimente mai normale de compasiune, de exemplu. Esti super cool. I-am citit si barbatului ca nu intelegea omu' ce am de rad asa.. e bine ca stii sa treci in acest mod peste suferinte. Ai tai sunt niste norocosi. Esti typul acela de persoana care are lipici. Cred ca toata lumea doreste sa-ti fie prin preajma.
Daca nu ti-a spus nimeni pana acum dar cred ca ai mai auzit iti repet: apuca draga "creionul" de coada si pune-l la treaba.
Vreau sa mai auzim muuuulte despre tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

AbraMack,felicitari ! pt bebelusa si pt cum poti sa scrii ! Sa-ti traiasca si sa te bucuri de fetita !
Imi place mult cum povestesti !!Am citit pe nerasuflate :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Super povestea, am ris cu lacrimi. Sa-ti traiasca fetita.

Liliana si Dani

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana29s/detail?.dir=1fe2&.dnm=526bre2.jpg&.src=ph

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Pentru tine si Sasha.

Superba relatare. Am reusit sa rad cu lacrimi, in hohote, si mai am colegi langa mine la birou care se uitau intrigati si nu intelegeau ce mi se intampla.
Uite ca, cu ajutorul tau, am reusit sa aflu povestea unei sarcini REALE, parca as fi fost eu cea care relateaza tot.

Multa multa sanatate si sa va dea Dumnezeu numai bucurii si satisfactii!

Sa cresti mare si frumoasa, Sasha si sa nu uiti niciodata ca ai o mamica extraordinara!



Nana Motoc
Pana la nunta...

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput