Smecherasi de iulie-august 2004 (177)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Nu mi-a dat tratament ca a zis sa tin regim si sa fac exercitii... si mai vedem peste 6 luni...

Mai stiti ceva de Alice? Ultima data era gizmoul bolnavior, sper ca sunt bine cu totii..

io nu prea am de lucru... .. da cum in Ro e vineri seara toate mamicile sunt pe metereze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Oops... eu am crezut ca te refereai la cumparaturi pentru acum cand pleaca socrela... asa e mult mai bine, ca daca tot mergeti acolo nu se merita sa iei cadouri de 2x.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Atunci inseamna ca este cu foarte putin peste normal..Cu siguranta dieta si gym o sa ajute...dar poti s-o faci toata viata?
nici eu nu am de lucru..si sint si agitata

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Si uite asa mi s-a intarit convingerea ca desi sint bebelaci ...trebuie sa le facem teste de singe! Mereu eu am fost pro! Analizele lui Luca sin bune dar nu perfecte...ar putea sa fie un inceput de anemie..Deci trecem pe regim de cit mai multa carne ..si cit mai inchisa la culoare!

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Eu bintui singura pe aici si ma minunez...am insistat sa-mi trimita si prin fax analizele...mey copilul nu-i anemic deloc!!!! In schimb..poate deshidratat....pt ca are testele legate de eritrocite putin modificate..Eu nu mai inteleg ..nimic!

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Olivia-sa stii ca merita sa bagi gimnastica pt rokia aia. E suuuper. Si sunt sigura ca e mai ieftina decat daca ti-ai cumpara-o din Ro.
Fiindca nu stiu dc mai apuc sa scriu duminica, va tin pumnii sa treceti usor peste despartirea temporara de Luca.
Anca-spor la diete...io nu rezista psihic la d-astea. O singura data am tinut cura de slabire si nu ma gandeam decat la macare toata ziua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Irina multumesc mult.....cum imi amintiti de asta..ma apuca

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Offf, nu asta am vrut....sorry. Io te inteleg asa de bine...de mica am plans la toate despartirile, de multe ori m-am si facut de ras....Am tot sperat ca atunci cand ma voi maturiza o sa ma schimb dar tot asa am ramas. Sau poate nu m-oi fi maturizat inca??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Asa-s si io..pling pentru toti si toate...prea sentimentala.......nu cred ca este semn de imaturitate!

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Buna seara Romania.
Olivia mama, pe unde sa umblu?Pe la interviuri.
Si inca nu s-au terminat,dar nu vreau sa va stresez cu morcovii mei.
Vorba sotului, cand am plecat la interviu aveam un morcov cu frunze cu tot, si acum vin cu gura pana la urechi.
Adica interviul a decurs foarte bine, dar mai urmeaza inca doua, dar ce a depins de mine, am facut.
Mai ai un pic si...dar gata nu mai pun sare pe rana, ca banuiesc ca doare si asa destul.Hai putere si gandeste-te ca veti avea 2 luni si jumate-trei numai pentru voi doi,doi porumbei.

Liliana

Poze cu maimutica mea

Mergi la inceput